Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Taka stara wersja ci nie pojdzie. Najnowsza to 29.30. Ta chyba powinna zadzialac. Jest to wersja 29.29, ale pewny nie jestem.

Proszę nie linkować publicznie, miałem zgłoszenie . Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carly jest świetne - kodowanie pełno opcji, ale koszmarnie powolne. Mnie ich support spławił, mimo, że kupiłem przed marcem 2018 - nawet nie oferują żadnego rabatu za kontynuację. Ale w zasadzie wszystko co miałem zakodować już zrobiłem - a do odczytu błędów zdecydowanie szybszym programem jest B-Tool.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carly jest świetne - kodowanie pełno opcji, ale koszmarnie powolne. Mnie ich support spławił, mimo, że kupiłem przed marcem 2018 - nawet nie oferują żadnego rabatu za kontynuację. Ale w zasadzie wszystko co miałem zakodować już zrobiłem - a do odczytu błędów zdecydowanie szybszym programem jest B-Tool.

Mi w f30 nie pokazuje ani korelacji wtrysków, ani przebiegu przy ostatnich wypaleniach dpf. W sumie to mało co tam jest.

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie mam pytanie czy carly zmieniło jednorazową opłatę na coroczną?

Ostatni raz używałem go w połowie 2018r jakoś a teraz widzę że jest abonament 250zł na rok i moja wersja niby jest pełna ale nie jest pełna żebym mógł nawet błędy odczytać wyskakuje 250zł/rok czy każdy tak ma? Przesada w momęcie zakupu zapłaciłem za to z adapterem prawie 500zł użyłem kilka razy i teraz znowu 250?

Rozumiem nowe funkcje nowe auta wykup abonament ale to za co zapłaciłem powinno mi działać cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
już od dawna wprowadzili abonament. jakiś rok temu chyba. tak długo nie korzystałeś z apki? jeżeli zakupiłeś ją w pełnej wersji jeszcze w czasach kiedy była płatna jednorazowo to napisz do nie email i wyjaśnij o co chodzi. powinni Ci udostępnić możliwość korzystania na starych zasadach. robili taką konwersję dla starych użytkowników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie tak kupiłem aplikację na starych zasadach i do czasu zmiany telefonu tak działała obecnie nic nie mogę zrobić do póki nie zapłacę dla mnie to chore skoro w momencie zakupu zasady byly inne 250zł na rok żeby 2 razy skasować jakiś błąd czy sprawdzić to przesada ma to sens tylko przy komercyjnym używaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na starych zasadach - ale po dłuższej wymianie maili spławili mnie. Widocznie przy którejś aktualizacji była akceptacja nowych warunków. Można ich olać lub skorzystać ze złamanej wersji. Są też inne programy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie odpuściłbym. też zmieniałem telefon i nie było problemu. nap...lać mailami do skutku ;) można atakować ich też na fb,czy jakichś innych mediach, zostawić komentarz w sklepie google.różnie można działać żeby ich skłonić do współpracy,tym bardziej,że zapłaciliście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pełną wersję Carly za starych czasów w 2016, po zmianie ich zasad za uzytkowanie aplikacji pamiętam dostałem info na maila lub w aplikacji że mam na stałe, pełną wersję z wszystkimi dodatkowo płatnymi funkjami.


Ale ja dodatkowo wykupywałem funkje: DPF, kodowanie nowego akumulatora itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać można ale jak ktoś wydał 500zł po to żeby mieć możliwość obsługi swojego auta a teraz wychodzi że zapłaciłem 500 za 3 krotne podłączenie swojego auta.

 

Zamiast pisać tutaj na forum napisz do supportu Carly i uzyskasz pełną funkcjonalność (chyba to lepsze niż wylewanie żali). Słabo wyszło z tym abonamentem, ale aplikacje do interfejsów diagnostycznych to jest mega biznes, a w IT każdy umie liczyć pieniądze.


OBDEleven do VAG'a może skończyć tak samo (rozważają to).

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Do wszystkich którzy kupili Carly przed marcem 2018, aby odblokować za darmo wszystkie funkcje trzeba uruchomić Carly, następnie wejść do Settings i na samej górze trzeba kliknąć "Migration: Unlock Full-Version with Email" potem klikamy na "UPGRADE NOW" i wpisujemy swój adres email na które jest założone konto Google Play przez które kupowaliśmy aplikację Carly, potem możemy się ciszyć dożywotnią full odblokowaną wersją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Zależy do czego potrzebujesz ? Do sprawdzania i kasowania błędów + monitorowania DPF-a i różnych parametrów wystarczy aplikacja Btool Expert a jeśli chcesz coś zakodować to taniej będzie jak kupisz kabel i użyjesz E-sys lub Istę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel z przełącznikiem pin 7-8 będzie ok?

 

Do serii E potrzebujesz kabel KDCAN najlepiej z przełącznikiem 7-8pin i czipem RT232RL.


Do serii F potrzebujesz kabla ethernet (enet).


Zależy jakie masz BMW.

Edytowane przez KNKTR
kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka informacja(może komuś się przyda) dla osób które zakupiły oryginalne oprogramowanie Carly for BMW w starszej wersji i odpalając nową apke(po aktualizacji) dostały komunikat, że muszą mimo to płacić za nowa apke jak inni, a w starej już nic nie można zrobić poza zczytaniem błędów :shock: . Mimo to, że jakiś czas temu Carly wysyłało informacje i przenosiło "uprawnienia"(dla użytkowników starej apki) do pełnej wersji na nową aplikację to przy jeszcze nowszej aplikacji(zmiana wyglądu apki i inne) musicie zrobić "przeniesienie" jeszcze raz. Może to dla wielu informacja oczywista ale piszę bo widzę, że na forum ta informacja/pytania się często pojawiają.

Instrukcja:

To migrate your device, please do the following(Aby przeprowadzić "migrację" urządzenia , wykonaj następujące czynności):


1. Download Carly for BMW (New Version) from the Google Play Store

2. Start Carly for BMW (New Version)(Pobierz Carly dla BMW (Nowa wersja) ze sklepu Google Play)

3. Go to the settings of the app(Przejdź do ustawień aplikacji)

4. There, select “Migration: Unlock Full Version with Email”(Tam wybierz „Migration: Unlock Full Version with Email”)

5. Press “Upgrade now!” (Naciśnij "Upgrade now" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.