Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Watek dla tych którzy szukają pomocy lub ja oferują przy diagnozie/kodowaniu/programowaniu a sami nie potrafią lub nie maja sprzętu.

 

Z mojej strony mogę pomóc zdalnie (teamviewer) dla tych którzy maja sprzęt a nie potrafią użyć. Również możliwa osobista interwencja.

Edytowane przez nerwus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może znajdzie się ktoś chętny żeby ustawić mi światła dzienne w E39, dużo czytałem o tym w necie ale nie mam sprzętu żeby samemu się pobawić. Wiem napewno że w NCS Expert można to zrobić. Edytowane przez nerwus
przeniosłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witram

koledzy szukam kogoś z Krakowa lub okolic z interfejsem diagnostycznym ODB2

 

muszę wykonać tylko odczyt parametrów w BMW E90 bardzo pilnie potrzebna pomoc.

 

Pozdrawiam

 

 

 

mieszkam w jaworznie, chetnie pomoge. w sumie to nie daleko od krakowa, pozdrawiam

Edytowane przez nerwus
przeniosłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam oryginalną głowicę BMW OPS do pełnej diagnozy i kodowania samochodów BMW z przełomu lat 1998-2009. Także najnowsze modele programowane po światłowodach ( X1, X6, )

 

-DIAGNOZA

 

-KASOWANIE INSPEKCJI I PRZEGLĄDÓW

 

-KASOWANIE BŁĘDÓW

 

-PROGRAMOWANIE STEROWNIKÓW

 

-WYMIANY STEROWNIKÓW/REJESTRACJA W POJEŹDZIE

 

-TV FREE

 

-DOKODWANIE ODTWARZACZA MP3 DLA NAWIGACJI PROFESIONAL ( CCC) E60, E61, E63, E64, E90, E91 do 09.29.2005

 

-ODBLOKOWYWANIE NAPĘDÓW NAVI DVD E60/E90 ITP

 

-WYŁĄCZANIE PIKANIA PASÓW

 

-UAKTUALNIENIA CAŁEGO OPROGRAMOWANIA - WSZYSTKICH STEROWNIKÓW W POJEŹDZIE

 

-USTAWIANIE CAR MEMORY ( RYGLOWANIE ZAMKA PO RUSZENIU, AUTOMATYCZNE ŚWIATŁA DZIENNE, SKŁADANIE LUSTEREK PO ZAMKNIĘCIU AUTA ) ITD...

 

-POMIARY RZECZYWISTE W CZASIE JAZDY

 

 

WSZELKIE INFORMACJE I EWENTUALNE SPOTKANIA PROSZĘ USTALAĆ TELEFONICZNIE

 

tel 602-686-469

http://WWW.NAVIBOCIAN.PL" target="_blank

78-400 Szczecinek ZACHODNIOPOMORSKIE

Edytowane przez bociangsm
WW.NAVIBOCIAN.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam czy ktoś z okolic Bielska - Białej, Pszczyny, Tychów, Katowic byłby w stanie przeprowadzić sprawdzenie błędów i oprogramowania w bmw 530d z 1999r. i ewentualną jego aktualizację łącznie z adaptacją przepływomierza??? z góry dzięki za pomoc pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, potrzebuję kogoś, najlepiej z Warszawy Bemowo lub okolicy, kto podłączy moje BMW E39 1996 rok (złącze okrągłe 20PIN) do laptopa i skasuje kontrolkę Airbag (najprawdopodobniej zapaliła się znowu przez zbyt niskie napięcie). Sprawa jest prosta, mogę podjechać, lub ktoś by podjechał do mnie, podpinamy się pod laptopa, klik-klik i po kontrolce. Nie chcę za minutę roboty znowu płacić w warsztacie 80zł, kiedy jakiś z forumowiczów chciałby parę groszy zarobić praktycznie za nic, miałem kupić w tym tygodniu własny interface ale kasa przeznaczona na niego wypłynęła na inne cele.

pozdrawiam

Brevka

 

gg: 2722097

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechocinek i okolice - podepne BMW oraz WV, Seat, Skoda, Audi, Opel :norty:

Tel : 608-605-324 GG 5139396 zapraszam

Edytowane przez bobo23
Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam,

 

Poszukuję kogoś, kto podepnie pod kompa moją e39 '96 528iA. Wymieniłem lambde i auto zwariowało :/

Pytam na forum, gdyż jak skończę prace może byc juz zbyt późno na odwiedzanie warsztatu (jest piątek).

 

l_e@o2.pl

gg: 1153502

Gdybyś dał znać wczoraj, to wziąłbym ze sobą ADS, lapka i fejs pod OBDII mam zawsze ze sobą, ADS leży w domu... Chyba, że Ci pasuje poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.