Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czego oczekujesz po najtańszej na otomoto e90, popatrz ceny e36, e46, wtedy może zrozumiesz ze pchanie się w to auto z takim budżetem to strzał w stopę, bo będziesz wkładał wkładał i końcu się wkurwisz i napiszesz ze BMW to gowno które się sypie.


N46b20, na dzień dobry uszczelniacze zaworowe i rozrząd, kompletna odma i milion uszczelek bo pewnie już sika olejem zewsząd, chciałeś, to masz konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujesz po najtańszej na otomoto e90, popatrz ceny e36, e46, wtedy może zrozumiesz ze pchanie się w to auto z takim budżetem to strzał w stopę, bo będziesz wkładał wkładał i końcu się [bAD] i napiszesz ze BMW to [bAD] które się sypie.


N46b20, na dzień dobry uszczelniacze zaworowe i rozrząd, kompletna odma i milion uszczelek bo pewnie już sika olejem zewsząd, chciałeś, to masz konkrety.

Gdzie to widać ??? skąd to wiesz, widać to na zdjęciach ?... miałem 3 auta z tymi silnikami, w jednym robiłem uszczelniacze, żaden nie sikał z każdej uszczelki, wiec to co napisałeś to nie konkrety tylko wróżenie...

a to ze cena śmieszna to swoją drogą więc pewnie do ideału daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Marlon90, od tygodnia zastanawiasz się nad tym ogłoszeniem. Nie zaznałeś na forum pozytywnego słowa o pomyśle zakupu tego egzemplarza ale wciąż się upierasz. Jedź, obejrzyj, negocjuj i jak go chcesz to kup. To Twoje pieniądze.

Widnieje na nim szkoda co najmniej jedna. Co zapewne tłumaczy dlaczego sprzedawca podał fałszywy VIN w ogłoszeniu. Kup sobie raport, sprawdź w CEP.


VIN WBAVR51040KW71132

Type VR51

Model 318i

Market Europe

Development Code E91

Chassis Touring

Steering left

Doors 5

Engine N46

Displacement 2.00 l

Power 95 kW

Drivetrain Rear-Wheel Drive

Transmission manual

Color Sparkling-graphit Metallic - A22

Upholstery Stoff "fluid" Oder "linea"/anthrazit - ALAT

Manufacturer BMW AG

Production Plant Munich, Germany

Production Date 2006-06-28


1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

240 Leather Steering Wheel Lederlenkrad

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

2BF Lt/aly Wheels Double Spoke 154 Lm Raeder Doppelspeiche 154

321 Exterior Parts In Body Color Exterieurumfaenge In Wagenfarbe

428 Warning Triangle Warndreieck

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

4AG Interior Strip Titan. Dull Interieurleisten Titan Matt

507 Park Distance Control (pdc), Rear Park Distance Control (pdc), Hinten

520 Foglights Nebelscheinwerfer

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

7RP Advantage Package Advantage Paket

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

8SP Cop Control Cop Steuerung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujesz po najtańszej na otomoto e90, popatrz ceny e36, e46, wtedy może zrozumiesz ze pchanie się w to auto z takim budżetem to strzał w stopę, bo będziesz wkładał wkładał i końcu się [bAD] i napiszesz ze BMW to [bAD] które się sypie.


N46b20, na dzień dobry uszczelniacze zaworowe i rozrząd, kompletna odma i milion uszczelek bo pewnie już sika olejem zewsząd, chciałeś, to masz konkrety.

Gdzie to widać ??? skąd to wiesz, widać to na zdjęciach ?... miałem 3 auta z tymi silnikami, w jednym robiłem uszczelniacze, żaden nie sikał z każdej uszczelki, wiec to co napisałeś to nie konkrety tylko wróżenie...

a to ze cena śmieszna to swoją drogą więc pewnie do ideału daleko.

Cena Czyni Cuda, nie trzeba być wróżbita żeby stwierdzić ze najtańsze bmw na otomoto to trup. W tym budżecie e46 ciężko znaleść a co dopiero e90. Ale ja się nie znam, bierzcie kredyty, zaniedbywujcie rodziny, ważne ze beema u pana stoi pod blokiem. Niesprawna bo nie stać na naprawy ale jak ktoś pyta to mam bmw :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze to jeden z najtańszych egzemplarzy, tylko wychodzę z założenia ze jeśli kupię za 25k to również mogę trafić na bubel, wiec kupując tańszy egzemplarz zostawiam sobie sporą rezerw finansowa na ewentualne naprawy. Egzemplarz zainteresował mnie bo stoi blisko mnie, technicznie po oględzinach zdaje się być bez wkładu (egzemplarz który mnie pod tym względem po prostu zaskoczył ) i z dokumentami potwierdzającymi przebieg. Jako ze Nie mam żadnego doświadczenia z BMW zapytałem na forum gdzie są osoby które znają się lepiej.


Niestety cześć z Was nie potrafi w sposób obiektywny się wypowiedzieć, kierując się tylko krytyka - bo przecież tanio to musi być ***owe, a jak ktoś sie interesuje takim modelem to przecież kasy nie ma, kredyt weźmie, Halinę zaniedba, dzieci nie nakarmi ale Bmka będzie stała, nie będzie jeździć ( bo pewnie na paliwo nie będzie tez) ale sąsiad popatrzy i pozazdrości.


