Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, proszę o pomoc w ogarnięciu tematu :D


Na realoem wychodzi ze silnik to N47S1 z bimmerwork N47T z Wikipedii ze B47. Jak to jest z tymi autami co tam siedzi?


https://drive.google.com/file/d/1fx4faTUCh4YX7ssXXaHYrLYWp5E8BRHT/view?usp=sharing - raport z bimmerwork


https://www.autohero.com/pl/bmw-seria-3/id/bca40e0d-08c4-421d-a694-e29de0013955/ - ogłoszenie, wcześniej było jeszcze na otomoto ale już nie ma


Do auta jest 12miesiecy gwarancji, ale czytałem ze kultura pracy n47 jest dużo gorsza niż b47 No i na plus spalanie w b47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz auta za 100k a szkoda Ci 60-70 zł na płatny raport ? szkody, serwis znajdziesz na płatnych serwisach.

 

Oczywiście, że mi nie będzie szkoda w momencie jak już przesieje te najbardziej felerne ogłoszenia, natomiast kupowanie raportu do każdego interesującego ogłoszenia jest za dużą rozrzutnościa i redukuje budżet na auto. Forum jest od tego aby zadawać pytania i to też właśnie robię. Nie jestem ekspertem od F31 i nie dostrzegam problemów ze spasowaniem elementów bądź jasnych odstępstw od tego co w aucie powinno być zainstalowane. Gdybyś mnie zapytał o E46 ogłoszenie czy jest legitne to na podstawie mojej wiedzy mógłby od razu stwierdzić po zdjęciach, ze np w tym roczniku to były inne kierunkowskazy, a w tym to inne materiały wnętrza itp. więc dało by Ci to podstawę do dalszej rozmowy ze sprzedającym. Poza tym raporty nie muszą wszystkiego zawierać albo mogą zwierać błędne dane. Dziewczyna brała w leasing alfę i raporty nie pokazały absolutnie niczego auto w ogłoszeniu bezwypadkowe, na miejscu okazało się, że elementy były źle spasowane tu coś nie grało, tam czegoś nie było i po wypunktowaniu tego sprzedający pokazał jak auto wyglądało w momencie sprowadzenie do pl.


Poza tym moje pytanie w pierwszym poście dotyczyło wersji silnika jakie mogą być zainstalowane w aucie, jak tylko się potwierdzi, że jest tam N47 to i tak nie chce tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.