Skocz do zawartości

BMW Seria 5 3.0d WBANS71070CP34511


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

od jakiegoś czasu przeglądam różne ogłoszenia i szukam czegoś w mojej okolicy. Natknąłem się na takie ogłoszenie: https://www.takabryka.pl/ogloszenie-bmw-seria-5-30d-automat-280km-duza-navi-professional-jasne-skory-2915/

Silnik o pojemności 3 litrów, zrobiony na 280 KM, ktoś może ma podobną lub nawet z mniejszą ilością koni mechanicznych. Fajnie się zbiera oraz jaki jest komfort jazd? Potrzebuje czegoś pewnego na długie trasy. Jeśli macie coś ciekawszego w okolicy Gdańska proszę śmiało pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wg ogłoszenia jedyne 15 tys. zł za bezwypadkowe 530d z 2006 roku w automacie z przebiegiem 277.152km.

Z deklaracją w ogłoszeniu:

Co ważne na dzień dzisiejszy nie wymaga żadnych napraw.


Toż to cuda Panie. CUDA !


Na wszelki wypadek:

Nr rej. GA220HP

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Potrzebuje czegoś pewnego na długie trasy.
Potrzebujesz czegoś pewnego na długie trasy i wrzucasz coś takiego? :duh:


VIN: WBANS71070CP34511

Ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-3-0d-automat-280km-duza-navi-professional-jasne-skory-ID6FoSkT.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej kasie może być ciężko ładne e39 znaleźć, ładny to musi być grób, jak jeszcze stoi za tą kasę
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne podejście do tematu nikt nie był nie oglądał,a już grat,czasami coś taniego jest lesze od droższego,ale żeby to wiedzieć to pasuje to sprawdzić,kupiłem dużo rzeczy poniżej ceny rynkowej w bdb stanie,nie każdy szuka nowego auta wystarczy,że będzie sprawny technicznie,malowane elementy nie mają wpływu na mechanike czy wieśniackie dodatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne podejście do tematu nikt nie był nie oglądał,a już grat,czasami coś taniego jest lesze od droższego,ale żeby to wiedzieć to pasuje to sprawdzić,kupiłem dużo rzeczy poniżej ceny rynkowej w bdb stanie,nie każdy szuka nowego auta wystarczy,że będzie sprawny technicznie,malowane elementy nie mają wpływu na mechanike czy wieśniackie dodatki

 


zależy jakie auto się kupuje, jak takie przy którym dużo możesz sobie zrobić sam bo jesteś np. tzw złotą rączką to czemu nie, ale takie E61 z 530dA nie jest to dobry pomysł na kupowanie i rzeźbienie na podwórku samemu, na takie okazje kupuje się inne auto łatwiejsze w naprawie to na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę a6c7 allroad,kupiłem ją przez telefon ze zdjęć kilka lat temu,po zakupie zrobiłem serwis i do tej pory,a ma już 311000km nic się nie dzieje,czy tam było coś malowane nie wiem bo nie sprawdzałem miernikiem i nie interesuje mnie to bo każde auto było malowane przynajmniej raz i w żaden sposób nie wpływa to na jazde,nie szukałem auta żeby wstawić do muzeum na pokazy tylko do jazdy,chłopak szuka samochodu do przemieszczania się i technicznie ta bmw może taka być,a że będzie musiał serwisować drożej niż dacie to chyba o tym wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżdżę a6c7 allroad,kupiłem ją przez telefon ze zdjęć kilka lat temu

 

Czasem i ślepej kurze ziarno się trafi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.