Skocz do zawartości

G01 retrofit modułu haka w ISTA+ przez ENET


Michal_P

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi.

Planuje dołożyć hak do mojego G01, generalnie temat rzeka i to nie ten dział żeby się rozpisywać :)

Zdecydowałem się a instalacje Erich Jaeger ponieważ jako jedyna poza OEM daje możliwość wprogramowania haka aby np. automatycznie wyłączały się PDC.

Udostępnili filmik na którym wstępnie pokazali jak zrobić kodowanie w ISTA+


Mam kabel ENET i nie wiem czy robiąc to tym kablem czegoś nie uwalę.

Czy jest ktoś kto jest w stanie odpowiedzieć czy można to bezpiecznie zrobić kablem ENET czy szukać kogoś z ICOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować nie lepiej zrobić to za pomocą programu esys napewno będzie działał z kablem enet. Pozatym czy ten sposób z filmuku napewno się u ciebie sprawdzi? Jakbyś nie mógł sobie poradzić pisz pw. Możesz spróbować za pomocą isty. Nic nie powinieneś popsuć. Jeżeli coś jej nie będzie odpowiadać nie wykona kodowania, co prawda ta zasada działa przy programowaniu ale kodowanie wielce nie odbiega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wrażenie że to właśnie z esys była by kombinacja, Ista+ prowadzi za rączkę i nic się nie da zepsuć. W Esys juz chyba jednak trzeba wiedzieć więcej co się robi. Dlatego pomyślałem o Ista+ nie wiem tylko czy kodowanie działa bez problemowo z kablem Enet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ista+ prowadzi za rączkę i nic się nie da zepsuć.

 

Skoro tak uważasz to po co pytanie nie zostaje ci nic tylko to zrobić. Powtórzę że nie jestem pewien czy to z filmiku jest kompletne i sie sprawdzi u Ciebie, co prawda nie używałem isty do kodowania i język dla mnie nie zrozumiały wiec nie chce mówić na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca, bo niestety jak to zwykle bywa nie dostaje odpowiedzi na swoje pytanie, a dyskusja toczy się obok...

Czy jest ktoś kto jest w stanie odpowiedzieć czy można to bezpiecznie zrobić kablem ENET czy szukać kogoś z ICOM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Żeby programować i kodować ista+ musisz mieć w pliku konfiguracyjnym zaznaczone programowanie po enet.

Jakbyś sobie nie poradził pomogę zdalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za kolejna odpowiedz ale znowu nie odpowiada ona na moje pytanie.

Wiem że można to zrobić, wiem też jak to zrobić.

Moje pytanie jest czy można to zrobić bezpiecznie kablem ENET czy tylko ICOM, dziękuje za góry za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.