Skocz do zawartości

Interfejs ENET w FXX-pytanie do praktyków


cdxa

Rekomendowane odpowiedzi

A do czego ci dokładnie potrzebne ?

CIC na stole chcesz uruchomić ?

seria E czy F

seria E potrzebny CAS3 z kluczykiem taśma z slotem na kluczyk , moduł jbe 2 mogę podesłać do niego rozpiskę pinów podłączasz magistralę CAN (K-can seria E) i CIC

do Fserii najlepiej mieć FEM z kluczykiem i platformę do obsługi FEM (mogą być same kable z wtyczkami i ringiem do odczytu kluczyka ) cic podłączamy do fem K-CAN2

chociaż jest problem takiego rozwiązania, CIC F10/F25 z CAS i ZGW do roku 12/06 miało podłączone do K-CAN a po 2012/07 już do K-CAN2 a FEM jest zawsze pod K-CAN2

Dokładnie to chce uruchomić na stole moduł od night vision 2 z ZGW na tyle żebym mógł się podłączyć e-sys+ista. Oba od F01. Jak narazie e-sys i ista widzi tylko zgw. Po dodaniu nivi2 do SVT, moduł nivi pojawia się w drzewku w ISTA, ale zaznaczony jest jako nieaktywny. W e-sys jak biorę "read ECU" to nie pojawia się nivi2.


Moduł nivi na pewno działa bo po podłączeniu do auta działa, oraz po podłączeniu na stole wysyła/odbiera ramki na CANie.

nivi2 i ZGW mam połączone PT-CAN (jak na schematach).

ZGW po podłączeniu wysyła ramki na CANie.

ZGW (high+) i nivi2 są od F01 (ale od różnych samochodów) z podobnych lat (2009-2011).

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podłączę się z moim problemem pasuje do tytułu tematu

Mam INPA podłączoną przez ENET (mam F25). Jak włączę program strona startowa nie wchodzi w tryb diagnostyczny, połączenie z autem jest w info pokazuje się mój VIN.

Cały czas migają te czarne kropki z lewej do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.