Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

Thank you for posting this article. I act as a test user of game sites to check the safety of those game sites, I noticed a game that is being played a lot by students and is quite safe for everyone. run 3 is a fun game with emotional running tracks. It is a popular game that attracts people of all genders and ages.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz zainstalowany Standard Tools( INPA, NCS , Tool 32, WinKFP) na kompie to mogę zrobić zdalnie .Oczywiście musisz mieć dobry internet przy aucie, kabel / interfejs oraz zainstalowany TeamViewer .Ewentualnie programy mogę też zdalnie zainstalować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Moja ista przestała działać , nie mam pojęcia co jej się stało Potrzebuje kogoś kto mi skasuje nastwy do ponownej adaptacji w układzie paliwowym.

Pomoże ktoś z Warszawy. Auto stoi w okolicach Łomianek. Ewentualnie kogoś kto ozdrowi moja iste. Sprawa dla mnie bardzo pilna

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ista przestała działać , nie mam pojęcia co jej się stało Potrzebuje kogoś kto mi skasuje nastwy do ponownej adaptacji w układzie paliwowym.

Pomoże ktoś z Warszawy. Auto stoi w okolicach Łomianek. Ewentualnie kogoś kto ozdrowi moja iste. Sprawa dla mnie bardzo pilna

Mogę pomóc z uruchomieniem ISTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Moja ista przestała działać , nie mam pojęcia co jej się stało Potrzebuje kogoś kto mi skasuje nastwy do ponownej adaptacji w układzie paliwowym.

Pomoże ktoś z Warszawy. Auto stoi w okolicach Łomianek. Ewentualnie kogoś kto ozdrowi moja iste. Sprawa dla mnie bardzo pilna

 

Mogę pomóc z uruchomieniem ISTA

 

Wysłałem pw

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Moja ista przestała działać , nie mam pojęcia co jej się stało Potrzebuje kogoś kto mi skasuje nastwy do ponownej adaptacji w układzie paliwowym.

Pomoże ktoś z Warszawy. Auto stoi w okolicach Łomianek. Ewentualnie kogoś kto ozdrowi moja iste. Sprawa dla mnie bardzo pilna

 

Mogę pomóc z uruchomieniem ISTA

 

Wysłałem pw

 

Już sobie poradziłem. Tak to jest jak się nie ma dedykowanego sprzętu a wszystko na raz :-)

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

poszukuje kogos kto dobrze ogarnia NCS-a.

Mam troche zmodyfikowane przedliftowe z samoadaptacja e46 z dolozonymi bajerami i pasuje to wkoncu ogarnac jak sie patrzy. Potrzeba mi zakodowac kilka rzeczy i ogarnac ogolnie FA.

Poszukuje kogos okolice Krakowa/Brzeska/Bochni/Tarnowa lub moze byc tez i Slask. Bez znaczenia bo wszedzie moge podjechac :) w zasadzie moze byc cale poludnie Polski dla mnie bez znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
poszukuje kogos kto dobrze ogarnia NCS-a.

Mam troche zmodyfikowane przedliftowe z samoadaptacja e46 z dolozonymi bajerami i pasuje to wkoncu ogarnac jak sie patrzy. Potrzeba mi zakodowac kilka rzeczy i ogarnac ogolnie FA.

Poszukuje kogos okolice Krakowa/Brzeska/Bochni/Tarnowa lub moze byc tez i Slask. Bez znaczenia bo wszedzie moge podjechac :) w zasadzie moze byc cale poludnie Polski dla mnie bez znaczenia :)

Przedliftowe E46 nie używa FA, a jeszcze ZCS jak w starszych modelach(E39, E53, E38 itp. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szukam kogoś z Warszawy, żeby wspólnymi siłami sprawdzić i ewentualnie zaktualizować sterowniki i oprogramowanie a aucie. ISTA-D mam do diagnostyki i to działa idealne, ale pomyślałem, że warto sprawdzić aktualizację sterowników chociażby przed wzięciem się za chip silnika (aktualizacja później mi to skasuje). Dodatkowo, może da się także uaktualnić wersję CIC?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukam pomocy z BMW E46 318i z 1999r. w okolicach Jeleniej Góry.


1 sprawa:

po remoncie tylnej belki trzeba było wymienić czujniki poziomowania xenonow. Kupiłem oryginały (chyba febi) na przód i tył. Przy okazji te cięgła. Mechanik wymienił jednak okazuje się, że światła się gubią co kilka dni. Po ustawieniu świateł na stacji diagnostycznej światła raz podnoszą się za wysoko a raz za nisko. Silniczki w reflektorach działają chyba poprawnie. Po przekręceniu stacyjki i włączeniu świateł widać test poziomowania.


