Skocz do zawartości

BMW 520D xDrive F11 2016 WBA5L51080G092066


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co sądzicie o tym aucie?


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-krajowy-gwarancja-premium-selection-do-02-2022-roku-ID6DhyeC.html

BMW 520d xDrive F11, cena 89 900 PLN

Tablice: KR 6PW45

VIN: WBA5L51080G0920XX, ostatnie 2 cyfry VIN: 6 6


UPD: Sprawdzilem autoDNA

Odczyt przebiegu

2018-08 106 531 km

Szkody

2018-08

ODNOTOWANO SZKODĘ NA POJEŹDZIE

Kraj: POLSKA

Rezultat: USZKODZENIE SZYB,USZKODZENIE NADWOZIA

Miejsce uszkodzenia: Przód, Przednia szyba

Kwota: 3000 - 3500 PLN

 

Pytania

0) Sprzedawca w ogłoszeniu wskazuje, że jedyna szkoda to "wymiana czołowej szyby przy 40.000 km". autoDNA pisze ze szkoda odnotowana przy 106 531km. Kto kłamie? :?

1) Nie za drogie?

2) Czy warto z takim przebiegiem brać lub poszukać jeszcze? Mam kiedyś jego sprzedać, pewnie samochód z 250k km będzie sprzedać ciężko


Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek.mk bardzo dziękuje panu za informacje.


Pogadałem ze sprzedawcą. Nic poza tym, co jest w ogłoszeniu nie dodał. Dowiedziałem się, że obecny właściciel(p Aleks tylko pomaga) sprzedaje samochód przez to, że nie wystarczyło mocy, wiec chce wymienić na cos szybsze (np S3).


Ja szukam sobie rodzinnego auta, którym będę mógł jeździć przez 5-7 lat i sprzedać po cenie rynkowej (oby nie złom). Ten samochód jest ok, ale ja boje się wydać więcej niż warto ze względu na "duży" przebieg, małą szkodę(która ma rozbieżność z raportem autoDNA) oraz trójkę właścicieli.


Co pan myśli odnośnie do ceny, przebiegu oraz faktu, że to jest trzeci właściciel? Czy samochód jest mniej wart przez to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.