Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, czy ktoś z bardziej zaznajomnionych z tym programem mógłby mi pomóc.

Chciałabym dowiedzieć się które parametry w danych rzeczywistych dla silnika n54 odpowiadają za ciśnienie na liście wysokiego ciśnienia, I czy jest jakiś parametr który pokazywał by afr. Dodam że adapter mam oryginał.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeśli ktoś ma taką wiedzę t proszę o komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Możecie polecić jakiś kabel do silnika n55 w F22?

Wcześnie w e90 korzystałem z kdcan i BToolsa eksperta.

Ta apka tez tu pociągnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy ktos ma tez problem z połączeniem po kablu?

Od dawna mam wykupioną apke, wraz z oryginalnym kablem od producenta.

Jednak po ostatnich aktualizacjach możliwość połączenia po kablu znikneła, a aplikacja zaleca kupic sobie adapter bluetooth... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No nie wiem czy w F jest inaczej, ale w E9X nic się nie koduje. Ciągniesz okablowanie i działa. Tak czy inaczej, Carly nie ma takiej funkcji w kodowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Panowie, auto długo stało ( jakieś 10 miesięcy ), bateria padła i teraz gdy wsadziłem nowa przy sprawdzaniu błędów ( już po zarejestrowaniu baterii ) jest błąd : eee-manipulation 004a63. Czy da radę coś z tym zrobić za pomocą carly czy już będzie potrzeba inpa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Wszystkich.


Czytam sobie ten post od początku i widzę że bardzo zmieniły się możliwości. Nasuwa mi się teraz pytanie - co tak naprawdę się bardziej opłaca zakupić? Jest Carly które kosztuje 300-400zl plus oryginalna subskrypcja za jakieś 250zl na rok. Można też kupić interfejs typu ELM i dokupić program.


Ja potrzebuje tego to sprawdzenia błędów i wykasowania, może w przyszłości do jakiegoś lekkiego kodowania. Zależy mi też ewentualnie żeby zestaw działał nie tylko na BMW.


Proszę o podpowiedź co na druga połowę 2020 roku warto zakupić? Podpowiem że korzystam z systemu iOS.


Bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej wyjdzie cię kupno kabla i zainstalowanie Inpa lub Ista. Jeśli chcesz korzystać z telefonu to bimmerlink i bimmercode.

 

Witam.


Oczywiście kabel + komputer wyjdzie najtaniej ale mi zależy głównie na mobilności i szybkości.


To czego ja oczekuje to że bede mogl w szybki sposób bez użycia komputera podpiąć się pod auto i sprawdzić w czym tkwi problem. Dlatego zależy mi na zestawie komórka (soft) + interface OBD gdzie moge się podłączyć bezprzewodowo BT lub WIFI. Dodatkowym atutem byłaby możliwości sprawdzenia nie tylko BMW ale np Opla lub innych marek. Też fajnie by było jakby program był kompleksowy czyli miał kodowanie i sprawdzanie błędów w jednej aplikacji ( bimmer Code i link to jednak dwie osobne aplikacje).


Dlatego też mam dwa pytania.

1) Jaki interface OBD bluetooth lub WiFi wybrać tak aby w połączeniu np z różnymi softami lub też adapterem można bedzie podglądnąć BMW i inne marki samochodów pod kątem błędów.


2) Jaki soft? BMWhat, bimmerlink, Carly? Są inne opcje?


Dodam że nie zależy mi aż tak strasznie na kodowaniu ale wiadomo im więcej możliwości ma sprzęt tym lepiej.


Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
Taniej wyjdzie cię kupno kabla i zainstalowanie Inpa lub Ista. Jeśli chcesz korzystać z telefonu to bimmerlink i bimmercode.

 

Czy aplikację na telefon i komputer dzieli przepaść jeśli chodzi o możliwości?


Czy znajdę gdzieś porównanie możliwości Carly, Bimmercode oraz Bimmerlink? Pytam pod kątem modelu F48 oraz wtyczki jaką muszę dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.