Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam. mam x5 g05 4,0 benzyna , jest to auto pokradziezowe, jest wszystko oprocz elektroniki( zostal ori bdc/fem klucz do tego oraz sterownik silnika uszkodzony )

Szukam osoby z okolic Trojmiasta kto kompleksowo ogarnie temat elektroniki -programowanie, kodowanie, navi , przebieg ,historie przegladow wgranych do navi , odczyt isn z uszkodzonego sterownika silnika B58, wgranie go do uzywki , reset skrzyni, oprogramowanie i kodowanie zgodne z tym jakie bylo wgrane na servisie.auto na gwarancji .wiec musi wszystko pasowac by w serwisie nie bylo drapania sie po glowie.pozdrawiam

Mogę pomóc, G05 przecwiczone na każdy możliwy sposób łącznie z odbudową popowodziowego auta. Zapraszam toki-rally@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam. mam x5 g05 4,0 benzyna , jest to auto pokradziezowe, jest wszystko oprocz elektroniki( zostal ori bdc/fem klucz do tego oraz sterownik silnika uszkodzony )

Szukam osoby z okolic Trojmiasta kto kompleksowo ogarnie temat elektroniki -programowanie, kodowanie, navi , przebieg ,historie przegladow wgranych do navi , odczyt isn z uszkodzonego sterownika silnika B58, wgranie go do uzywki , reset skrzyni, oprogramowanie i kodowanie zgodne z tym jakie bylo wgrane na servisie.auto na gwarancji .wiec musi wszystko pasowac by w serwisie nie bylo drapania sie po glowie.pozdrawiam

 

G05 przecwiczone na każdy możliwy sposób łącznie z odbudową popowodziowego auta

 

No wlasnie widać to tu https://cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=66028&pid=543922#pid543922 ....

jest to sedno polskich napraw - wziąć auto i ch..j wie jak go dalej naprawiać i o co tam w nim chodzi

szkoda mi tych właścicieli, którzy oddają samochód w ręce takich specjalistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam x5 g05 4,0 benzyna , jest to auto pokradziezowe, jest wszystko oprocz elektroniki( zostal ori bdc/fem klucz do tego oraz sterownik silnika uszkodzony )

Szukam osoby z okolic Trojmiasta kto kompleksowo ogarnie temat elektroniki -programowanie, kodowanie, navi , przebieg ,historie przegladow wgranych do navi , odczyt isn z uszkodzonego sterownika silnika B58, wgranie go do uzywki , reset skrzyni, oprogramowanie i kodowanie zgodne z tym jakie bylo wgrane na servisie.auto na gwarancji .wiec musi wszystko pasowac by w serwisie nie bylo drapania sie po glowie.pozdrawiam

 

G05 przecwiczone na każdy możliwy sposób łącznie z odbudową popowodziowego auta

 

No wlasnie widać to tu https://cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=66028&pid=543922#pid543922 ....

jest to sedno polskich napraw - wziąć auto i ch..j wie jak go dalej naprawiać i o co tam w nim chodzi

szkoda mi tych właścicieli, którzy oddają samochód w ręce takich specjalistów

Eliminujesz konkurencję czy co? Bo już nie wiem. Idąc twoim tokiem rozumowania....... na cartechnology masz BANA i tu także powinieneś to dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Eliminuje rzeczywistość, mam wylane na twoja konkurencje. Nie mam konkurencji, nigdy się tym nie przejmowałem.

Bana dostalem, co masz do tego BANa ? NIe znasz dziecka-pedala Volavku ? To mylczi lepiej.

Tu dlaczego mam dostac ? Za prawde ?

Ty czasem nie z Izraela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam x5 g05 4,0 benzyna , jest to auto pokradziezowe, jest wszystko oprocz elektroniki( zostal ori bdc/fem klucz do tego oraz sterownik silnika uszkodzony )

Szukam osoby z okolic Trojmiasta kto kompleksowo ogarnie temat elektroniki -programowanie, kodowanie, navi , przebieg ,historie przegladow wgranych do navi , odczyt isn z uszkodzonego sterownika silnika B58, wgranie go do uzywki , reset skrzyni, oprogramowanie i kodowanie zgodne z tym jakie bylo wgrane na servisie.auto na gwarancji .wiec musi wszystko pasowac by w serwisie nie bylo drapania sie po glowie.pozdrawiam

 

 

G05 przecwiczone na każdy możliwy sposób łącznie z odbudową popowodziowego auta

 

No wlasnie widać to tu https://cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=66028&pid=543922#pid543922 ....

jest to sedno polskich napraw - wziąć auto i ch..j wie jak go dalej naprawiać i o co tam w nim chodzi

szkoda mi tych właścicieli, którzy oddają samochód w ręce takich specjalistów

Edytowane przez tokarszczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminuje rzeczywistość, mam wylane na twoja konkurencje. Nie mam konkurencji, nigdy się tym nie przejmowałem.

Bana dostalem, co masz do tego BANa ? NIe znasz dziecka-pedala Volavku ? To mylczi lepiej.

Tu dlaczego mam dostac ? Za prawde ?

Ty czasem nie z Izraela ?

