Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalcy tej części forum już się pewnie zorientowali, że wytrwale szukam X1 lub X3 :) Wolałbym X3, ale jak cos to i X1 nie wzgardzę ;)


Moje dwa ostatnie tematy dotyczyły X1. Tym razem X3 ;)


Co sądzicie o tej https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-bmw-x3-f25-2016-x-drive-pierwszy-wlasciciel-ID6DcDPZ.html

Tu niestety nie mogę znaleźć zdjęć z aukcji :( Niby jedno się pojawia, ale po kliknięciu w nie widać coś innego :( Może ktoś coś znajdzie?


Pomożecie?

Z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego z takim uporem pchasz się w rozbitka z USA? W kraju nie ma ciekawego, albo u Niemca pod kocem? Żebyś sobie później sam w brodę nie pluł :wink:

 

Bo człowiek chciałby jakieś fajne wyposażenie za kwotę poniżej 100 000 :( A z tymi Niemcami co "jeżdżą tylko do kościoła" to wiadomo jak jest.

A mam kilkoro znajomych co kupili autka, w prawdzie nie BWM, ze Stanów i są zadowoleni. Bo powymieniali co było rozwalone i śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadz sam z usa jak chcesz dla siebie auto, wyjdzie taniej jak ta z ogloszenia o 20- 30% a bedziesz wiedzial co masz bo czesto mozna kupic tam auto malo uszkodzone + z historia carfax w przeciwienstwie do wielu perelek z EU od handlarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadz sam z usa jak chcesz dla siebie auto, wyjdzie taniej jak ta z ogloszenia o 20- 30% a bedziesz wiedzial co masz bo czesto mozna kupic tam auto malo uszkodzone + z historia carfax w przeciwienstwie do wielu perelek z EU od handlarzy

 

Dzięki za sugestię. Próbowałem już aukcji ;) Niestety bez powodzenia :(


Ale jak się samemu kupuje to też niezła loteria :( Bo to jednak autko bierze się "ze zdjęć" - trochę się czyta o tym, że potem w transporcie jeszcze coś obiją, pokradną, i mimo wszystko sprzedający wałki też robią :(


Mechanik mi radził, że jak już sprowadzone to takie, które jest na miejscu - bo łatwiej ogarnąć co i jak naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.