• Reklama

Zmiana vin w wymienionym DDE e60

Oprogramowanie, hardware, kodowanie, diagnoza, FAQ. inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss.

Moderatorzy: nerwus, Din76, dziqsek

Zmiana vin w wymienionym DDE e60

Postprzez Cyroz » 12 Paź 2021 16:09

Witam, wymieniony mam sterownik DDE i licznik.
Czy muszę zmienić nr Vin w sterowniku DDE i liczniku? Dodam również że DDE jest z Anglika a w komputerze pokazuje mi również że auto z jakiego jest to wzięte to manual a ja mam automat. Co do licznika to mam kropkę w przebiegu i czy podpisanie go pod auto to usunie.
Jeszcze jedna ważna kwestia, czy któraś z w/w rzeczy może wpływać na rozładowywanie Aku po dłuższym postoju typu 2 dni bez jazdy?
Auto to e60, 525d 177km.
Cyroz
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 19 Wrz 2019 22:13
Moje BMW: E60 525d

Re: Zmiana vin w wymienionym DDE e60

Postprzez Din76 » 13 Paź 2021 21:31

Auto to e60, 525d 177km.[/quote]
Musisz przecież nie masz serwisów, dodatkowo sterowniki (zegary) nie są dopisane do wyposażenia powoduje to problemy
kropka jest spowodowana innym vin w zegarach i cas , po edycji zegarów zniknie kropka ,
nie da się edytować vin w zegarach żadnym programem bmw inpa, ista, ncs, tool32 istap, musi być programator, mogę zmienić nawet wysyłkowo.
Co do akumulatora, to może być , ale mało prawdopodobne pewnie coś jeszcze jest nie tak , chociaż miałem przypadek uszkodzonych zegarów,
które powodowały nie usypianie samochodu ...
Awatar użytkownika
Din76

Dołączenie: 21 Lis 2011 01:33
Miejscowość: Lublin\Kraśnik
Moje BMW: Bmw e46 320d,
BMW X3 E83 3.0d , BMW E91 N47

Re: Zmiana vin w wymienionym DDE e60

Postprzez thekingerr » 18 Paź 2021 07:33

on they went, till the activity was pretty done, and the footwear stood equipped to be used upon the desk. this become long before dawn; and then they bustled away as short as lightning.
how much money does a sponsor give
thekingerr

Dołączenie: 18 Paź 2021 07:31
Moje BMW: nie powiemfe

Powróć do Diagnoza komputerowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości