Skocz do zawartości

BMW E93 2007 325i WBAWN31060P170623


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Przebieg do weryfikacji, bo tak to między bajki.

Typ ukrywa VIN. Auto stoi na zimówkach.

Styling 185 z fabryki chyba na allegro już przehandlował. Dywaniki dziurawe to wyrzucił do zdjęć.

Na czarnym praktycznie nigdy nie widać ze zdjęć czy coś było malowane.

Silnik to N53 a nie N52, także jest na bezpośrednim wtrysku.

Serwisowany w ASO Tak

Do kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z 2007, książka serwisowa prowadzona niby od 12.2011 i pierwszy wpis przebieg 30k przez 4 lata.. gdzie auto jest z Niemiec ;)

Plastiki powycierane w środku (przy uchwycie zamykania drzwi), start/stop wytarty.. przy przebiegu 191k to trochę dziwne nawet jeśli był używany tylko w mieście.

Moim zdaniem za 40k nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mieście to ten przycisk się wytrze przy 80k km jak ma fura 15 lat.

Weryfikacje przebiegu się robi kompem i historią serwisową a nie zużyciem wnętrza.

 

Spoko miałem e87 z 2006, użytkowałem prawie 10 lat. 70% tylko po mieście, i nic nie miałem powycierane ale może to jakiś ewenement był ;) Gdyby to był Renalut albo "król lew" to bym nie był zaskoczony ale BMW.. no ale ja się tam nie znam ;)

Korekta przebiegu dla ogarniętego gościa to też nie problem... ;)


Podsumowując, jak będziesz miał zużycie wnętrza wyglądające jakby ktoś pyknął 500k to nie będzie to miało dla Ciebie znaczenia bo na blacie przebieg 150k i komp Ci to tylko potwierdzi.. można i tak ;)


Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Niejedno już widziałem.

toś pyknął 500k to nie będzie to miało dla Ciebie znaczenia bo na blacie przebieg 150k i komp Ci to tylko potwierdzi.

No jaka to jest zależność między przebiegiem a zużyciem wnętrza, bo to typowe gadanie januszy bez dostępu do kompa. Co gałka wytarta to ma 289 tys. nabite, a fotel z lewej strony na boczku to ma 340 tys. nastukane?

Chłopie, mogę ci podstawić dwa auta z tej samej fabryki i z tym samym wyposażeniem, ale jedno w mieście robiło 10 lat i jest po 4 właścicielach a drugie na trasach po 1 właścicielu, ale mimo to dzielą ten sam przebieg.

Jedno będzie zużyte drugie nie. Zużyciem wnętrza nie bada się przebiegu.

Rozumiesz już?

Dziękuję za pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.