Skocz do zawartości

F11 520d Mława WBAMX11000DU45362


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zerknijcie świeżym okiem na ten egzemplarz. Auto z przeznaczeniem na wycieczkowóz. Kolor i wyposażenie bardzo mi odpowiada. Większych wad nie dostrzegam.

Może Wy coś wypatrzycie?


https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-520d-serwis-stan-bdb-bogate-wyposazenie-CID5-IDOuNKu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;)

Nie dopytywałem jeszcze dokładnie. Dostałem za to ok 50 lepszych zdjęć i auto naprawdę wygląda poprawnie. Przeglądam już egzemplarze w zakresie 40-80tys. zł i niestety w każdym coś wypatrzę :|

Przebieg trochę straszy, ale czy warto dopłacać 30k aby było 200 na blacie ? Sam nie wiem

Oglądałem także 2 szt CLS, mimo fajnych zdjęć i zapewnień.... eh szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w pierwszych latach zarabiała na siebie ;)

Według cepiku sprowadzony przy bodaj 268, obecny właściciel przejechał raptem kilka tysi w 2 lata.

Przebiegi podobne do moich aczkolwiek ostatnio szaleje i moje 318Ci ma już 90000km :shock:

Może po pracy zadzwonie i podpytam o ewentualne szkody, przebieg w ostatnim czasie i naprawy o których wspomina w treści ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytaj o te serwisy bo niby przy przebiegu 270 tyś został zrobiony bardzo duży serwis:

wymiana kompletnego rozrządu

wymiana chłodniczki egr w serwisie bmw na nową

nowe hamulce z przodu i z tyłu

oleje płyny,

olej z filtrem w skrzyni oleju

nowe poduchy tylnego zawieszenia pneumatycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria w czujniku lakieru sprawdzona :cool2:


P.S. miałem zbliżony kolor lakieru w W220. :mrgreen: Na żywo znacznie ładniejszy niż na zdjęciach, a co najważniejsze idealny do utrzymania w czystości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor, bardzo fajne wnętrze, przebieg spory ale akceptowalny. Cena dość wysoka jak na taki przebieg, ale rozumiem że auto jest mocno doinwestowane i bardzo zadbane i bez poważnych szkód w historii - i stąd taka cena.

Zatem trzymamy kciuki za udaną wycieczkę do Mławy i udany zakup. Zdaj relację ;)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw plusy:

- całokształt, auto jest zadbane, widać po nim ślady przebiegu jak np wypiaskowana szyba czy halogeny (oryginalnie były depo?) jednak na moje oko wszystko jest w normie dla ponad 10letniego auta

- wnętrze czyste schludne bez większych mankamentów

- komora silnika j.w, pas przedni z naklejkami, brak śladów druciarstwa

- 2xklucz, 2xpilot webasto

- książka serwisowa jest ale jakaś taka ładna, może sie czepiam

- lakier według mojego prostego czujnika na całym aucie w normie, na oko też nie dopatrzyłem sie jakiejś fuszerki jednak nie moge wykluczuć ingerencji. Przedni zderzak aż za ładny ale nie biore tego jako wade


Minusy:

- opony przód 2x2016 rok, tył 1x2016, 1x2017 (sprzedawca w ogłoszeniu wspominał o nowych oponach z tyłu a okazały sie "nowe" używki co niestety poddaje w wątpliwość pozostałe deklaracje z ogłoszenia, dla mnie do wymiany komplet, zimowych brak

-zaciski hamulcowe dość mocno pordzewiałe - w moich dwóch 17nastoletnich autach wyglądają o niebo lepiej

-drzwi w narożnikach przy listwach chromowanych mają takie 3-4mm purchelki

- małe kierunki łuszczy sie sreberko

-nie znalazłem zestawu naprawczego lewarka narzędzi

-webasto nie wiadomo czy działa bo właściciel nie używał, dziwne bo auto stoi pod wiatą

-napinacze pasów przód data taka sama jednak wydaje mi sie że ten od kierowcy bardziej wystawał


Autko oglądałem w zimnie ok 40min + jazda jako pasażer. Wrażenia pozytywne


Właściciel wymienił pompe wody, założył folie na ekran nie posiadał natomiast jakichś dokumentów, rachunków na wszelkie duże wymiany opisane w ogłoszeniu


Podpowiedzcie prosze czy u Was w f10/11 jest podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedany. Mam małą nauczkę aby nie korzystać z tego działu :norty: ciekawy zbieg okoliczności że kilka godzin po moim opisie auto zostaje sprzedane, a wcześniej wisiało kilka tygodni :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, aczkolwiek starałem się obiektywnie go opisać. Miał jeszcze kilka wad o których nie wspominałem jednak biorąc pod uwagę wiek i przebieg uważam że jego stan był i tak sporo ponadprzeciętny.

Szukam dalej. Dziś przeglądam 7er :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 4,4 turbo i jeszcze ten przed zmianami to chyba mina, po co ładować się na minę na własne życzenie? Była piękna 730d biała w Siedlcach ale też za długo myślałem i się sprzedała.

Ofert F01 jest dużo, ale myślę że min jest więcej niż wsrod popularnych 520d.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie no 4,4 turbo i jeszcze ten przed zmianami to chyba mina, po co ładować się na minę na własne życzenie? Była piękna 730d biała w Siedlcach ale też za długo myślałem i się sprzedała.

Ofert F01 jest dużo, ale myślę że min jest więcej niż wsrod popularnych 520d.

O tej białej włoszce ze Siedlec - to Ci mówiłem.

Więc powiem - "a nie mówiłem" ??


Wracając do Twoich marzeń...

Moje zdanie jest takie - chcesz siódemkę?

Rozumiem. Też lubię wyzwania. :oops:

Ale na inny napęd niż 3.0d bym się nie odważył.

Mówię o sobie, ale Tobie też tak radzę.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm biała była "golasem" jak na 7er, sporowadzona z Włoch, bez deklaracji bezwypadkowości. Ta z Olsztyna jest 2 lata młodsza, ma mniejszy przebieg, lepsze wyposażenie, polskie pochodzenie, deklarację bezwypadkowości i przy tym wszystkim jest raptem kilka tys. zł droższa.


Mnie zniechęcają dwie sprawy: do garażu wlezie na styk i konieczność posiadania odłożonych jakichś 50tysi w razie "w" :wink:

w przypadku 730D pewnie "zapas" 20-30 tysi byłby ok :roll:


Wacając do 5er większość egzemplarzy jest już bardzo mocno wyeksploatowana :| gdybym za ok 70tys zł znalazł ładnie skonfigurowany egzemplarz f10/F11 z przebiegiem w okolicy 100tys, km z polskiego salonu i w miarę bezwypadkowy długo bym się nie zastanawiał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.