Skocz do zawartości

moduł KOMBI, co to za funkcja?


scaramanga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

A) przetłumacz sobie pisze w ncs po niemiecku lub w skrótach jak w frm

SPORT_ANZEIGE - SPORT DISPLAY

sport wyświetlacz , pokaz itp pewnie dotyczy skrzyni SMG

B) możesz zmienić i zobaczyć czy coś się zmieniło (jeśli brak elemrntóe za to odpowiedzialnych to nic nie da a moze nawet błąd zapisać)

ale zawsze możesz powrócić do serii lub do pliku FSW_PSW jeśli go wcześniej zapisałeś

C) po co zakładać nowy temat jak jest setki o NCS tematów

to że założy ktoś nowy temat to nie zmanaczy ze wszyscy od razu go przeczytają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wyobraz sobie, ze jestem na tyle bystry, zeby to sobie przetlumaczyc :) niezle, nie? :)

 

sa dwie funkcje w KOMBI, ktore mnie interesuja - ta o ktore mnie interesuja. ta o ktorej napisalem i druga - MOTORSPORT, ktora podobno zmienia konfiguracje wyswietlanych informacji na wyswietlaczach i dodaje opcje wskaznika temperatury oleju na krorej mi zalezy.

 

ok. sprawdze i zobacze, ale Tobie nie powiem. :mrgreen:

 

dzieki za inforrmacje :wink: :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A) nie musisz mi pisać , nie tylko ja tu jestem na forum , ale przypominam sobie pare tygodni wstecz, że nawet nie wiedziałeś co to NCS i

wszystkich wypytwałeś , co jest do czego i jak się wszystko robi , inni Ci podpowiadali w tym ja moja skromna osoba ,

a jak Ty sie czeoś sam dowiesz to już nie chcesz się z nikim wiedzą podzielić , :nienie:

B) jak wiesz to mam e90 i sam sobie mogę sprawdzić jak to mnie będzie interesowało , a NCS to chyba znam lepiej od Ciebie :idea:

i to nawet mogę dodawać opcje do Ncsdummy :D manipulowac danymi , napięciami itp , nie potrzebuje cas/nfrm do połączenia z modułem

itp . nie wsponę o programowaniu :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

przeciez zartowalem... a Ty od razu sie obrazasz :) obiecuje ze jak sie dowiem to napisze najpier PW do Ciebie a pozniej ogolnie na forum... ;)

 

te ikonki z buzkami po cos sa, no nie? :)

 

p.s a opcje w ncsdummy to i ja potrafie sobie dodawac... :wink: a ze wiesz duzo wiecej ode mnie - to nie ulega watpliwosci. czytam wszystkie Twoje wpisy bo jesli zechcesz to mozesz duzo pomoc i podpowiedziec... tylko o to "chcenie" wlasnie chodzi. jak cos wiem - to pisze. i tego zycze wszystkim. ;)

 

no i jak widac nie wiesz wszystkiego... bo to prawdopodobnie dosc ciekawe dwie opcje w module KOMBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A gdzie widzisz obrazanie się , nie mam tego w zwyczaju

wyraziłem die opinie tylko opinie w formie sarkastycznej :D

A to że nie wiem wszystkich opcji z ncs to przyznaję się , często korzystam z funkcji szukania na forum , czego się nie wstdzę,

tyle modeli bmw , i sterowników opcji softów chyba nigdy bym nie zapamietał, gromadzę dane jak tylko coś zobaczę ,

oczywiście dzięki innym uczestnikom forum , polskiego i zagranicą , a ile pomagam to można sobie poczytać

a jak nie ma to dopiero sam szukam w fsw_psw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
super. bardzo sobie cenie Twoja pomoc i bardzo na nia licze. sporo sie dowiedzialem, sporo jeszcze przede mna. chetnie podziele sie ciekawymi rzeczami, ktore sam znajde. troche ich na pewno jest... a ncs interesuje mnie wyjatkowo i bardzo dokladnie przegladam po kolei wpisy we wszystkich modulach. w roznych modelach. dlatego czasem pojawiaja sie pytanie takie jak to. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.