Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W I T A M

szukam kogoś z okolic Lubelszczyzny (jestem z Zamościa)

lub województwa Podkarpackiego (samochód stoi w okolicach Rzeszowa) do podjechania ze mną w celu sprawdzenia E46 M54B25 coupe, najlepiej ze swoim oprogramowaniem diagnostycznym INPA etc.

Pozdrawiam.


kontakt: 504 327 102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdalne kodowanie (nie ma potrzeby posiadania programów na komputerze takich jak INPA, ISTA, ESYS itd)

Diagnostyka

Kodowanie

Odblokowanie nawigacji

Konwersja z USA na EU

Naprawa, wymiana, dopisanie sterownikow/modułów

Naprawa CCC, FRM itd

Aktualizacja oprogramowania

Chip Tuning seria E/F/G



Zapraszam


Albert

Edytowane przez alb3rt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

Szukam kogoś kto zakoduje mi wtrysk z okolic Kamiennej Góry woj. Dolnośląskie.

Pozdrawiam.

Jeżeli to dalej aktualne to daj znać, mam niedaleko.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum.poszukuje kogos kto przez teamvivera dopisze mo do bmw E60 siedzenia pelno elektryczne .w org byly manuale.chodzi tylko aby dzialaly przyciski sterowania.podlaczylem wszystko ,ista widzi fotele mozna nimi sterowac z opcji komputera.panele sterowania siedzen zostaly zasilone a czarne przewodzy polaczone z 3pinem modulu pdc,dsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na dziś u nas można zwiększyć moc w BMW cala F/G-seria na sterownikach silnika z najnowszym oprogramowaniem ilevel 19-07-! Oczywiście poprzez złącze diagnostyczne OBD, nie musimy mieć dostęp do internetu podczas tej procedury, możemy to zrobić nawet w polu )), 100% odczyt map z sterownika silnika, który jest zainstalowany w danym samochodzie !!! Żadnych poszukiwań plików na serwerach - tylko bezpośredni związek sprzęt<=> sterownik silnika, to mówi o tym, że poprawiony plik z większą mocą 100% będzie z obecnego samochodu !

Również u nas można zrobić przypisanie używanych najnowszych sterowników silnika MDG1 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli ktoś jest zainteresowany kodowaniem bmw zapraszam do kontaktu.


Diagnostyka, inpa, ncs, istad,bmw scanner, Dis

Światła dzienne, włączenie wzmacniacza w bmw jeżeli posiada fabryczny, regulacja programowa nivo po wymianie kół, wypalanie dpf i wiele innych.


Przekoduje również auto jeżeli ktoś zmieniał skrzynie z automat na manual. Kodowanie np. E60 z anglika na Europę. Zapraszam do kontaktu lokalizacja okolice Gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

Uszkodzilem wskazówki zegarów tak, ze teraz nie wskazują prawidłowo parametrów (za wolno chodzą).

Kupiłem nowy cały licznik, podpiąłem, wyskakuje na radiu (navi 4:3) prośba o wprowadzenie emergency deactivation code, ktorego oczywiscie nie znam, bo nie jestem pierwszym właścicielem. Jest licznik 9:59, który nie startuje z odliczaniem. Probowalem odpinac aku, wprowadzac 0000, 1111, 1234, 9999, i inne takie. Oddalem sprawe juz 4 gosciom, co sie mieli znac, ale kazdy oddal bez ruszenia tematu.

Prosze o jakas pomoc w tej kwestii. Jestem z Piaseczna pod Warszawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W województwie Podlaskim służę pomocą:

diagnoza, programowanie sterowników, aktualizacje sterowników, zmiany/przypisywanie vin, kasowanie błędów, mapy, spolszczenie, konwersja bmw USA - EU, kodowanie funkcji, adaptacje itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć


pacjent F48 usa


za pomocą aplikacji BIMMERCODE zmieniłem język i kilka innych ustawień ale poległem na kodowaniu RADIA, prawie się udało.


ustawiłem ze rejon ece

zmieniłem klaster 0,5


ok działa, ale nie działa mi ręczna zmiana częstotliwości pokrętłem, co zrobiłem źle?


ADAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.