Skocz do zawartości

Seria 3 F34 GT 318d N47N 2014r WBA3Y12060D981403


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich


Zarejestrowalem sie bo jestem na ostatniej prostej do kupna tego autka:


https://www.autotrader.co.uk/classified/advert/202007281783577?postcode=nn169uj&onesearchad=New&onesearchad=Nearly%20New&onesearchad=Used&make=BMW&model=3%20SERIES%20GRAN%20TURISMO&sort=price-asc&radius=1500&advertising-location=at_cars&page=3


Po sprawdzeniu na rzadowej stronce danych samochodu widnieje tam "outstanding recall" od BMW, czy da rade sprawdzic o co chodzi? Nie moge sie dodzwonic do BMW. Najprawdopodobniej chodzi o wadliwy EGR ale pewnosci nie mam.


Druga sprawa to od 2010r jezdze Vectra C i teraz mam zamiar zakupic 3 w wersji GT (ciezko tu znalezc je w manualu a na manualu mi zalezy) - czy ktos mi podpowie czy te silniki i ta wersja autka jest ok? Wyczytalem o wadliwym rozrzadzie i padajacych napinaczach.


Za jakiekolwiek informacje bylbym bardzo wdzieczny.


Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na postoju powinien miec zamkniety spojler

reszte sobie dopowiedz


tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

 

Moglbys rozwinac bo nie mam zbytnio pojecia o co chodzi?


Czy dalby rade ktos rozkodowac VIN, wszystko co free online chyba nie dziala (albo nie dziala tylko dla mnie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam wszystkich


Zarejestrowalem sie bo jestem na ostatniej prostej do kupna tego autka:


https://www.autotrader.co.uk/classified/advert/202007281783577?postcode=nn169uj&onesearchad=New&onesearchad=Nearly%20New&onesearchad=Used&make=BMW&model=3%20SERIES%20GRAN%20TURISMO&sort=price-asc&radius=1500&advertising-location=at_cars&page=3


Po sprawdzeniu na rzadowej stronce danych samochodu widnieje tam "outstanding recall" od BMW, czy da rade sprawdzic o co chodzi? Nie moge sie dodzwonic do BMW. Najprawdopodobniej chodzi o wadliwy EGR ale pewnosci nie mam.


Druga sprawa to od 2010r jezdze Vectra C i teraz mam zamiar zakupic 3 w wersji GT (ciezko tu znalezc je w manualu a na manualu mi zalezy) - czy ktos mi podpowie czy te silniki i ta wersja autka jest ok? Wyczytalem o wadliwym rozrzadzie i padajacych napinaczach.


Za jakiekolwiek informacje bylbym bardzo wdzieczny.


Dziekuje i pozdrawiam.

 

przesiadlem sie z insignii na F34 :)

warto, choć niektóre rozwiązania czy jakość niektórych części lepsza w oplu. Jedynym kryterium była skrzynia biegów / f34 ma ZF... to polecam, silnik - lepiej 320d, tylko patrz żeby był już po silniku - B47 a nie N47... bierz automat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojler otwiera sie przy ok 110 jak wolniej to zamyka

stale otwarty to 90proc dzwon, 10proc usterka silownika na naprawe ktorego handlarzyny nie stac




Otwarty spoiler absolutnie o niczym nie świadczy. Można go otworzyć przyciskiem na drzwiach, nawet w stojącym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarty spoiler absolutnie o niczym nie świadczy...

 

to tak jak 'klima sprawna tylko do nabicia'

na postoju spojler musi byc zamkniety, zanieczyszczenia, liscie itd, jezeli nie jest to jak wyzej


tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarty spoiler absolutnie o niczym nie świadczy...

 

to tak jak 'klima sprawna tylko do nabicia'

na postoju spojler musi byc zamkniety, zanieczyszczenia, liscie itd, jezeli nie jest to jak wyzej


tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

 

no spoiler byl podniesiony po nacisnieciu przycisku, tak to jest na dole schowany :cool2: no nic poza silnikiem nie ma minusow, juz mam wycene wymiany calego rozrzadu, auto prezentuje sie kapitalnie, nie ma innej opcji jak kupic :D


dziekuje wszystkim za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
spojler otwiera sie przy ok 110 jak wolniej to zamyka

stale otwarty to 90proc dzwon, 10proc usterka silownika na naprawe ktorego handlarzyny nie stac


tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

UUUU jakie teorie masz, masakra. Możesz go otworzyć z przycisku, na postoju, jadąc 20 km/h nie ma znaczenia. Może koleś tak zrobił do zdjęć. Nie pisz bzdur jak nie wiesz do końca co było z autem

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.