Skocz do zawartości

Zamykanie szyb e46


konrado85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem dotyczy BMW e46 compact 316ti

Mam problem z zamykaniem przedniej szyby pasażera. Aby całkowicie zamknąć szybe muszę trzymać non stop przycisk na konsoli az do domknięcia szyby.Nie wystarczy ze nacisne go mocniej.

I jeszcze jeden problem zamykanie szyby z kluczyka.

Szyby otwieraja sie ale już nie zamykają po przytrzymaniu na kluczyku zamknięcia zamku. :cry2:

Jak rozwiazać ten problem w ncs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystkie pozostałe okna zamykają się w normalny sposób to wina leży raczej po stronie przycisku.

Nie wiem jak to jest w e46, ale u mnie w e90 przycisk ma dwa osobne mechaniczne styczniki w jednej obudowie.

Wciskasz do połowy - szyba zamyka się stopniowo, wciskasz dalej - szyba zamyka się cała.

U ciebie jeden mógł się zepsuć.

 

Witam

Szyby otwieraja sie ale już nie zamykają po przytrzymaniu na kluczyku zamknięcia zamku. :cry2:

Jak rozwiazać ten problem w ncs?

 

Trzymasz przycisk zamykania co najmniej 5 -6 sekund ?

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy masz aktywowane w ncs funkcje zamykania szyby za pomoca jednego wcisniecia przycisku oraz za pomoca pilota.

Do sprawdzenia także czujnik,ktory znajduje sie w narozniku szyby pasazera obok lusterka zewnetrznego.Jest to zabezpieczenie przed przycięciem np.ręki.Jak ma zwarcie to nie dziala jedno wcisniecie przycisku na konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.