Skocz do zawartości

E-sys seria F - pomocy


GODFATHER9191

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Można włączyć ale tego nie wiesz no (.........) i co ci tu napisać nikt nie pomoże tylko po zlosci drugiemu i tak w państwie mamy przez takich jak ty np pisze w esys bo się podpiąłem dobra założę osobny temat co pewnej też będzie źle . A odnośnie gotowania to jak stanę w korku to mam fruwać ponad auto albo na czerwonym jechać ? Tak miała owszem ale r6 Yamaha a nie auto mi wywaliło węża i cały płyn uleciał miałem fart że akurat pod domem .

Kolego sympatyczny.

Takie pytania zadajesz jak dziecko z pierwszej klasy.

Masz potężne narzędzie którego nie potrafisz obsłużyć i to Ty w tym momencie jesteś ...... Tyle w temacie z mojej strony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkich serdecznie . Może ktoś mi napisać jak za pomocą esys dopisać moduly do auta takie jak moduł szl,moduły foteli ,moduł wzmacniacza Amp. Auto to BMW f30 z 13 roku gdzie podane moduły zostały ukradzione i na ich miejsce zostały zakupione drugie . Posiadam esys ,iste p,iste d,icom next. Odpalam esys ale nie mam pojęcia jak dopisać wymieniony moduł ,nigdzie nie mogę znaleźć jak to zrobić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Chciałbym za pomocą Aicoder'a zakodować te dwie opcje:


HU_ENTRYNAV> HMI> DISPLAY_SIZE_RESOLUTION = 8.8_1280x480

HU_ENTRYNAV > EXBOX> DISPLAY_VARIANTE = breites_display


Niestety w HU tych opcji nie ma.

Ktoś jest w stanie mi pomóc? Czy za pomocą tego programu jestem w stanie w ogóle to zrobić?



Edit. Ogarnięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
A macie jakiś link do baz ?

 

Jaką baze potrzebujesz lite czy full, bardziej się określ

 

Link do isty 3.30.1 z baza BLP 4.22.14


https://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/BMW+E-sys+3.30.1+*2b+Launcher+2.8.1*2bBLP+4.22.14

 

A tutaj link do bazy BLP 4.22.41


https://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/ISTA-D+4.22.41/BLP_4.22.41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czyli zabawa w informatyka - to chyba nie dla mnie. Skomplikowane ustawić to wszystko? Mam 5 płyt DVD na każdej ok. 4GB danych. Zapewne to te bazy. Byłem pewnien ze nie potrzeba tego majdanu do odpalenia diagnostyki... zazwyczaj w innych markach jedna płyta z instalką i można było działać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam esys premium i wola jakis pin pomoze ktos?

Chcialem zmienic ustawienie przycisku na pilocie od klapy tzn. aktualnie otwiera mi sie szyba a chcialbym zmienic na klape.

Drugi sprawa aktualnie na idrive wlaczylem swiatla dzienne i swieca sie ringi z przodu oraz swiatla z tylu.

Z pozyskanych info wychodzi ze tylko esys podola zadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam esys premium i wola jakis pin pomoze ktos?

Chcialem zmienic ustawienie przycisku na pilocie od klapy tzn. aktualnie otwiera mi sie szyba a chcialbym zmienic na klape.

Drugi sprawa aktualnie na idrive wlaczylem swiatla dzienne i swieca sie ringi z przodu oraz swiatla z tylu.

Z pozyskanych info wychodzi ze tylko esys podola zadaniu.

 

Potrzebujesz launcher esys zainstalowac i juz o kody nie będzie pytac. Dawaj pw moge pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam


Posiadam program E-sys 3.25.3 ale nie bardzo wiem jak nim się posługiwać. A mianowicie chciałem sczytać błędy - wyrzuca mi komunikat o podwoziu, skasować wymianę klocków hamulcowych -nie mogę tego zrobić z menu na zegarach i zaprogramować na nowo czujnik kąta skrętu - na zegarach odczytałem coś takiego B7F688.

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak to zrobić, wskazać ścieżki dostępu.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Posiadam program E-sys ale nie bardzo wiem jak nim się posługiwać. A mianowicie chciałem sczytać błędy - wyrzuca mi komunikat o podwoziu, skasować wymianę klocków hamulcowych -nie mogę tego zrobić z menu na zegarach i zaprogramować na nowo czujnik kąta skrętu.

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak to zrobić, wskazać ścieżki dostępu.

Z góry dziękuję.

 

Esys to bardziej do kodowania, zaintaluj ista. Do czytsnia bledow i kasowanie , do diagnozowania najlepsza.

Jeśli auto seria F do ista D. Linków pelno do pobrania. Jakbys mial problem to zapraszam pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.