Skocz do zawartości

Prośba o nakierowanie jak wgrac jezyk polski do nav cic


boczas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam wielka prosbe o pomoc w nakierowaniu jak wgrac polski jezyk do nawigacji cic w e82. kiedys bawilem sie inpa i ncs expert w e46 i chcialbym wrzucić sobie polski język. Jakiego programu użyć do e82 2009r? Szukałem też na zagraniczych forach, ale ciężko coś w tym temacie znaleźć. Bardzo będe wdzięczny za każdą pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zainteresowanie :)


mam cos takiego https://www.ampire.de/ampire/prodpic/CAS-Multimedia-Interface-fuer-BMW-Professional-Navi-CIC-mit-Surround-View-C1-CIC-TOP_b_0.JPG

czyli cic?


wiec wychodzi na to, ze przez ncs expert wystarczy aktywowac jezyk polski ktory juz jest zainstalowany tylko nieaktywny? nic wiecej nie trzeba kombinowac? zawsze jest ten polski wgrany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz navi CIC

Instrukcje jak zakodować opisałem na stronie którą wkleiłem .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wielka prosbe o pomoc w nakierowaniu jak wgrac polski jezyk do nawigacji cic w e82. kiedys bawilem sie inpa i ncs expert w e46 i chcialbym wrzucić sobie polski język. Jakiego programu użyć do e82 2009r? Szukałem też na zagraniczych forach, ale ciężko coś w tym temacie znaleźć. Bardzo będe wdzięczny za każdą pomoc :)

 

Cześć,

zależy jaki masz ilevel czy jest on na tyle wysoki, że Polski jest natywnie włączony :)

Jak coś to podeślij VIN na pw to sprawdze Twój iLevel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

$8A1 - kod wyposażenia ( język polski )

Nie musisz dodawać do FA tego kodu żeby mieć PL w nawigacji .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Małysz no właśnie zdążyłem wyszukać ze to kod wyposazenia j.p czyli wystarczy włączyć język dobrze rozumiem? i przy zmianie mam jezyk polski tylko w navi czy ogólnie w całe menu systemu. Sory ze zawracam głowę ale póki co jestem jeszcze laikiem ale lubię sam ogarniać takie tematy i się uczyć po prostu mam satysfakcję. I ogólnie dzięki za odpowiedz bezinteresownie i że są jeszcze forumowicze normalni bo już tu jeden forumowicz próbował mnie namoczyć na kod FSC za 350 zł na szczęście to już sobie ogarnąłem wczesniej i klucz jużwiem jak można wygenerowac samemu a nawet jeśli kupić to w cenie od 75 do 100 zł :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kwestia kodowania E-SYSem generalnie jeden wpis - language 4 nicht_aktiv zmienić na polnisch i pojawi się w menu ojczysty .


Gratuluje wyposażenia


Jeśli chcesz jeszcze bardziej cieszyć się z auta i korzystać z wszystkich opcji jakie masz w wyposażeniu to załóż konto na serwerze bmw Connecteddreiv , w telefonie zainstaluj aplikacje BMW Conneced .


https://www.bmw-connecteddrive.pl/app/index.html#/portal

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak a kojarzysz gdzie w hu_NBT ? bo coś kojarzę że gdzieś zmieniałem ale nic to nie dawało tzn pojawiał się Polski jako dodatkowo na liście ale i tak był angielski.

I niestety " Nie można dodać pojazdu do Twojego konta.Dla tego numeru VIN pojazdu nie znaleziono żadnych danych." moze dlatego ze z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czytam to :mad2: odni magowie teoretycy tutaj piszą , jaki nach connected drive jesli on w ogóle nie działa już.

dodaj 8A1 do FA, wpisz z FA ten co masz i koduj nbt z FA w ktorym juz zapisane 8A1

350zl za kod do map nbt - grubo w :mrgreen:




Proszę pisać bez inwektyw, posty będą kasowane . Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Usługi Connecteddreiv działają jeszcze w modelach po 2013 , kolega „dany” ma 2015 - fakt auto z USA i tutaj mogą być problemy .

Telefon na infolinie i próba przepisania auta na polski rynek .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ku..wa czytam to i mi strzela :mad2: odni magowie teoretycy tutaj piszą , jaki nach connected drive jesli on w ogółie nie dziala już. .. ja pierd...le

:mrgreen:

I co nie odpisujesz „temsky740” ? Najmądrzejszy , tylko bez wulgaryzmów .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe tak koduje niestety czały czs praca nie było kiedy, temsky nie każdy od razu smiga i chwyta po kilku razach też gdybym dał Ci program after effects i powiedział że to się robi tu i tu to niestety alebyś nie ogarnął tego. Liczę na życzliwych i cierpliwych forumowiczów wiem że dla was top jest proste jak budowa cepa no ale dla mnie jeszcze nie. Ale dzięki za odpowiedzi teraz takie pytanie skopiowałem to zamiast którego mam zmienić to 8A1 czy dodatkowo dodać co usunąć ?

1CA,1CC,1CD,205,216,248,249,255,258,2T5,2VB,

302,316,319,322,3AG,3AT,402,420,423,430,431,

459,465,488,493,494,496,4FW,4NE,4NG,4U2,502,

508,521,522,524,534,544,563,5A1,5AG,5AS,5DL,

609,645,655,688,697,6AC,6AE,6AK,6AM,6AP,6NP,

823,845,853,876,8KL,8S4,8SL,8SM,8TH,8TN,927,992,9AA

a może faktycznie trzeba dogrywać język nie wiem pytam specjalistów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA malysz1976 i temsky740 za wielką pomoc. Mały krok dla was Wielki dla ludzkości ;-) Jak to mawiają idzćie i chwalcie Pana. Panowie jeszcze raz wielkie dzięki PUBLICZNIE. MAŁYSZ ZA POŚWIĘCENIE CZASU I POSZUKIWANIA I MIŁY KONTAKT.POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.