Skocz do zawartości

INPA i Windows 10 problem


adrianmiszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z poprawnością działania INPA na Windows 10.

 

Wcześniej miałem Windows 7 i chodziła. Teraz niby się instaluje i pokazuje modele aut ale nie wykrywa kabla (mimo zainstalowanych sterowników)

 

Ma ktoś sprawdzoną wersję pod Windows 10? :/

 

 

Próbowałem już różnych i nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To nie problem z INPA ale problem ze sterownikami , na początku po aktualizacji z 8.1 64bit na WIN 10 64bit było wszystko w porządku, ale były dwie duże aktualizacje windows 10 i już jest problem w EDIABAS/hardware/OBD jest obdsetup i można tam sprawdzić ustawienia portu com i widać że zniknęły opcje do poprawnego działania interfejsu pozostały kilka niestety ręcznie trudno zmienić jak ktoś chce mogę podesłać uzupełnienie do rejestru serial

http://chomikuj.pl/M-car/Dokumenty/Serial+rejestr+windows+10+64bit+dla+interfejsu,5135280275.rar(archive) instrukcja w środku ale jest to do windows 10 64bit jak ktoś ma windows 10 32 bit to nie działa, ale jak ktoś potrzebuje to mogę podesłać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja przebrnąłem na Win10 przez setup Impa BMW OBD

jest komunikat all done

z instrukcji Viakena korzystałem - wrzucanie plików nie jest zbyt bezpieczne.

Nie od razu mogłem cały rejestr zmodyfikować - poszczególne pozycje po restartach pojawiały się i uruchamiały / zmieniałem wpisy w rejestrze (jakby dogrywały)

I powiesił się raz Win.

Ale działa.

Nie wiem kiedy tylko podłącze do samochodu bo słabo z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.