Skocz do zawartości

[E91] Nietypowy problem INPA/DIS


Kris30cm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Szukam i szukam a znaleźć nie mogę.

Mam kabel K+DCAN. INPA na pewno zainstalowana dobrze, DIS też. Wnioskuję to po tym, że elegancko działa z E91 320d N47 z 2007 roku.

Sam mam E91 318d z 2010r. INPA odczytuje aku i baterię, ale połączenie z czym kolwiek jest nie możliwe, wywala błąd.

Byłem dziś u mechanika. Kupiłem nowe aku 80ah AGM (oryginał był 90ah) i chciałem żeby mi zaadoptował. Delphi połączyło się normalnie, ale nie znaleźliśmy opcji adaptowania akumulatora.

Podłączył swoja INPE i idealnie te same błedy wyszły. Zmieniliśmy kabel na mój i nadal to samo.

DIS wykrywa podłączenie złącza ale nie znajduje samochodu (może dlatego że w DISIE jest E91 max 2009r?)

 

Spotkał ktoś się z takim problemem? Może spróbować inny program?

Jak łączą się wasze E9x po 2010roku? Normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Raczej kup nowy interfejs twój to pewnie śmieć do wymiany i tu takich dziwniych przypadków w tygodniu kilka ,

nie mogą uwierzyć ze nowy intetfejs może być zepsuty , może u Ciebie linia K działa ale DCAN napewno nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałaby nie działać? W E91 z 2007 chodzi.

Drugi kabel diagnosty też nie działał - a np. w E91 z 2006 na placu odczytywał ładnie.

 

Weź pod uwage ze linia k byla jeszcze w 2007r i jak mówi kolega din76 w swoim kabelku masz pewnie sprawną linie k a can a masz uwalonego.

Mam takich kabli pol szafy....

Sprobuj na innym kablu inpą lub Istą D

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dobrze pisze , ale twój jest zepsuty na lini DCAN bmw od 2007/03 te modele z nowymi silnikami , ze starymi jeszcze miały linie K do 2007/08

Naprawde nie możesz uwierzyć ze kupiłęś kabelek za 100zł i może być uszkodzony ,

ja kupiłem icom za 1500zł i tez był na linii DCAN uszkodzony i niestety musiałem kupić drugi ICOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.