Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


interesuje mnie ten model https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x1-m-pakiet-x-drive-190km-led-hud-aktywny-tempomat-fv23-full-ID6Da4Bj.html mam nawet proformę ale jeden z banków odmówił mi współpracy z tym Panem...


może ktoś już go oglądał i podpowie czy brnąć dalej w to auto bo sprawdzenie w serwisie bmw cz-wa będę mógł się zjawić w przyszłym tyg chyba ze komuś to zlecić...


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdecydowanie nie polecam tego sprzedającego. Sprzedany przez niego samochód, który wziąłem w leasing, a który był na otomoto wystawiony jako „bezwypadkowy” okazał się mieć bardzo poważne wady ukryte, wg opinii rzeczoznawcy zagrażające bezpieczeństwu podróżujących autem. M.in. uszkodzona podłużnica oraz uszkodzenia innych elementów blacharsko-lakierniczych z prawego przodu pojazdu, ponowny montaż poduszek po aktywacji (posklejane taśmą kurtyny i airbagi), zaślepienie niepoprawnego działania uszkodzonego (zużytego) systemu pirotechnicznego odłączającego akumulator w razie wypadku za pomocą rezystora, a także szereg innych wad ukrytych wskazujących na bardzo poważną szkodę. O żadnej z wyżej wymienionych wad sprzedający oczywiście mnie nie poinformował.


Sprawa toczy się od kilku miesięcy i brak jest ze strony sprzedającego woli do sensownego, polubownego załatwienia sprawy. Na dniach zamierzam opisać całą sprawę ze szczegółami, tak żeby nikt inny się już nie naciął…


Ogłoszenia z jego działalności są wystawiane na otomoto z lokalizacją Częstochowa i w okolicach, a telefon, który publicznie podaje w ogłoszeniach to 601765411 ( 601 765 411 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.