Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie o kompatabilnosc/brak kompatybilnosci. Czy pliki SDP, BLP mozna wrzucic do innej wersji ista+. Np. zainstalowana ISTA+ 4.18.30 a pliki z najnowszej 4.21.12? Czy one zawsze musza isc w parze z aktualna wersja?

 

Ja dziś próbowałem zrobić jak piszesz Ale nie działa....trzeba mieć iste + bazy+ daty tej samej wersji...chyba że jest jakiś na to patent to może się da ...Nie wiem jak się ma np nowsza ista a starsze psdz daty być może to zadziała.

 

zawsze da się coś zrobić

Edytowane przez Wojti77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie w końcu ruszyło . Dziękuje wszystkim za pomoc :cool2:

Co zrobiłeś ? - napisz dla potomnych .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam


zainstalowałem Rheingolda z bimmergeeks.net. Wszystko zgodnie z procedurą instalacji.

mam kabel k+dcan. Inpa zainstalowana ediabas, standard tools i wszystko inne co potrzebne.

Inpa działa. Diagnostyka błędów i w ogole łączy się z modułami. Chciałem się połączyć ISTĄ. Program się uruchamia. błędów nie ma żadnych i nie było przy instalacji.

Przy próbie połączenia i identyfikacji pojazdu wyskakuje informacja:"Pojazd nie mógł zostaćprawidłowo zidentyfikowany..." w ustawieniach na tym "kluczu" jest ustawona głowica na VCI i nie działa niestety.


Proszę o pomoc. szukałem na forum ale może źle szukałem. Dodam jeszcze że auto które chcę podłączyć to BMW E61 530d z 12.2006 218KM


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Problem z ista d rozwiazany


posiada ktoś z kolegów link do ista p? fajnie by bylo jak by to byl torrent albo google dysk czy cos.


Z chomika sie trche boje bo to spory plik a i transferu tez duzo nie mam

 

Chomik ale podzielony na wiele małych plików, wersja 3.67 najnowsza

https://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/ISTA-P+3.67.1.006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry

musiałem przywrócić laptop do ustawień fabrycznych i wszystko straciłem

nie mam też instalek

którą wersję ista potrzebuję do f11?


znalazłem na mega ista plus ale w sumie nawet nie wiem czym one się różnią


z góry dzięki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ista-d 4.21.12 ostatnia polska wersja. Ale można dołączyć najnowsze bazy 4.23.12


https://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/ISTA-D+4.21.12+PL


A i ważne info, nie musowo instalować ista na dysku C, nawet dysk zewnętrzny jest do tego idealny. Wtedy format C w niczym nie zaszkodzi - no poza potrzebą ponownego wgrana licencji i istalalacją edibas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to co piszesz Wojti, następnym razem spróbuję zainstalować na zewnętrznym. Dzięki.

 

Ale to nawet teraz mozesz przenieść na inny dysk, trzeba rejesrt pozmieniać i ścieżki dodac ale mogę pomóc. Napewno dysk C odciążysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Posiadam kabel enet oraz ISTA+, lecz nie działa mi programowanie gdyż wyświetla się taki komunikat: "The programing system could not be initialised. The ISTA installation may be damaged or incorrectly configured. Reinstall ISTA. If problems persist, contact local support."

Ktoś wie jak to rozwiązać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam kabel enet oraz ISTA+, lecz nie działa mi programowanie gdyż wyświetla się taki komunikat: "The programing system could not be initialised. The ISTA installation may be damaged or incorrectly configured. Reinstall ISTA. If problems persist, contact local support."

Ktoś wie jak to rozwiązać?

Pozdrawiam

 

Hej, odezwij się kiedyś PW , zobaczymy zdalnie w czym problem, znaczy przez teamviewer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.