Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hello for all Polish bmw drivers. I would like to know if there is any source where we can download sqlitedb language packs ?? I am looking for czech language for my ista 4.10.20.


Thank you for your help

Witam wszystkich polskich kierowców BMW. Chciałbym wiedzieć, czy istnieje jakieś źródło, z którego możemy pobrać pakiety językowe sqlitedb? Szukam języka czeskiego dla mojej ista 4.10.20.


Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,


mam E60 2008 LCI 530d.

Posiadam 2 interface''y K+DCAN i E-NET (mialem kupowac F10 ale skonczylo sie na E60).

Podpowie ktos jaka wersje Rheingold sciagnac do diagnozowania mojego auta? I ktory kabel uzyc?

Jesli mozna to jakies namiary na linki albo nicki z chomika?


Bo temat ma 80 stron i wiekszosc informacji jest z 2017 lub starsza. Czytam ten watek juz 3 dni i dalej nie wiem co i jak.


z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


mam E60 2008 LCI 530d.

Posiadam 2 interface''y K+DCAN i E-NET (mialem kupowac F10 ale skonczylo sie na E60).

Podpowie ktos jaka wersje Rheingold sciagnac do diagnozowania mojego auta? I ktory kabel uzyc?

Jesli mozna to jakies namiary na linki albo nicki z chomika?


Bo temat ma 80 stron i wiekszosc informacji jest z 2017 lub starsza. Czytam ten watek juz 3 dni i dalej nie wiem co i jak.


z gory dzieki.

K+DCAN i powiedzmy ISTA 3.56.31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej,

mam E60 2008 LCI 530d.

Posiadam 2 interface''y K+DCAN i E-NET

Podpowie ktos jaka wersje Rheingold sciagnac do diagnozowania mojego auta? I ktory kabel uzyc?

.

Kabel K DCAN

ISTA poszła na priv

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podzieli sie ktos linkiem do ista d (ista+) 4.19.15 lub nowszego. Interesuje mnie zestaw tylko do diagnostyki.


 

Podeslał by mi ktoś może link do ista d 4.19.15 lub czegoś rownie świeżego i kompletnego.


Będę bardzo wdzięczny :)

podlaczam sie pod prosbe :)


Kabelek juz jedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Po długim nie używaniu Isty 3.55.11 przy próbie odpalenia pojawia się komunikat:


Failed to start ISTA.

Please make sure your ISTA configuration is valid.

In doubt reset any non standard ISTA configuration and reinstall ISTA


Jak to ugryźć i naprawić ? Jeśli reinstalacja to jak ja przeprowadzić skasować tylko pliki ? Pomożecie ? :D

U mnie to samo po swiezej instalacji. Ale jak odpalie jako Administrator to idzie

Co jest nie tak?

I myslalem ze jak bede mial ssd dysk to bedzie szybciej smigac a tu czytanie i tak dosc dlugo idzie wina kabla?

Laptop to lenovo z 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziala.

A ktos moze mi powiedziec czy czytanie danach auta i sterownikow nie dziala za dlugo. Na Video sa parametry laptopa pacjent to m47 koncowka 2007 ale na k Linie. Spare lat temu wydaje ki sie ze szybciej czytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.