Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem z ISTA za nim zainstalowałem Esys i BMWAicoder łączyła się z autem bez problemu a po zainstalowaniu powyższych programów nie chce sie łączyć, Esys i BMWAicoder łączą sie bez problemu.

Mam taki komunikat podczas łączenia jak na zdjęciach, zmieniałem opcje połączenia ale nic to nie daje, pacjent F30 a kabel Enet.


19147a527d8d835bmed.jpg


83bb60a356ce1f40med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W karcie sieciowej Ethernet jakie masz ustawienia ?

Uzyskaj adres IP automatycznie ?

Czy masz wpisany adres IP i maskę podsieci ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czt mam wpisany adres czy ustawione na na automatyczne nie pomaga, a coder i esys działa tylko na automatycznym adresie.

Spróbuj na tym adresie

IP: 169.254.1.1 oraz Maska podsieci: 255.255.0.0

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Instalował ktoś na windowsie 11 ISTE,D? I 2 pytanie ile ona miejsca zajmuje na dysku?

Obie działają bez zarzutu. ISTA P 3.71 oraz ISTA D 4.32.15 lub nowsze. Starszych nie testowałem.

Polecam system ReviOS



Co do ilości miejsca to zależy od tego co potrzebujesz. Wraz z plikami do aktualizacji sterowników(psdzdata) to jakieś 400GB

Bez PSDZdata to ok. 100gb.

Rezygnując z języka polskiego można trochę zmniejszyć rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Tak bez zarzutu to bym nie powiedział , dużo więcej ograniczeń , już nie można swobodnie wyszukiwać diagramów instalacji bez podłączonego samochodu

miałem 4.37 z psdzdata 4.39.20 robiłem programowanie pełne ista G11 z 2021 i z ID7 icom next oryginał ustawiony na DHCP z ruterem fizycznym i niestety ista nie pozwoliła programować sterowników Ethernet I jak mgu , trsvc , kafas , kombi , i jeszcze jeden jakiś , zostały pominięte, a z tą samą konfiguracja robiłem modele przed 2020 rokiem i było wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak bez zarzutu to bym nie powiedział , dużo więcej ograniczeń , już nie można swobodnie wyszukiwać diagramów instalacji bez podłączonego samochodu

miałem 4.37 z psdzdata 4.39.20 robiłem programowanie pełne ista G11 z 2021 i z ID7 icom next oryginał ustawiony na DHCP z ruterem fizycznym i niestety ista nie pozwoliła programować sterowników Ethernet I jak mgu , trsvc , kafas , kombi , i jeszcze jeden jakiś , zostały pominięte, a z tą samą konfiguracja robiłem modele przed 2020 rokiem i było wszystko ok

Pytanie dotyczyło współpracy isty z systemem operacyjnym, a ta nie ma większych problemów z pracą na windows 11. Rozpoznaje go jak windows 10



 

Witam,jest dostępna wersja PL na ista+ 4.32.15?

łap :)


https://chomikuj.pl/robercoldd/sqlitedbs+4.32.15+pl


haslo 4321

Z jakiej wersji to przeróbka? Bo oryginał na pewno nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam ISTA+ 4.32.1. Dziś pierwszy raz podłączyłem się do auta, żeby coś popatrzeć (chyba pada akumulator) i zacząłem przeglądać instrukcje serwisowe.

Moje auto to G31 z 2018, a w instrukcji zmiany akumulatora jest wzmianka o baterii 48V i zdjęcia modelu po liftingu.


Teraz nie mam pewności, czy jakiekolwiek instrukcje są poprawne dla mojego modelu.

Da się to jakoś zmienić, ustawić konkretne instrukcje? Czy lepiej poszukać innej wersji isty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.