Skocz do zawartości

e60 530d sypie błędami poduszek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Tak, wtyczki od airbeg kilka razy wpisać i wypiać. Może czymś na kontakt psiknac i w przejściu drzwi

Błędów nie było bo IBS mógł linie blokować

W opisie błędu masz str. Kierowcy

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

do czyszczenia styków polecam Kontakt S (do nabycie w sklepach elektrycznych) faktycznie czasami nalot na stykach może powodować błędy ,

coś takiego https://allegro.pl/kontakt-s-spray-do-czyszczenia-stykow-300ml-f-vat-i4833955132.html

a inpa zapisuje do plików błędy można kopiwać i tłumaczyć lub wklejać na formum łatwiej dla innych jak jest opis )

(C:\EC-APPS\INPA\ BIN \ i dla błędów ecu plik na_fs.tmp otwieramy w notatniku i błędy tam można kopiować i sobie tłumaczyć będzie prościej

będą tam zawsze do następnego zczytania przez inpe nawet po zamknięciu i rozłączeniu samochodu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

powinno się na 15 min przed ingerencją w system poduszek odłącz klemę minusową ,

tylko jak masz active steering to będziesz musiał kalibracje przeprowadzić . inaczej kierownica ci się przekręci w bok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Panowie! Jeszcze jedno pytanie. Chodzi mi o padniety laser w odtwarzaczu cd. Czy moge kupic drugie radio i przelozyc caly mechanizm cd wraz z laserem? Czytalem gdzies, ze jesli przelozy sie cale radio to trzeba kodowac vin. Co jesli przelozyl bym sam mechanim wraz z laserem? Czy jesli mam navi i moje radio czytalo mp3 musze szukac takiego samego radia? Czy wystarczy ze wizualnie bedzie to samo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
A ty wogole zacząłeś coś sprawdzać czy czekasz na gotowe rozwiązanie?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
No wiec sciaglem jeden i drugi boczek i sprawdzilem te zlacza od poduszki. Tam jest wszystko w najlepszym porządku. Bledy skasowane inpa, jednak po dwoch dniach znowu mam blad poduszki :mad2: jeden majster proponuje wymienic kleme plusowa. Pomoze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego radia pisalem z kolega Maniek i powiedzial mi ze radio ktore mam moge wymienic ale musi byc kompatybilne z numerami innych radii. To ktore znalazlem na olx ma inny numer. Ale radio ma takie same funkcje jak moje i tak samo wyglada. Nie wiem czy je kupic i próbować, czy nie ma sensu wyrzucania pieniedzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odswiezam temat panowie mam bledy 93B8 timeout id 03H I 93AE timeout id 01H. Dodam ze sensor byl walniety b pillar, wymienilem na na drugi zmienilem vin w winkfp I zakodowalem ncsem. Teraz z jednego bledu jest wiecej ich wszystko o safety. Prosze o pomoc co Dalej zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Że co nie było?

No to teraz jestem ciekawy.

Ile za placiles?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klema ibs nie byla przypisana do auta, przez co samochod nie trzymal stalego napiecia na akumulatorze. Zawsze gdy go mierzylem miernikiem, aku mialo ponad 12v, na odpalonym 14,8v. Inpa nie pokazywala zadnego bledu. Oprocz tych wymienionych. Wszyscy kazali mi wymieniac sterownik od poduszek (za schowkiem), co bylo bzdura. Zakodowali mi od nowa akumulator i kleme i wszysto dziala jak powinno. Mialem jeszcze kilka rzeczy do ogarniecia, a sprowadzil mnie tam dzwiek nakretek w skrzyni biegow na biegach p i n. Ale z tym to dluga historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A mógł byś napisać jak oni to nazwali na rachunku.

Klemy IBS się nie przypisuje do samochodu a adaptacja polega na podłączeniu i czekanie kilku godzin

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam rachunku bo ogolnie bylem na diagnozie skrzyni biegow, bo mam dziwny dzwiek na postoju. Przy okazji zrobili mi te poduszki, wgrywali jakas mape do skrzyni biegow i naprawiali termometr. Zaplacilem 500zl. Ale na poczatku maja jade na rozrzad, stwierdzili ze dzwieki ze skrzyni wywloluje wlasnie on.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Speed ostatni raz odwiedzilem serwis. Minal tydzien a dzis rano poduszki powiedzialy dzien dobry! Rozrzad ktory chcieli bardzo chetnie wymienic jest w swietnej formie. Wine mial regenerowany konwerter! Takze pieniadze chetnie biora, natomist wyniki pracy kiepskie. Co do poduch pewnie jest ten sterownik za schowkiem? Czy kupujac inny uzywany musze zwrocic na cos uwage?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Podpowie ktos czego sie trzymac tym 93d9? Kostki pod fotelami sprawdzone, w boczkach od drzwi rowniez. Blad dalej sie swieci. Aku ma juz nie wiem ile, ale ja mam ja 3 lata i go nie ruszalem. Kreci normalnie nawet jak kilka dni stoi. Ibs wymieniony. Nie mam pojecia od czego zaczynac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.