Skocz do zawartości

Program do diagnostyki itp do BMW M2 2018


Skyline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !


Jako że z autami BMW miałem przerwę 12 lat jestem kompletnie zielony, a więc krótko i szybko...


Jaki program polecacie do diagnostyki, kasowania inspekcji itp, ustawień modułów, kodowania, ineteresują mnie raczej oryginalne programy, na laptopa, na win7 lub win 10.


W autach grupy vag, mam oryginalnego vag coma, który jest dla mnie poezją jesli chodzi o interfejs i korzystanie z tego.


Przepraszam, szukałem, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Szukałem też na internecie ale tam masa od program za free do pokazywania błędów po programy za kilka kilka nascie tysiecy... (vag com nowy kosztowal mnie swego czasy 1700 zł, wiec cos powiedzmy do 2000 zl max, gdy bedzie za 400-500 zł bedzie super ;) Auto serwisuje sam, więc chodzi cos dla "amatorskiego" mechanika - pasjonaty.



Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego......może być Ista .Bezpłatnych do tego rocznika brak

 


Dziekuje Dobro Dyszyczko :) wpisalem tak w allegro... ale widze jest duzo opcji i rodzai tego wszystkiego, starosc nie radosc ;d ktory konkretnie wybrac ?


https://allegro.pl/listing?string=ista%20bmw&order=pd&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-mp-aut-1-5-0621&stan=nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie, na szczęście wystarczy smartfon, zero kabli i zasilaczy. Do diagnostyki, kodowania, inspekcji w zupełności wystarcza, bo chyba nie planujesz doposażania itp nowym aucie. Co chwile dodają nowe funkcje, można już nawet sterować klapami w wydechu w czasie rzeczywistym, monitorować nox/dpf, kasować adaptacje skrzyni itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na szczęście wystarczy smartfon, zero kabli i zasilaczy. Do diagnostyki, kodowania, inspekcji w zupełności wystarcza, bo chyba nie planujesz doposażania itp nowym aucie. Co chwile dodają nowe funkcje, można już nawet sterować klapami w wydechu w czasie rzeczywistym, monitorować nox/dpf, kasować adaptacje skrzyni itp.

 

Mi potrzeba na Windows i laptopa, przyjrze sie blizej tej Ista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.