Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki działam dziś sprawdziłem jeszcze raz dokładnie i wygląda na to ze wina leży po stronie oprogramowania musiałem coś skopać stawiając esys'a bo wcześniej jak robiłem test auta czy to dcan'em czy przez kabel enet to w zakładkę aktualizacji mogłem wejść i np podejrzeć aktualny soft dostępny do mojego modelu lecz ista nie pozwalale rozpocząć procesu aktualizacji z wiadomego powodu

a dziś na dcan i esys mam taki sam błąd jak na icom

I jeszcze jedno szybkie pytanie czy najnowsza wersie standalone bez problemu postawie na win7 x86?

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za link

Jack_Strong-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również poproszę ostatni link do aktualnej ista+ przestał działać pozdrawiam

 


Ista 4.32.15 z bazami 4.37.42


https://mega.nz/folder/Oyp1wZyK#5uFD6clXGtt-uPHe8auxLQ

 

Mam pytanie. Pobralem z linku. Rozpakowalem. Pliki z PSdZData_Lite_4.38.21 wrzucilem do folderu PSdZ. Pliki z folderu GLOBAL_4.32.12 EN_4.32.12 rozpakowalem i wrzucilem do folderu SQLiteDBs. Zostal mi folder Tools z ktorym nie wiem co zrobić. Czy ktos podpowie gdzie go wrzucić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nigdzie go nie kopiuj tylko zainstaluj programy i klucze rejestru które są w tym folderze .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak postawiłem Windowsa 10 x64 na nowo i Ista z linku powyżej dalej to samo sprzedawca poprosił mnie o downgrade firmware ICOM'a z 1.47 do 1.44 żadnych zmian niestety wygląda na uszkodzoną głowicę.

Co do Oprogramowania z linku po rozpakowaniu archiwum ISTA na dysku C w folderze PsDZ nie ma folderu data swi i trzeba go utworzyć po czym wypakować do niego archiwum Lite lub Full z folderu SDL ma to tak wygadać

Rheingold/PSdZ/data_swi/psdzdata

Jack_Strong-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki,


nie mogę pobrać baz danych do isty z ostatniego linku ze względu na jakieś limity na platformie MEGA. Czy posiada ktoś pliki na dysku google, albo wie jak to ominąć? Czy użytkownik, który umieścił tam pliki może ma jakieś korzyści z tego? wtedy no trzeba odwdzięczyć się jakoś za pliki


pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki,


nie mogę pobrać baz danych do isty z ostatniego linku ze względu na jakieś limity na platformie MEGA. Czy posiada ktoś pliki na dysku google, albo wie jak to ominąć? Czy użytkownik, który umieścił tam pliki może ma jakieś korzyści z tego? wtedy no trzeba odwdzięczyć się jakoś za pliki


pozdro

 

Nie ma darmowych tak dużych serwerów. Jeśli masz wykupiony serwerów na Google wrzuć i udostępnij ludziom.

Mega daje serwer, jak chcesz pobrac takie duże pliki to symboliczne 5€ I masz transfer 400GB.

Ja place i korzystam, super szybki transfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie instalowalem Terz inpe i iste z bimmerpark, niby wszystko Ok ale ista nie wyswietla dokumentow pisze ze brak tresci do wyswietlenia na laptopie drugim smiga co nalezy ewentualnie przezucic aby latalo diagnozuje e88 I e90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie instalowalem Terz inpe i iste z bimmerpark, niby wszystko Ok ale ista nie wyswietla dokumentow pisze ze brak tresci do wyswietlenia na laptopie drugim smiga co nalezy ewentualnie przezucic aby latalo diagnozuje e88 I e90.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, podpowie mi ktoś które pliki wystarczy, że pobiore żeby Ista w pełni działała, chodzi mi tylko o diagnozę, bez kodowania. Aktualnie mam działającą Iste 4.01 od bimmera, ale tam bieda wieje, strasznie mało funkcji serwisowych, nawet adaptacji paliwowych nie idzie odczytać, w sensie nie ma takiej opcji. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, podpowie mi ktoś które pliki wystarczy, że pobiore żeby Ista w pełni działała, chodzi mi tylko o diagnozę, bez kodowania. Aktualnie mam działającą Iste 4.01 od bimmera, ale tam bieda wieje, strasznie mało funkcji serwisowych, nawet adaptacji paliwowych nie idzie odczytać, w sensie nie ma takiej opcji. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

To niekoniecznie musi wynikać z isty, a ze sterownika z którym się łączysz.


Co do isty, to nie potrzebujesz plików BLP i SDP. SQliteDBs, które w nowszych zajmują jeszcze więcej są Ci potrzebne(zwłaszcza Other i ENG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś korzysta z jakiejś gotowej maszyny wirtualnej? Kiedyś był bardzo popularny "Inpa By Trandolf" potem "BMW Tool V2" który posiadał od razu zainstalowane i skonfigurowane Inpa, Ista, NCS itd, jednak jest to dość stare rozwiązanie. Szukam współczesnego gotowca, żeby się nie bawić z tym wszystkim od zera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.