Skocz do zawartości

F11 520d Mława WBAMX11000DU45362


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wygląda to tak:

Pojazd sprowadzony w zdecydowanej większości miał wypadek, stłuczkę, był utopiony bądź miał inną przygodę.

Porządne egzemplarze na zachodzie są znacznie droższe niż u nas, do tego dochodzą koszty sprowadzenia + opłaty. Mało kto zapłaci 150% średniej ceny by sprowadzić wymarzone 7er.

Oczywiście każdy przypadek jest inny.

Domyślam się że bardziej cenisz jakość serwisu/obsługi na zachodzie i tu faktycznie przyznam rację.


Obecnie skupiam się najbardziej na poszukiwaniu f10/f11 i naprawdę mało jest ofert które nie odstraszają po kilku zdjęciach. Jestem z Olsztyna i w mojej okolicy naprawdę trudno o egzemplarz w normalnym stanie :|

Z wycieczek na drugi koniec kraju już się wyleczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dla mnie wygląda to tak:

Pojazd sprowadzony w zdecydowanej większości miał wypadek, stłuczkę, był utopiony bądź miał inną przygodę.

Porządne egzemplarze na zachodzie są znacznie droższe niż u nas, do tego dochodzą koszty sprowadzenia + opłaty. Mało kto zapłaci 150% średniej ceny by sprowadzić wymarzone 7er.

Oczywiście każdy przypadek jest inny.

To prawda

Domyślam się że bardziej cenisz jakość serwisu/obsługi na zachodzie i tu faktycznie przyznam rację.

Cytując Ciebie - każdy przypadek jest inny.

Przy drogich sztukach raczej tak, przy tańszych to często najpierw Wolfgang (ten serwisuje porządnie), potem jego syn Alexander (ten robi tylko to co potrzeba), a potem jak się trafi Mustafa czy inny Ibrahim - i jego liczna rodzina (ci zajeżdżają je do podłogi) - to szału nie ma...

 

Obecnie skupiam się najbardziej na poszukiwaniu f10/f11 i naprawdę mało jest ofert które nie odstraszają po kilku zdjęciach. Jestem z Olsztyna i w mojej okolicy naprawdę trudno o egzemplarz w normalnym stanie :|

Z wycieczek na drugi koniec kraju już się wyleczyłem...

To Twój ogromny błąd, w Twoim regionie jest mało ludzi z rzeczywistą mocą finansową, i dobrych sztuk jest mało.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zrobiłbym sobie dalszą wycieczkę po fajne auto.

Niestety sprzedający kłamią na potęgę, trudno sie doprosić o dokładniejsze zdjecia czy jakieś konkretniejsze informacje, a podstawowe pytania wywołują irytacje :duh:

Ciśnienia na zakup nie mam aczkolwiek auta są coraz droższe więc nie ma co zwlekać w nieskończoność z zakupem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz wyjątkowego pecha albo ja miałem ostatnie razy szczęście.

e60 brałem w 2018 z Gdańska, normalna nie najkrótsza rozmowa, zadawałem konkretne pytania i otrzymywałem rzeczowe odpowiedzi.

Wszystko co wskazywał przy oględzinach, że jest albo będzie do wymiany w przyszłości później się potwierdziło.

Trochę drążyłem temat pochodzenia, bo z tego co pamiętam to kupiona w salonie w Luksemburgu.

Bimmer Check-a też wykupiłem.

Nawet potwierdziło się to że 1 element był lakierowany i nawet nie w całości.

Co do przebiegu też nie znalazłem niczego co by wskazywało, że nie jest prawdziwy.

W zasadzie żadnego kłamstwa. Nawet to że przy sprzedaży mówił że będzie kupował w 2018r g11 750d się

potwierdziło, bo w ubiegłym roku widziałem że sprzedawał. Moje aktualne e60 było w jego rękach 3-4 lata.

No i na pewno nie było to okazja cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z chęcią zrobiłbym sobie dalszą wycieczkę po fajne auto.

