Skocz do zawartości

Internet - COMBOX CIC / Streming bluetooth


xelion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki za odzew

Wieczór wstawię swoje FA może coś brakuje ,albo coś usunąć ?

Mam combox telematic -zależy mi na sos

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/9257162-combox-telematik-gps

Pochodzi z auta WBAVP91040VV39581 auto nie miało bluetooth ,ale combox go ma .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dodam że USB w combox działa - czyta i odtwarza muzykę bez okładek niestety .

moje FA

E60_#0310&FLAT%0475*NX51$1CA$1CB$205$255$2SB$302$319$320$346$3AC$403$423$428$430$431$441$442$465$481$488$494$4BX$502$508$522$534$548$563$5AC$5DF$609$610$614$615$620$644$672$677$698$6FL$6NF$6VA$7RP$7SP$801$850$851$863$879-A090-EBSE+TELD

różne zmiany już robiłem , ale może jeszcze coś dodać lub usunąć ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal bez zmian. Jeżdżę cały czas na starszym MEDIA który działa normalnie. Nowego Telematica nie udało mi się zaaplikować do auta póki co. U mnie jest inny problem bo na nowym module nie ma z nim żadnej komunikacji, nie działa usb ani bluetooth, NCS nie komunikuje się. Działa tylko SOS i łączy z jakimś miłym Panem/Panią. Jakbym mial pewność ze aktualizacja CiC pomoże to pewnie bym się skusił, ale nie wiem czy to coś da :(

Dalej nie wiem co znaczy końcówka 03 numerze części nowszego comboxa. Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Mam w e60 zapakowanego telematica BN2000 , muzyka USB , telefon bluotooth ,sos ,adapter iPhone wszystko śmiga tylko walczę z apps narazie bez skutecznie .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nr Comboxa 84.10-9257172-01

Tez szukam odpowiedzi jak uruchomić internet i appsy , próbuje jak mam chwile czasu kodowaniem plikiem SSD sposobem kolegów z Niemieckiego forum MOTORTALK

https://www.motor-talk.de/forum/cic-combox-kodierungsanleitung-mit-internet-und-bmw-live-aktivierung-t3825490.html?page=46

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem po instalacji combox w moim E60, kupiłem okazyjnie urządzenie z F01.

Udało się uruchomić bt, internet, bt-audio, na razie tyle bo robię to w wolnych chwilach od pracy.

Jest tylko jeden problem, bt działa do momentu utraty łączności z telefonem i już później nie chce się z nim łączyć.

Muszę usunąć powiązanie z telefonem i ponownie go przypisać, trochę to męczące, telefon iPhone i Samsung.

Może ktoś mam sposób na tą przypadłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wklej tutaj TRC z cica i media porównam z swoimi , z parowaniem telefonu nie mam problemu tylko SSD z e90 zaburzył mi cica - brak możliwości ustawień huda (oczywiste bo e90 tego nie miały) ACC stop&go nieraz szaleje .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam mam e 90 2009 nawigacja cic profesional i mulf 2 high basic czy wystarczy aktualizacja oprogramowania cic żeby mieć streaming bluetooth audio?? bo mam tylko bluetooth ale jedynie mogę rozmawiać bez słuchania muzyki ktoś coś pomoże ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana Mulfa na Combox .

 

ok dzięki za odpowiedz rozumiem że musi być combox z serii E bo z F nie będzie kompatybilny ?? Wtyczki z mulfa 2 high basic pasują plug and play do modułu Combox ?? czy trzeba przepinować ?? mam takie wtyczki w mulf 2 high basic


dav.vP5Mq


https://nfhost.me/image/dav.vP5Mq


Jeśli chodzi o kodowanie wystarczy inpa i kabel K-DCAN ??proszę o jakieś info ktoś coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Combox ma inną wtyczkę , trzeba przełożyć piny z starej z Mulfa i dodatkowo doprowadzić CAN .

Szukaj combox media .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam BMW e91 LCI 2009

Ma MULF2 HIGH i telematic

Istnieje możliwość streamowania przez bt muzyki (wlaczycz a2dp)?

Multimedia

S609A Navigation System Professional

S612A BMW Assist

S615A ERWEITERTE BMW ONLINE INFORMATION

S616A BMW Online

S620A Voice Control

S633A Preparation Mobile Phone Business

S698A AreaCode 2 For DVD

S6AAA BMW TeleServices

S6ABA Control For Teleservices

S6FLA USBAudio Interface

S6UHA Traffic Information


drugie pytanie

czy mogę dokupić combox media z telematic i zachowam wszystkie aktualne fukcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie dla mnie to kompletna czarna magia.

Ale co mogę osiągnąć (enhanced bluetooth, BMW live czy connected itp itd), co muszę zrobić i czego potrzebuję (co wymienić) dla końcówki VIN: C166698 ??

Bardzo dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.