2 sprawa:

Chciałbym aktywować światła do jazdy dziennej czyli o ile się nie mylę to gasną xenony i włączają się długie na 30%. Czasami widzę takie auta na ulicach.


Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć


Szukam diagnostyka/serwisanta do BMW X3 E83 z 2010 r.


Podczas jazdy zaświeciły się na chwilę niemal wszystkie kontrolki po czym zgasły, ekran radia się zrestartował, auto jechało nadal nie wykazując anomalii mechanicznych. Niestety włączyły się na stałe światła drogowe i zaczął stale mrugać lewy kierunkowskaz. Wyłączając oświetlenie pokrętłem na zero nie ma reakcji, światła drogowe nadal się świecą. Przełączając kierunkowskaz w lewo lub prawo robi się choinka w kierunkowskazach, raz miga lewa strona raz prawa. Przed tą awarią auto losowo podczas jazdy lub na postoju na kilka sekund a czasami i minut włączało sobie stały napęd 4x4 i wentylator chłodnicy na maksymalne obroty. Robiło się tak bez względu na warunki jazdy i odstępy czasu. Tak jak samo się to pojawiało tak samo znikało. Odłączając klemę z akumulatora nie ma zmian, światła nadal fiksują. Silnik odpala auto jeździ tu nie ma żadnych problemów. Lokalny auto elektryk podłączył kompa, wymienił manetkę co nie przyniosło zmian i stwierdził, że uległ uszkodzeniu moduł oświetlenia symbol 3 451 624. Wymontował go, wszystkie światła zgasły, zainstalował manetkę co była i odesłał mnie z tym problemem do ASO ... Po jego pracy pojawiła się dodatkowo kontrolka błędu poduszki powietrznej kierowcy :(


Auto posiada skrętne bixenony i doświetlanie zakrętów. Tylne światła LED działają poprawnie tzn pozycyjne i stop (gdy moduł był podłączony), kierunki fiksują tak samo jak przednie.

Auto obecnie stoi w Braniewie woj. warmińsko-mazurskie mogę nim dojechać do Olsztyna, Elbląga, Malborka, trójmiasta. Bez świateł jechać dalej to za duże ryzyko tym bardziej, że po wymontowaniu modułu nie działa też stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam. Koledzy potrzebuję pomocy. Jakiś rok temu zakupiłem X5 E53 2004 rok. Nie ukrywam że było w agonalnym stanie ale jest to fajne auto i mi się spodobało(lubię stare).Niestety jak już doprowadziłem wszystko do porządku "fachowiec" stwierdził wtryski. Regeneracja. Potem okazało się że brak ciśnienia na pierwszym cylindrze. Wymieniłem silnik.Na dzień dzisiejszy falują mi obroty przy około 1000 obr/min. Generalnie to muszę dopisać wtryski ala za chiny nie mogę ogarnąć inpy. Delpfi łączy mi się z autem ale wtrysków dopisać nie idzie. Inpa zczytuje błędy i kasuje ale z silnikiem nie chce współpracować. Czytałem post jakie kabelki do jakich aut ale moje x 5 e53 nie jest wymienione w pojazdach 2004 roku. Proszę o jakąkolwiek pomoc bo nie ogarniam tej inpy.Mam kabelek z przełącznikiem między liniami 2K i K na obd2 i usb. Czy to dobry kabel? Mieszkam w okolicy Ostrowa Wlkp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Potrzebna pomoc przy e90 320d 163KM 2005. Łódź i okolice.

Po nieudolnej próbie wgrania nowego oprogramowania auto nie pali. Bimmertool nie wykrywa auta. Sprawca się ulotnił zostawiając auto w takim stanie. Ja się na tym nie znam i właścicielka również a auto potrzebne... szczególnie w taką pogodę.

Ktoś poratuje? Lub da namiar na kogoś kto jest w stanie coś zaradzić w Łodzi? Boję się, że uwaliło sterownik silnika, ale nie bardzo mam jak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pomoc przy e90 320d 163KM 2005. Łódź i okolice.

Po nieudolnej próbie wgrania nowego oprogramowania auto nie pali. Bimmertool nie wykrywa auta. Sprawca się ulotnił zostawiając auto w takim stanie. Ja się na tym nie znam i właścicielka również a auto potrzebne... szczególnie w taką pogodę.

Ktoś poratuje? Lub da namiar na kogoś kto jest w stanie coś zaradzić w Łodzi? Boję się, że uwaliło sterownik silnika, ale nie bardzo mam jak sprawdzić.

 

Jeśli potrzebujesz dalej pomocy to daj znac na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.