Jak już coś wrzucisz to najpierw to przeczytaj :D Rozróżnij odbudowe na nowych czesciach, bo niestety niektore przy MGU i ogolnie serii G są wymagane, od tego o czym pisze w tamtym temacie.

W temacie który wrzuciłes mowa o używanej jednostce, jeżeli nie widzisz różnicy między nową a używaną to dalej dłub CASy itp. Jeden klient chce nową bo zalezy mu na czasie a inny woli poczekac na uzywke, kwestia tego ze klientowi wypada powiedziec przed wykonaniem uslugi czy mozliwe jest wrzucenie uzywki.

Także Ameryki z tym nie odkryłeś, co więcej większość osób z branży kojarzę również po nickach z CT, Internet daje możliwości i należy z nich korzystać i poszerzać swoją wiedzę nawet w taki sposob.

Przytyki o sednie polskich napraw możesz zostawić dla siebie, zacznij czytać ze zrozumieniem i wtedy pisz swoje wnioski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam reguliarnie ze zrozumieniem twoje tematy z pytaniami na CT i widze ze poprostu jestes daleki od bmw...niestety

Regularnie to raczej nie bardzo bo raptem 3 w tym roku były ale mniejsza z tym.

Nie zamierzam wchodzić z Tobą w dyskusję bo każdy może prześledzić sobie te tematy i samemu dojść do odpowiednich wniosków a także tego czy pytania były glupie- widać to po odpowiedziach innych, doświadczonych wydawałoby się użytkowników.

Miłego weekendu i sukcesów w walce z polską patologią warsztatową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminuje rzeczywistość, mam wylane na twoja konkurencje. Nie mam konkurencji, nigdy się tym nie przejmowałem.

Bana dostalem, co masz do tego BANa ? NIe znasz dziecka-pedala Volavku ? To mylczi lepiej.

Tu dlaczego mam dostac ? Za prawde ?

Ty czasem nie z Izraela ?

Z Ugandy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z Ugandy

Uganda, co szukamy na profilu ? Widzę, że dużo gOdasz i po cichu szukasz czegoś.

Masz możliwość zadać pytanie bezpośrednio tutaj. Instagram szukasz ? Facebook funpage ?

Czy obserwujesz co nowego da sie zrobic.

Dam ci odpowiedź - Tak, robię wiele rzeczy których nawet nie widziałeś w snach swoich. Podać instagram , facebook ? Chcesz zobaczyć to co szukasz ?

:search:

http://i.piccy.info/i9/11b540019acf346b880b49eaedff946e/1585948642/58875/1369925/Bezymiannyi_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2020-04-03-21-17/i9-13738974/800x429-r/i.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Dzień dobry,


Poszukuję osoby, która zakoduje mi akumulator (zamiana z 90Ah na 95Ah w F11) w Warszawie bądź zachodnie okolice.

nie koduje się 95ah , może być albo 90ah AGM lub 105Ah agm , jak masz akumulator 95Ah AGM to pozostaw 90 tylko zrób wymianę programową ,

nie wolno montować zwykłego kwasowego do F10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Potrzebuję pomocy jakiegoś kolegi z Warszawy lub okolic w zakodowaniu 3 rzeczy w F10 z 2012 r.:


1. Zmianie jednej rzeczy w VO

2. Przywróceniu do ustawień fabrycznych modułu airbag

3. Wykasowaniu błędów.


Kiedyś posiadałem Esysa i wiele rzeczy sam kodowałem ale od długiego czasu tego nie rozbiłem i wypadłem z tzw. obiegu. Nie mam też aktualnego Esysa.


Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Można to zrobić bezpiecznie na świeżym powietrzu przed moim domem gdzie jest dostęp do źródła zasilania lub mogę oczywiście ja podjechać.

Z góry dziękuję.


Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże??

 

Witam serdecznie

Potrzebuję pomocy jakiegoś kolegi z Warszawy lub okolic w zakodowaniu 3 rzeczy w F10 z 2012 r.:


1. Zmianie jednej rzeczy w VO

2. Przywróceniu do ustawień fabrycznych modułu airbag

3. Wykasowaniu błędów.


Kiedyś posiadałem Esysa i wiele rzeczy sam kodowałem ale od długiego czasu tego nie rozbiłem i wypadłem z tzw. obiegu. Nie mam też aktualnego Esysa.


Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Można to zrobić bezpiecznie na świeżym powietrzu przed moim domem gdzie jest dostęp do źródła zasilania lub mogę oczywiście ja podjechać.

Z góry dziękuję.


Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupiłem interfejs Viakena do inpy.Z racji tego że jestem zielony w sprawach instalacyjnych czy jest ktoś z okolic Pruszkowa kto by mógłby mi pomyślnie zainstalować inpe tak aby się łączyła z samochodem.Instalowałem zgodnie z instrukcją i podpowiedziami z forum ale dalej się nie łączy. :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czy znalazł by się ktoś z Wałbrzycha lub okolicy kto mógł by mi podpiąć bmw e81 2009r silnik n43 pod kompa w celu pomocy w zdiagnozowaniu problemu. Auto było już podpięte pod kompa u mechanika Ale ewidentnie brak doświadczenia w marce. Bynajmniej tak sądzę:)

Z góry dzięki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.