Skocz do zawartości

E-sys seria F - pomocy


GODFATHER9191

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam w aucie [/img]opcji sport oprócz skrzyni udało mi się wgrać sport i mam 3 opcje napęd i podwozie samo podwozie i sam napęd jest opcja to rozbudować ? Czy raczej to cofnąć w innych F10 sa

Koło lewarka przyciski sport komfort i coś jeszcze ale ja ich nie mam dlatego pytam by sobie nie zaszkodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
X3 f25 ktoś pomoże na priv w kodowaniu? Mam kabel, jest icoder ale brak wiedzy. YT przegladniety i na serio dla laika nie ma informacji. Program uruchomie, wszystko działa poprawnie ale gdzie, co włączyć to niestety jest problem.

 

Pisz pw, zakodujeny auto jak piszesz ze masz już enet kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie skąd pobrać BMWaicoder? Szukałem na różnych stronach, albo linki wygasły albo trzeba się rejestrować albo hasło albo nie wiadomo co.


Chciałbym wyłączyć strat stop, włączyć podświetlenie zegarów na światłach dziennych i włączyć tylne lampy na dziennych, da się to zrobić tym programem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
http://chomikuj.pl/wujotom/bmw/BMWAiCoder+4.6


Będziesz miał monity o wirusie. U mnie defender cały czas usuwa plik cic.exe jako wirus. Mam nbt więc mi to zwisa

 

Dzięki, ale miesiąc temu kupiłem Bimmer Code. Jakoś boję się kodować z samochodzie "programami" ściągniętymi z chomika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam działający esys ale kompletnie nie wiem jak z niego się korzysta.


Na forach to jest jakaś wiedzą tejemna i nikt nie chce się podzielić jakąkolwiek informacja. Prawie jak na forum elektroda gdzie po zadaniu pytania dają ostrzeżenia za głupie pytania :D


2oWag4j.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam mam pytanie doposażyłem f31 w asystenta pasa ruchu HC2 dodałem opcje 5AG do VO zakodowalem auto otwarłam bramkę flexrai toll32 zakodowalem hc2 w esys ale jest mały problem w ista są trzy błędy 1 błąd błędne dane programowania 2 brak inicjalizacja zgw flexrai ten błąd po inicjalizacji znika ale zamyka się bramka i sww w ista robi się czerwone i jest błąd komunikacji pytanie czy ktoś może zdalnie zakodowac lub pomuc w kodowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Zrobilem kilka dni temu ID5 na ID6 wszystko po restarcie lieknie zadziałało, lecz nie dziala carplay choć go zakodowalem na activ i po restarcue nie mam w menu

Czytalem ze trzeba wpisac FSC code

Czy moze ktoś pomóc jakies rady ? Program e-sys voll

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zrobilem kilka dni temu ID5 na ID6 wszystko po restarcie lieknie zadziałało, lecz nie dziala carplay choć go zakodowalem na activ i po restarcue nie mam w menu

Czytalem ze trzeba wpisac FSC code

Czy moze ktoś pomóc jakies rady ? Program e-sys voll

Dziękuję

 

Aby zadziałał carlay trzeba zakodowac, certificaty dodać, esys w tym nie pomoże

Jak cos pisz, mogę asystować zdalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

plik NCD (CAFD to nazwa przy odczycie na drzewie)

musisz mieć launchera oczywiście do edycji plików NCD

ESYS > zakładka EDITORS & Viewers > FDL-Editor > File name klikasz na ... i otwierasz odpowiedni plik i masz wszystko (ale jak powiedziałem do esys trzeba launchera nie dziala bezpośrednio z esys , będą same kropki (chyba że psdzdata to stara wersja do istap 3.54) każda wersja psdzdata z ISTA+ wymaga launchera lub innego programu jak ESYSX ...

Jest też aplikacja BMW NCD CAFD tool najlepsza wersja 5.0 działa bez esys ale musi być folder C:DATA/psdzdata , czyli współpracuje z ESYS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

odczytaj ponownie CAFD ,odznacz CAFD , wklej plik NCD obrobiony do folderu DATA/CAF (zamieniając z odczytanym

i naciskasz CODE FDL (w nowszych esys )CODE NCD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.