Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Witam Was wszystkich

Pierwszy post

Jest jakiś program, który oferuje informacje typu ciśnienie pompy paliwa, listy wtryskowej i innych wartości czujników jakie powinny być prawidłowe itp??

mam pewien problem po kilku naprawach i potrzebuję jakieś oprogramowania tego typu zanim zacznę pisać poematy.

Póki co mam do dyspozycji inpa i delphi

dziękuję za ewentualne nazwy lub linki do odpowiedniej dyskusji

Jedyne miejsce gdzie znajdziesz takie informacje to ista, ale chyba tylko podczas testów konkretnych elementów(program często podaje jaka jest wartość zadana, a jaką odczytał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć, czy ktoś z Krakowa pomógłby przy rejestracji nowego akumulatora? W serwisach nie dadzą rady bo piątek, a kabel który zamówiłem niestety nie łączy.

Jaki kabel i z jakim autem chcesz się połączyć? Może to tylko kwestia konfiguracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś z Krakowa pomógłby przy rejestracji nowego akumulatora? W serwisach nie dadzą rady bo piątek, a kabel który zamówiłem niestety nie łączy.

Jaki kabel i z jakim autem chcesz się połączyć? Może to tylko kwestia konfiguracji

 

Kabel k+dcan, BMW E90 320d lci


Skonfigurowałem wszystko jak w instrukcjach, porty, sterowniki. Inpa widzi kabel ale nie łączy z ECU. Podłączyłem kabel przez otg do telefonu i jest to samo jest w przypadku Bimmertool a i Carly. Programy widza kabel ale nie łączą z autem. Jeszcze z innym komputerem spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy 7. i 8. pin w interfejsie są zwarte. Jeśli tak, to odłącz 8. pin
A błędu nie ma żadnego ?

W sensie nie robią się kropki czarne tak ?

 

Wszystko zrobiłem ok, interfejs był uszkodzony. Sprzedawca podesłał nowy i wszystko działa. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Szukam ktoś ze Śląska (najlepiej w okolicach Bytomia) kto dysponuje "czymś" (nie ważne co - może być nawet BimmerCode) i zakodował by mi kilka drobnostek w moich dwóch BMW (X5 G05 oraz M235i F22).


Dzięki za info i Pozdrawiam

Pozdrawiam

Arljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodownie, diagnostyka komputerowa, chip tuning, Konwersje USA-EU, możliwość wykonania zdalnie (Klient nie musi mieć oprogramowania, instrukcje podajemy na priv) cała Polska bądź fizycznie Pomorskie. Zapraszamy. Informacje przez wiadomość prywatną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej,

Szukam ktoś ze Śląska (najlepiej w okolicach Bytomia) kto dysponuje "czymś" (nie ważne co - może być nawet BimmerCode) i zakodował by mi kilka drobnostek w moich dwóch BMW (X5 G05 oraz M235i F22).


Dzięki za info i Pozdrawiam

Jak nie znajdziesz bliżej to jestem z Raciborza



 

Tak z ciekawości >> dlaczego iCOM ? Nie może być ISTA czy INPA ?

Ista i inpa to program, a ICOM to sprzęt - głowica diagnostyczna, stosowana m.in. przez ASO.

Są rzeczy, których nie zrobisz bez ICOM, ale większość da się zrobić bez niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza z Puław która podłączyłaby się pod e90 w celu diagnostyki INPĄ? Walczę z programem 3 dzień i niestety przegrywam, a chciałbym wiedzieć co dolega samochodzikowi.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja kupiłem niecałe 2 lata temu za 800zł Icom a2 +b+c. Działa do dzisiaj bez problemów z najnowszą istą, niestety sprzedający na ali nie ma już icomów.

Dla początkującego wystarczy kabelek d+k can albo enet.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę kupić interfejs icom jest ktoś kto może polecić jaki model wybrać dla początkującego ewentualnie jakiś sprawdzony sprzedawca za alliexpers lub podobne?

 

Mogę Ci sprzedać swój A1+B+C. Jak bedziesz zainteresowany to napisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie poszukuje kogoś z Krakowa lub okolic kto sprzedaje oprogramowanie do serii F. I ewentualnie moglby mi zainstalowac to na laptopie. Posiadam kabel. Nie oczekuje cudow zalezy mi na sprawdzaniu i kasowabiu błedow Bmw f06 .


Prosze o kontakt na priv .


Dziekuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, Panowie poszukuje kogoś z Krakowa lub okolic kto sprzedaje oprogramowanie do serii F. I ewentualnie moglby mi zainstalowac to na laptopie. Posiadam kabel. Nie oczekuje cudow zalezy mi na sprawdzaniu i kasowabiu błedow Bmw f06 .


Prosze o kontakt na priv .


Dziekuje i Pozdrawiam

Istę możesz pobrać z linków na forum, a skonfigurować program można zdalnie. Np. przy użyciu programu TeamViewer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Szukam kogoś z Krakowa bądź okolic kto wykona diagnostykę E90 320D, mianowicie nie świeci się kontrolka oleju przy niskim stanie oleju ani nie ma błędu przy wypiętej kostce z czujnika. Przeszukałem forum i znalazłem że kontrolka może być dezaktywowana? Ktoś pomoże ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.