Skocz do zawartości

CHIPTUNING BMW F30 F10 F01 F20.. & SERIA Exx OFERTA-PROMOCJA


ANDRZEJ 540

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam czy ktoś może polecić na Dolnym Śląsku, albo w ościennych województwach kogoś kto mógłby wgrać mi serię do f31 po lifcie z b47.

Fabrycznie to wersja 136 koni ( Belgia), ale obecnie jest jakiś program (poprzedni właściciel się chwalił). Nie mam pojecia co jest zrobione i przez kogo,ale coś napewno. Setke robi w 7.7 sek, rozpedza sie do 230 prawie bez jakiejś specjalnej zadyszki. Oceniam że jest to jakieś 180 koni albo coś w tych okolicach.

Wszystko bylo by pięknie bo jezdzi sie fajnie i mega oszczędnie (4.7 najmniej 120 na autostradzie, średnio 5.4 z dystrybutora), ale silnik jest głośny i klekoczący.

Wszystko sprawne w aucie, korekcje (wiadomo to tylko korekcje) po 0 - 0.3. Wole jezdzic cichą 150-tka niż klekoczącym szybkim autem.

 

Chcesz wgrać serię? Serio? Nie masz gwarancji, że przestanie klekotać. Ale jeśli chcesz to polecam najbliższe ASO. Ja wgrywałem miesiąc temu w ASO serię (z innych powodów). Koszt niewielki na tyle, że nie pamiętam ile zapłaciłem, a fakturę mam u księgowej. Tylko pamiętaj, że jak Ci się nie spodoba to powrotu nie ma za darmo. Ale masz pewność, że masz najnowszy fabryczny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Mam pytanie do znawców i tunerów odnośnie chipa w n57 258 PS. Panowie powiedzcie mi jaka powinna być temperatura spalin na pierwszym czujniku po dobrze zrobionym sofcie stage 1 ? Czy temp.miedzy 700-770 stopni przy pełnym bucie od 0-200km/h jest prawidłowa? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Czy ktoś robił stage 1 w F40 118d? Jakiej mocy można się spodziewać? Myślałem nad Race Chip ale wydaje mi się że lepiej znaleźć jakiegoś speca z okolic Poznania który by się tego podjął. Wiecie może czy BMW sprawdza takie modyfikacje przy wymianie oleju w ASO? Mam wykupiony pakiet 5 lat darmowej wymiany oleju + 5 lat gwarancji. Jedną wymianę robię na swój koszt (co 10 tyś) a następna przypada na koszt ASO, boję się że mogą to sprawdzić i odmówią wymiany.




Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

f10 525d xdrive 218 - czytając różne tematy przyrost mocy w tym aucie oscyluje między 260-270KM i około 500NM - czy po takiej akcji nie trzeba wymienić małego turbo ? pomp ? itp ? może ktoś się wypowiedzieć czy po podniesieniu mocy i modyfikacji skrzyni, miał jakieś problemy ? - Dla 2.0 to nie za duże obciążenie ?


Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
W dniu 7/23/2022 o 5:10 PM, donbulzone napisał(a):

f10 525d xdrive 218 - reading various topics, the power increase in this car oscillates between 260-270KM and about 500NM - after such an action, you don't need to replace the small turbo? pumps? etc? Can anyone tell me if they had any problems after upgrading the power and modifying the gearbox? - For 2.0 it's not too much load?

 

Thanks ! cps test ometv

That's it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.