Skocz do zawartości

BMW e91 325d LCI WBAUX51040A552570


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Gdyby nie manual, to bardzo fajna konfiguracja. Sprzedawca podał nieprawdziwy rok produkcji - oby to jedyna nieprawda w opisie.

Co wyszło Ci z weryfikacji szkód jakie są w historii? Sprzedawca nie zaznaczył bezwypadkowości, więc już pewnie dzwoniłeś się dowiedzieć, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kadencji obecnego właściciela była szkoda z sarną - lampa i błotnik robione. Bardziej martwi mnie to, że miało jakąś kolizję wcześniej.


Po vinie z bimmer.work wychodzi na to, że nie miała xenonow i kubków. Na zdjęciu widać xenony i manualną regulację wysokości świateł. A to pachnie uderzeniem czołowym. Czy bimmer.work może się mylić w tym zakresie?


Raportu jeszcze nie wykupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po vinie z bimmer.work wychodzi na to, że nie miała xenonow i kubków. Na zdjęciu widać xenony i manualną regulację wysokości świateł. A to pachnie uderzeniem czołowym. Czy bimmer.work może się mylić w tym zakresie?
Dobry dzwon to podstawa takich tuningów jak wymiana lamp na lepsze (czołowe uderzenie) i wymiana deski na taką z kubkami (strzał poduszek).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupilem raport od gościa z grupy na FB, dostałem wydruk z ASO. Co ciekawe była szkoda w Niemczech, gdzie demontowany był zderzak i spryski reflektorów. A w spisie wyposażenia ich nie ma. Cuda :)


Właśnie umawiam się na oglądanie, zweryfikuję co i jak.


Wg właściciela spryski nie są podłączone. Powiedzcie proszę jak zweryfikować czy one w ogóle tam są? Moje poprzednie BMW nie miało spryskiwaczy więc nie wiem czego szukać i gdzie patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wg właściciela spryski nie są podłączone. Powiedzcie proszę jak zweryfikować czy one w ogóle tam są? Moje poprzednie BMW nie miało spryskiwaczy więc nie wiem czego szukać i gdzie patrzeć.
Podnieś klapkę i zajrzyj. Jak nie będziesz mógł podnieść to masz odpowiedź. Pamiętaj też że spryskiwacze to tylko jeden z kilku elementów by samochód z takim oświetleniem przechodził pozytywnie przeglądy.


Podziwiam że Ci się chce. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem. Zderzak przód cofnięty pod maskę. Lewa lampa zaparowana tak, że ledwo widać światło. Panorama nie działa. Silnik wpada w wibracje, czuć na fotelu. Kompa nie szło podłączyć, ani ista ani inpa nie wykrywały go. Ciężko w ogóle było kabel podłączyć jakby gniazdo było uszkodzone.

Sami oceńcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.