Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie elektryki w BMW x3


Mirch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj wystąpił u mnie dziwny problem, mianowicie po odpaleniu samochodu nie działa mi komputer pokładowy, szyby nie chca sie opuszczać, do tego radio nie gra, a na tablicy rozdzielczej nic się nie pokazuje. Włączam kierunkowskaz działa, ale na tablicy nic, to samo ze swiatłami. Podgrzewanie siedzeń też nie działa. Nawigacja padła. Odłączałem juz akumulator, sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i niestety problem dalej występuje. Ładowanie akumulatora w porządku. Sprawdziłem kable, przynajmiej te do których się dostałem i wygląda w porządku.

Czy może ktoś powiedzieć co się zepsuło, jak to nareperować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Szukając odpowiedzi na nurtujący mnie problem, natrafiłem na ten temat.

 

Objawy mam podobne, jeśli nie identyczne - brak kontrolek kierunkowskazów i świateł (mimo faktycznie działających na aucie), nie działają szyby, nie działa radio+navi (w ogóle nie reaguje na przyciski otwierania ekranu), brak podgrzewania siedzeń (kontrolka się nie świeci) i świecąca kontrolka airbag. Bezpieczniki ok. Cuda zaczęły się dziać rano, jak chciałem ruszyć autem, wcześniej wszystko było ok.

 

Mógłby mi ktoś pomóc, albo chociaż naprowadzić na właściwy trop? Co może być przyczyną? Moduł LCM padł?

 

Mam dostęp do ST i G-Scana, jeśli coś sprawdzić. Do Airbaga się nie da podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.