Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szukam kogos z Warszawy do zakodowania nowego akumulatora. jezdzilem po okolicznych magikach, ale 5 z nich jest tak zajetych ze daja mi termin za 2 tygodnie i to mowiac prosze przyjechac to moze znajdzie sie czas...dobrobyt widocznie mają skoro za 10 minut pracy nie chca zarobic 50 zl... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody90 wg mnie to cena fair. nie za mało nie za dużo. nie ma z tym nie wiadomo jakiej pierdolologii zeby krzyczyć więcej hajsów. ospalasz kompa, odpalasz inpe, pare kliknięc i aku ready. to nie zmiana hamulców czy oleju, że trzeba więcej śrubek odkręcić i czasu stracić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To już wiemy dla czego specjaliści z okolicy dla Ciebie czasu nie mają , :D :D :D jak im ceny ustalasz

wiesz może parę kliknięć , ale niektórzy za sprzęt do tych paru kliknięć zapłacili ponad 5tyś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie koniecznie pare kliknięć ,wchodzi często w grę ncs ,ista czy dis . Skoro wiesz ile kliknięć to kosztuje to czemu sam tego nie zrobisz . Uwielbiam ludzi którzy mówią mi ile i co trzeba zrobić i najlepiej zadarmo nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody90 chlopie a gdzie ja tobie napisalem ze za darmo? Napompowales sie niepotrzebnie jak plandeka na żuku.

Dla twojej informacji - cene otrzymalem od czlowieka z warsztatu, wiec to nie ja ja ustalalem.

Z racji dlugiego czasu oczekiwania jest mi nie po srodze z tymi warsztatami.

Prosilem o polecenie warsztatu, a widze poki co merytoryka zeszła calkowicie na cos innego...uwielbiam takich ludzi... nie maja nic do powiedzenia, a mowia.... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać czy polecacie jakiegoś forumowicza z Bielska Białej od diagnostyki i ustawień. Chciałbym podjechać podpiąć posprawdzać parametry i ewentualnie jeśli coś jest nie tak ustawić albo znaleźć przyczynę.

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Czy ktoś Płock Warszawa Łódź Toruń te okolice pomoże mi z ogarnięciem CCC? Po naprawie w ustawieniach pojazdu nie mogę nic zmieniać. Jak chce coś zaznaczyć to niestety nie da rady bo wraca do danego ustawienia które było.


Nie wiem czy radio trzeba zakodować czy zrobić aktualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Łodzi bądź zdalnie (jeżeli się da, mam kabel viakena i laptopa z działająca inpa, ncs jeszcze nie testowałem). E87 116i 2006

W przyszłym tygodniu będę miał radio professional (w aucie business) które chciałbym zakodować żeby wszystko działało tak jak powinno. Dodatkowo mam błąd 2FA3, to podobno też kwestia kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam kogoś na Podkarpaciu z ISTA do wykonania resetu adaptacji wtryskiwaczy. Po zakodowaniu IMA mam błąd wskazujący żeby wykonać "mean quantity adaptation". Znalazłem tą funkcję w ISTA, ale chyba mam coś nie tak z kablem bo daje mi błąd przy próbie.

Chciałem się umówić na chip tuning i chciałbym żeby wszystko było jak należy przed chipowaniem.

Silnik N47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.