Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wojti zgranąłem update od Ciebie wersje programu mam 4.31 ale zaktualizowałem SDP i BLP od Ciebie usunąłęm stare, wrzuciłem wersje od Ciebie. Do programowania potrzebuje zmieniać coś w rejestrze? na 4.33.31? Miałem ostatnio F10 i po planie programowania na tych SDP wyliczyło mi dla niej F010-17 :shock: zawsze leciałem Standalonem z instalatorem zastanawiam się nad ingerencją w rejestr żeby wszystko poprawnie śmigało, chyba że nie ma takiej potrzeby po samej aktualizacji SDP i BLP nie tykając wersji ISTA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak rozwiązać ten błąd ???

Podczas ostatniej instalacji Usta wystąpił błąd,prowadzi to do niespójności danych.Aby usunąć,otwórz Ista Launcher i przeprowadż instalację naprawczą.


Dodam że ista jest standalone i nie mam instalatora. Na wcześniejszym laptopie działała ista i nigdy nie miałem tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Do uzytkownikow jak dlugo czyta wam informacje o uacie i wraz z czytaniem bledow po normalnym kablu nie liczylem dokladnie ale mysle ze kolo 5 minut czyta moje e90 Laptop to lenovo z 500 win10 pro procek i5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Do uzytkownikow jak dlugo czyta wam informacje o uacie i wraz z czytaniem bledow po normalnym kablu nie liczylem dokladnie ale mysle ze kolo 5 minut czyta moje e90 Laptop to lenovo z 500 win10 pro procek i5

Czas jest zależny od wielu czynników. Nawet poszczególne wersje isty standalone są różnie wykonane.

Jak zależy Ci na szybkości to m.in. 4.15.16 bardzo sprawnie robi pełny skan. Wszystkie powyżej 4,2x i 4,3x robią to wyraźnie wolniej, zbierając więcej danych.


Jeśli np. masz uszkodzony moduł telefonu, to czas diagnozy potrafi się sporo wydłużyć, bo m.in. robi restart radia/nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktos uprzejmy może wrzucić plik "license.xml" lub "license.txt" dla ISTA+, od wersji 4.10.xx do 4.30.xx , ktory znajduje sie w katalogu

EC-APPS - ISTA- TesterGUI-bin-Release lub bezposrednio w katalogu ISTA (.txt ) Nie ma znaczenia z której wersji jest plik

Dziekuje! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISTA 4.29.30 pokazuje blad bazy danych ,pliki sql skopiowane jak trzeba ,instalatory z tools tez.

postaram sie doslac screeny


https://drive.google.com/file/d/1Ooal6xU6d3VHVMecXK9wRNcaFSsiS9VW/view?usp=sharing


https://drive.google.com/file/d/1nvAsm2wmWbtBaSujGUiLP6JOGMiWOnFe/view?usp=sharing


https://drive.google.com/file/d/1qpVt6XdWJOAiK3QN9FydGN0KIcZcqjaM/view?usp=sharing


wszystko ok z folderami i ich miejscem?

Edytowane przez bmw-power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojti77

A masz może zestaw Ista+ (im nowsza tym lepsza 4.34 ściągnałem, ale licencji nie mogę znaleźć nigdzie) razem z Istą-P (w sumie tutaj nie ważna wersja...wątpię, zebym dużo używał).


Chodzi mi głównie, żeby one dzieliły dane programowania ze sobą, bo jak są standalone, to te same bazy danych a miejsca to zabiera w cholere...


Wiedziałbyś coś? Isty-P w ogóle bym nie instalował, ale żaden WinKFP / Tool32 nie chce mi działać z moim Ori ICOM'em Next :/ Jakby to się dało naprawić to wracam, do swojej isty+ i czasami tylko użyje innych :)


Jakieś pomysły?


Dzięki za pomoc z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojti77

A masz może zestaw Ista+ (im nowsza tym lepsza 4.34 ściągnałem, ale licencji nie mogę znaleźć nigdzie) razem z Istą-P (w sumie tutaj nie ważna wersja...wątpię, zebym dużo używał).


Chodzi mi głównie, żeby one dzieliły dane programowania ze sobą, bo jak są standalone, to te same bazy danych a miejsca to zabiera w cholere...


Wiedziałbyś coś? Isty-P w ogóle bym nie instalował, ale żaden WinKFP / Tool32 nie chce mi działać z moim Ori ICOM'em Next :/ Jakby to się dało naprawić to wracam, do swojej isty+ i czasami tylko użyje innych :)


Jakieś pomysły?


Dzięki za pomoc z gory!

 

Pisz pw, zdalnie cos moge pomoc, widze ostro namieszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gdyby ktoś mial podobny problem to napisze że pliki trzeba rozpakować najnowszym 7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam szanowne grono. mam propozycje dla chętnego w zdalnej pomocy zainstalowania isty (potrzebuje zczytać błędy w G30 ) ewentualnie esys do kodowania którego nie ogarnia bimmercode itp. Jak ktoś miałby czas w zamian za pomoc w instalacji oferuję dostęp do dowolnej platformy telewizyjnej w PL. Player , Canal+ , Polsat box , Viaplay czy co kolwiek tam jeszcze jest dostępne. Jak ktoś chętny proszę o info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. mam propozycje dla chętnego w zdalnej pomocy zainstalowania isty (potrzebuje zczytać błędy w G30 ) ewentualnie esys do kodowania którego nie ogarnia bimmercode itp. Jak ktoś miałby czas w zamian za pomoc w instalacji oferuję dostęp do dowolnej platformy telewizyjnej w PL. Player , Canal+ , Polsat box , Viaplay czy co kolwiek tam jeszcze jest dostępne. Jak ktoś chętny proszę o info.

 


Pisz pw, co tam Ci trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem dłuższym userem ale do tej pory tylko czytałem.

mam wprawdzie ISTA+ ale za bardzo nie umiem znaleźć potrzebnych schematów. próbowałem przekleić folder Rheingold do program files, potem do pliki programów x86 bo takie foldery mam na swoim Macu w Windows Paralells. Ale dalej coś nie wyświetla dobrze...

dlatego pozwoliłem sobie zapytać tutaj.

Chcę zapytać jak zdobyć kod i hasło do strony NewTis.

kupiłem swojej żonie mini, i nie ma tam czujników parkowania.

chciałbym dołożyć, by były jak w oryginale, i wyświetlały się na ekranie nawigacji.

Przydałyby się też jakieś schematy do instalacji oświetlenia ambient, by dołożyć w miejsce lampki nad stopami. dlatego stały dostęp do takich schematów czy to dla mini czy mojej BMki by mnie ucieszył. :oops:

widziałem kiedyś posta, gdzie można było poprosić o hasło do Newtis ale nie mogę odszukać...

Jest to jeszcze aktualne?


pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.