Skocz do zawartości

e60 520d 163km kod błedu


lukjar6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.wczoraj czyscilem kolektor, egr i wymieniłem świece zarowe. Po wszystkim skasowane błędy przejechałem i wszystko niby ok. Podlaczylem pozniej dis potem inpe i wyskakuje mi jeden błąd 4BD7 ENGINE MOUNT i nie wiem o co w nim chodzi. Błedu nie mogę skasować. Bardzo proszę o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam Łukasz

..pasja to moje życie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Sprawdzałem dzis znów poprzez inpe i również pokazuje mi ten błąd tylko w opisie jest engine bearing control . Szukałem w googlach i nic nie mogę konkretnego znaleźć. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł o co w tym może chodzić??

..pasja to moje życie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem w jednym jak i drugim. Kod błedu taki sam tylko opis inny. W sobotę zobaczę jeszcze raz może jak składałem kolektor może źle coś podpialem albo wogóle nie podlaczylem. Jak sprawdze to dam znać.
..pasja to moje życie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Odgrzeje

Również wyskoczył mi błąd 4bd7 i nie moge go skasować wraca bez odpalanie silnika. Nie mam pojęcia w którym czujniku szukać przyczyny

edit:

Pogrzebałem po anglieskim forum. Posiedziałem trochę z translatorem i wyszło, że to wtyczka gdzieś w okolicy kolektora (ostatnio oddałem auto do mechanika w celu usunięcia klapek i zaślepienia). Wychodzi na to, że jest to czujnik na próżniowym solenoidzie(elektromagnesie) co kolwiek to znaczy. Może ktoś mi jest w stanie wysłać na schemacie, gdzie to się znajduje, a dodatkowo może ktoś wie do czego to służy? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.