Skocz do zawartości

BMW SERIA 1, 118D / P596494


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co sądzicie o poniższym ogłoszeniu,

https://www.olx.pl/oferta/bmw-118xd-f20-xdrive-navi-pro-z-dab-bi-xenon-klimatronic-voll-szwajcar-CID5-IDBW2fU.html


Ze szwajcari, podobno był delikatnie puknięty na boku.

Co mnie zastanawia:

Po raz kolejny spotykam się z taką sytuacja:

Samochód był przywieziony do PL 12-20 miesięcy temu i od tamtego czasu stoi nie zarejestrowany. Pierwsza rejestracja w PL jeżeli bym się zdecydował na zakup będzie robiona przeze mnie. Co tu może być nie tak?


Sprzedawca mówi że wsytawiał wcześniej, aczkolwiek za wyższe ceny i samochód się nie sprzedał. No ale 2 lata? I samochód nie zarejestrowany był w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To zawsze tak jest, oni sprowadzają i nie rejestrują do czasu sprzedaży auta, bo na rejestrację masz pewien limit czasu od sprowadzenia więc mimo, ze sprowadził dajmy na to 5 miesięcy temu to na kwicie będzie data np. dwa dni wcześniejsza niż umowa z tobą zawarta.

Myślisz, że mając na placu 56 aut wszystkie handlarz rejestruje?

TO nic złego kolego tylko przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawsze tak jest, oni sprowadzają i nie rejestrują do czasu sprzedaży auta, bo na rejestrację masz pewien limit czasu od sprowadzenia więc mimo, ze sprowadził dajmy na to 5 miesięcy temu to na kwicie będzie data np. dwa dni wcześniejsza niż umowa z tobą zawarta.

Myślisz, że mając na placu 56 aut wszystkie handlarz rejestruje?

TO nic złego kolego tylko przepisy.

To rozumiem, ale nie rozumiem sprzedawania samochodu przez ponad rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z CH więc nie ma obowiązku go rejestrować,jak są opłaty zrobione z akcyzą to na auto jest FV a nie żadna umowa in blanco, a to że rok sprzedaje to akurat atut jak auto okaże się warte kupna do pociśnięcia sprzedającego z ceną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Była wystawiona ponad rok temu.

Możesz mi powiedzieć któredy do tego doszedłeś? Wedle autobazy czysto... albo coś z nr vin pomieszałem?

 

Jest zapisane w pamięci google. Wystawione wrzesień 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.