Skocz do zawartości

[E60] Inpa - błąd 4587 fuel filter - prośba o wyjaśnienie


mariomini

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam podobny problem co w temacie (auto e60 520D) Co jakiś czas po wykasowaniu błąd 4587 powraca. Z autem nie ma problemu pali na tyk. czy wychodzi na to, że przed zimą dobrze by było wymienić ten podgrzewacz?

 

Pozdrawiam

 

 

Hey

wymienic mozesz,niby to pomaga przy mocnych mrozach ale czy odczujesz roznice...?

Ja wymienilem Bo draznil mnie ten blad...poza tym zadnych roznic.

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam serdecznie, u mnie podobny błąd przy którym mam pytanie.

W okresie niskich temperatur na biegu jałowym delikatnie szarpie mi obrotami (w trakcie jazdy, przyśpieszenia nie ma żadnych objawów wszystko jest ok) tylko na tym biegu neutralnym na postoju tak troche falują ale też nie zawsze.

 

Czy takie objawy mogą mieć powiązanie z tym podgrzewaczem paliwa ??

 

http://images76.fotosik.pl/197/77298ff6ed0ed5d2med.jpg

Edytowane przez matyk90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, u mnie podobny błąd przy którym mam pytanie.

W okresie niskich temperatur na biegu jałowym delikatnie szarpie mi obrotami (w trakcie jazdy, przyśpieszenia nie ma żadnych objawów wszystko jest ok) tylko na tym biegu neutralnym na postoju tak troche falują ale też nie zawsze.

 

Czy takie objawy mogą mieć powiązanie z tym podgrzewaczem paliwa ??

 

http://images76.fotosik.pl/196/83de15eeb6685015.jpg

 

Nie,podgrzewacz tu nie ma nic do rzeczy,przerabialem to,obroty lekko faluja?

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,podgrzewacz tu nie ma nic do rzeczy,przerabialem to,obroty lekko faluja?

 

Tak, poniżej filmik...

Najciekawsze jest to że w okresie letnim "prawie" tego objawu nie ma, a jak przyjdą niższe temperatury to tak się dzieje.

Czasami czuć jak całą "budą" szarpnie :(

 

https://www.youtube.com/watch?v=-UsIpxFnu8Y

 

 

viewtopic.php?f=97&t=288203&p=2147565#p2147565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,podgrzewacz tu nie ma nic do rzeczy,przerabialem to,obroty lekko faluja?

 

Tak, poniżej filmik...

Najciekawsze jest to że w okresie letnim "prawie" tego objawu nie ma, a jak przyjdą niższe temperatury to tak się dzieje.

Czasami czuć jak całą "budą" szarpnie :(

 

https://www.youtube.com/watch?v=-UsIpxFnu8Y

 

 

viewtopic.php?f=97&t=288203&p=2147565#p2147565

Sprawdzilbym na Twoim miejscu korekcie wtryskow

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po naprawie-wymianie podgrzewacza nie zauważyłem żadnej różnicy,jedynie błąd 4587 się już nie pojawiał :-) na początek podjedz gdzieś gdzie oczyszcza wtrysku podpinajac bezpośrednio pod specjalne urządzenie...Koszt ok 100-150pln
icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
witam mam podobny problem bład 4587, kupiłem z allegro używany podgrzewacz cztero pinowy sprzedawca zapewniał ze sprawny, zamontowałem, skasowałem bład po trzech dniach bład 4587, wiec kupiłem jeszcze jeden od innego sprzedawcy no i znowu to samo, jak sprawdzić czy podgrzewacz jest sprawny, sprawdzałem wtyczke i prad dobiega chyba jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem bład 4587, kupiłem z allegro używany podgrzewacz cztero pinowy sprzedawca zapewniał ze sprawny, zamontowałem, skasowałem bład po trzech dniach bład 4587, wiec kupiłem jeszcze jeden od innego sprzedawcy no i znowu to samo, jak sprawdzić czy podgrzewacz jest sprawny, sprawdzałem wtyczke i prad dobiega chyba jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Jako, że mam podgrzewacz na 4 pin i kazdy wie jaki jest problem żeby go dostać to wam powiem, że jeżdzę od 5 lat i 80 kkm z tym błędem i jeszcze nigdy mnie auto nie zawiodło, żeby nie odpaliło na mrozie trzymane pod chmurką. Dobre paliwo, sprawny aku i świece, i podgrzewacz jest kompletnie niepotrzebny. Tyle że boli oko jak się szczytuje błędy. To tak dla potomnych świeże info.

BTW. wiem, że odgrzałem kotleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.