Dziękuje tym którzy coś wnieśli do tematu, dziękuje tez hejterom - pewnie lepiej poszukać droższego egzemplarza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to tylko 318i dosc przecietnie wyposazona wiec cena raczej normalna, jak by ktos wrzucił 318i za 19tys to był by płacz że drogo za najslabsza jednostke. 13tys to normalna cena jak na auto z takim podstawowym wyposazeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze to jeden z najtańszych egzemplarzy, tylko wychodzę z założenia ze jeśli kupię za 25k to również mogę trafić na bubel, wiec kupując tańszy egzemplarz zostawiam sobie sporą rezerw finansowa na ewentualne naprawy. Egzemplarz zainteresował mnie bo stoi blisko mnie, technicznie po oględzinach zdaje się być bez wkładu (egzemplarz który mnie pod tym względem po prostu zaskoczył ) i z dokumentami potwierdzającymi przebieg. Jako ze Nie mam żadnego doświadczenia z BMW zapytałem na forum gdzie są osoby które znają się lepiej .

W takim razie bardzo przepraszam, ale się zagalopowałem, masz rozsądne podejście do tematu a to zdarza się b.rzadko, bo większość wkleja tu te najtańsze samochody, jednocześnie oczekując poklepania po ramieniu, aprobaty i zapewnienia ze napewno nie będzie się psuć, a niestety realia są inne i te auta potrafią drenować portfel, dlatego z reguły odrzuca się te najtańsze bo marka robi swoje i nie ma się co oszukiwać, każdy ale to każdy nawet największy trup, jeżeli jeździ, będzie pucowany i wciskany napalonym kupującym, a takich nie brakuje.


Jeżeli faktycznie jest w dobrym stanie, to jedyne co mogę polecić to podłącz samochód pod komputer, jeżeli nie wysypie stu bledow, to śmiało bierz, jeżeli liczysz się z ewentualnymi naprawami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowię się nad tym modelem, chociaż odpycha mnie mino wszystko niska cena i naprawa silnika, która została przeprowadzona może pod sprzedaż. W tej cenie coś mi się wydaje zbyt pięknie.


Ktoa wspomniał, ze po tym vinie widnieje jakaś szkoda. Gdzie to kolega znalazł bo gdzie nie wklejałem tego vinu pokazuje szkody 0. Chętnie bym wykupił raport tam gdzie jest wyświetlone ze jest zanotowana szkoda, nawet z ciekawosci żeby zobaczyć co tam było.

Chociaż jak ktoś wspomniał , to marna 318i z wyposażeniem niemal bieda, nawet bez felg aluminiowych, z niedziałająca tylna wycieraczka, świszczącym nawiewem i bez tylnej rolety. To tez wpływa na cenę :)

Może warto zastanowić się nad zadbanym e46?


EDIT Zdjęcia spod maski tej e91

https://zapodaj.net/e6382745dbc93.jpg.html

https://zapodaj.net/714a19407a3a3.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i naprawa silnika, która została przeprowadzona może pod sprzedaż

 

A co tam było naprawiane? Jeśli można wiedzieć?


 

świszczącym nawiewem


u mnie świszczy tylko w mrozy :oops:

 

W tej cenie coś mi się wydaje zbyt pięknie.

 

Chyba nawet spadła o 500zł?

Teraz ma 12,500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścienie, głowica i uszczelniacze zaworowe. Niby jest suchy.

 


Pierścienie to przypadłość tej N46. Uszczelniacze też... No wiesz może ktos się pozbywac i porobił to po kosztach. Tego nie wiadomo. Nic nie dymi? Nie czuć z nawiewów "przysmażonego oleju"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowię się nad tym modelem, chociaż odpycha mnie mino wszystko niska cena i naprawa silnika, która została przeprowadzona może pod sprzedaż. W tej cenie coś mi się wydaje zbyt pięknie.


Ktoa wspomniał, ze po tym vinie widnieje jakaś szkoda. Gdzie to kolega znalazł bo gdzie nie wklejałem tego vinu pokazuje szkody 0. Chętnie bym wykupił raport tam gdzie jest wyświetlone ze jest zanotowana szkoda, nawet z ciekawosci żeby zobaczyć co tam było.

Chociaż jak ktoś wspomniał , to marna 318i z wyposażeniem niemal bieda, nawet bez felg aluminiowych, z niedziałająca tylna wycieraczka, świszczącym nawiewem i bez tylnej rolety. To tez wpływa na cenę :)

Może warto zastanowić się nad zadbanym e46?


EDIT Zdjęcia spod maski tej e91

https://zapodaj.net/e6382745dbc93.jpg.html

https://zapodaj.net/714a19407a3a3.jpg.html

 

Po zdjęciach widać że pod maską jest wszystko jak należy (naklejki na lampach, brak uszkodzonych uchwytów, brak widocznych oznak odkręcania błotników itd.). Tak niska cena może wynikać z tego że mało kto interesuje się tak słabym silnikiem.

Ale tak jak psiałem przy autach drogich w serwisowaniu warto porządnie auto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.