Niestety sprzedający kłamią na potęgę, trudno sie doprosić o dokładniejsze zdjecia czy jakieś konkretniejsze informacje, a podstawowe pytania wywołują irytacje :duh:

Ciśnienia na zakup nie mam aczkolwiek auta są coraz droższe więc nie ma co zwlekać w nieskończoność z zakupem :cool2:

BTW.

Mój kuzyn niedawno próbował sprzedaży (jeździ dalej) F11 LCI 520d 184KM 8HP RWD z lipca 2013.

Kupione dwa lata temu w Belgii po uszkodzeniu drzwi prawy tył i łuczek błotnika prawy tył oraz zahaczony prawy bok zderzaka tył, jezdna, bez dodatkowych tematów typu uruchomienie pirotechniki czy inne uszkodzenia.

Carpass w posiadaniu i oprócz w/w czysty, przebieg przy szkodzie około 160 tys. km.

Czyli dziewica z jedną raczej drobną przygodą.


Drzwi wymienione w kolor - idealne, zderzak używany (zdrowy) i pomalowany, błotnik tył wyprostowany bez cięcia i pomalowany.

Blacharz mój, lakiernik mój, naprawa wykonana zgodnie ze sztuką.

Rozrząd zrobiony niedawno, olej w skrzyni zrobiony, dwa komplet świeżych opon premium, aktualizacje zrobione.

Około 65 tys. zł, ale idealna sztuka, bez luk w pamięci, bez głupich braków w wyposażeniu, i doinwestowana.

Przebieg pod 200 tys. km.

Chciałoby się powiedzieć - śliczności.


I co?

Dzwoniło paru mędrców, ale jak usłyszeli o kolizji, to ŻADEN nie przyjechał nawet dotknąć samochodu.

ŻADEN !

Żenada...


PRZED NAPRAWĄ:

rYZoCqy.jpg

Xzd6wRK.jpg

DZKL5yH.jpg


W TRAKCIE NAPRAWY - już założone drzwi w kolor i prostowanie łuczka - w trakcie usługi:

2Vmaacu.jpg

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za off -

Miczek niech poczeka chwile, zaczynam suszyć małżonce głowę :)

Dodam od siebie, że z jednej strony szuka się auta jak najtaniej a z drugiej zdziwienie że auto po szkodzie, też mnie dziwi bo ta sztuka w zasadzie to kosmetycznie uszkodzona była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziewica z jedną raczej drobną przygodą.

 

Sorry za OT.

Jakbym usłyszał od laski coś takiego to pierwsze co by mi przyszlo do głowy to to, że brała tylko do buzi albo w pupe :nienie:


Wracając do tematu. Patologia na rynku samochodów używanych stworzyła się m.in przed różnego rodzaju grupy sprzedażowe na fb.

Dobrze, że jest ktoś taki jak Bimmer, ktory transparentne pokazuje raport z weryfikacji.

Mimo wszystko dalej jestem zdania, że na dobrze napchany egzemplarz, z polskiego salonu, z ciągłą historią serwisowa aso, bez żadnej przygody (bez akcji typu wymieniane pod kolor) zawsze znajdzie się chętny kupiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ogromna zaleta jeżeli sprzedawca przedstawia realny stan pojazdu. Niestety w moim przypadku zwykle zestawienie opisu/rozmowy telefonicznej nijak ma się do rzeczywistości.


Większość f10/f11 wystawianych jest miesiącami. Pojawiają się i znikają. Obecnie jest np wystawiona 535i w manualu za ok 62tys zł. Rok temu u tego samego właściciela ok 47...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze zrobi, bo są jakieś szkody w historii. Co się czepiasz.

Czy to zderzak czy pół auta - są szkody w historii, to fakt, a co zrobisz z tą informacją to zależy od ciebie.

 

To jeszcze niech wstawi raport z cepiku, zobaczymy czy czymś się różni ten samochód od tych wszystkich które są skreślane bo mają "szkodę w historii"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-520d-2011-bdb-stan-prywatnie-ID6Fs8mt.html


Czyli jednak nie sprzedał.... jak chciałem podjechać na stacje kontroli to raptem ogłoszenie znikneło i otrzymałem info o sprzedaży.

Właściciel odczekał rok, podniósł cenę o 4 tysie i czeka na kolejnych chętnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.