Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,


Po latach walki z wysluzonym interfejsem i inpa w poprzednim aucie czas na zmianę na coś bardziej niezawodnego. Stałem się właścicielem e91 320d z 2006 i muszę zdiagnozować kilka rzeczy w aucie. Obecny kabel i oprogramowanie nie działa w ogóle. Potrzebuje kogoś kto mógł by mnie nakierowac lub doradzić odpowiedni interfejs a potem pomogl skonfigurować wszystko TeamViewerem zeby dzialalo bez zarzutów. Za usługę oczywiście zapłacę. Proszę o kontakt w PM


Marcin,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze,

Poszukuję serwisu, poszukuję magika, który wykona konwersję BMW e92 '11 328i LCI z wersji USA na europejską.


VIN: WBAKE3C54BE444701


Jestem z Żuromina (północ mazowsza) możliwie jak najbliżej.

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję kogoś ze Śląska do ogarnięcia projektowego e36:


1) Elektryka: nie działa OBC, szyby i centralny

2) Wyciek - chyba oleju z silnika ale do ustalenia na 100%

3) Jeździła najpierw ok, później dusiło ją przy wciskaniu gazu w okolicach 3k obr., ostatnio zgasła i nie zapala. Silnik po remoncie, kompresja 6x15, nowe:

- pompa paliwa+filtr (Bosch)

- świece (NGK)

- cewki+fajki (nówki Beru)

- czujnik wału korbowego (nowy ori BMW)

- akumulator

- rozrusznik (Bosch)

- sonda lambda (Bosch)

Kręci super ale dusi się, nie zapala, strzela w wydech. Iskra jest i to mocna. Pozostało mi sprawdzić wtryski i regulator + podmienić testowo czujnik wałka rozrządu. Jak to nic nie da to potrzebuję kogoś kto pomoże to ogarnąć na miejscu (sprawdzenie DME/masa/diagnostyka komputerowa/inne pomysły). Po odpaleniu na pkt 1-2 oczywiście podstawię pod wskazany adres.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Ja NIE POLECAM tuneforce w Poznaniu. Byłem tam czekałem 4godziny na zrobienie chipa i przyszedł chłop i mówi, że nie radzą sobie z wysterowaniem turbo... M47N2... Jak zapytałem co im nie idzie i niech dadzą chociaz wykresy z serii (przecież zapłacę) to gość totalnie mnie olał. Małpa poradziłaby sobie młotkiem. W trakcie oczekiwania na moje auto był facet któremu robili chipa z reklamacją - po chipie auto stanęło na autostradzie bo była za wysoka temp w kacie?(nie pamiętam już dokładnie), poprawili po czym gościa znowu zwinęła laweta z autostrady - W trakcie mojej wizyty był trzeci raz na reklamacji.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam.

Poszukuję kogoś z okolic Świdnica/Wałbrzych do zgrania wsadu z dde6(DPF off+ czip) i wgrania ori softu.

 

Z tego co wiem to nie trzeba nic zrzucać. Updated softu DDE spowoduje utratę "chipa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam x5 g05 4,0 benzyna , jest to auto pokradziezowe, jest wszystko oprocz elektroniki( zostal ori bdc/fem klucz do tego oraz sterownik silnika uszkodzony )

Szukam osoby z okolic Trojmiasta kto kompleksowo ogarnie temat elektroniki -programowanie, kodowanie, navi , przebieg ,historie przegladow wgranych do navi , odczyt isn z uszkodzonego sterownika silnika B58, wgranie go do uzywki , reset skrzyni, oprogramowanie i kodowanie zgodne z tym jakie bylo wgrane na servisie.auto na gwarancji .wiec musi wszystko pasowac by w serwisie nie bylo drapania sie po glowie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.