Skocz do zawartości

E65 WBAGM21040DR54608 Gorzów Wlkp.


Rekomendowane odpowiedzi

To nie znaczy, że szkody nie było, no ale jak wiesz lepiej. :D

jeżeli masz jakieś potwierdzone informacje na temat szkody to o nich napisz.

Jeśli nie, to się nie udzielaj bezsensownie, bo Twoje posty nic nie wnoszą do mojego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Aby dowiedzieć się może od kogoś coś sensownego na temat auta.

30.ooo zł...

Więc chcesz kupić 730d w budżecie 5 tys. Euro.

Chyba że zapomniałeś, że w PL obowiązuje akcyza 18,6%.


Do tego mamy 19 lat XXI wieku, każda spłuczka w WC robi zdjęcia i jest pod góóglo twarzoksiążkową kontrolą, a tu zdjęcia przypominają bardziej drzeworyt czy litografię...

Więc do jasnej ciasnej - czego od nas oczekujesz?


Szczególnie, że E65/E66 to stary, owiany (NIESTETY) złą sławą model - co prawda w najlepszej wersji silnikowej, więc jeszcze żyje, ale to NADAL E65...

Weryfikacja na miejscu jest konieczna, czasochłonna, wymaga wiele uwagi i swoje kosztuje.

A naprawa zajechanej E65/E66 to finansowa abstrakcja, także czym lepiej zweryfikujesz, tym mniej będziesz potem żałował.

Moje zdanie w przypadku E65/E66 jest takie - w teraźniejszości żałował będziesz na pewno...


PS.

Może najpierw sprawdź, ile miała na końcu gwarancji...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Do tego mamy 19 lat XXI wieku, każda spłuczka w WC robi zdjęcia i jest pod góóglo twarzoksiążkową kontrolą, a tu zdjęcia przypominają bardziej drzeworyt czy litografię...

Więc do jasnej ciasnej - czego od nas oczekujesz?

Napewno nie tego, aby ktoś po fotkach nawet w najlepszej rozdzielczości, wypowiadał się o stanie auta.

Dostałem od sprzedającego sporo fotek dobrej jakości. Auto mi się podoba. Sprowadzone 5lat temu i jest w PL w jednych rękach, dlatego zapytałme czy ktoś zna te auto.

Nie potrzebuje wypowiedzi internetowych fachowców, co to zobaczą fotki i już wszystko wiedzą o aucie. Auto pod względem technicznym jeśli się wybiorę to na pewno sprawdze w ASO przed zakupem. Tutaj po cichu liczyłem, że może akurat trafi się ktoś kto zna te auto.

PS.

Może najpierw sprawdź, ile miała na końcu gwarancji...

jak to sprawdzić? Aktualnie mam problem nawet z rozkodowaniem wyposażenia, bo żaden dekoder online nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci internetowi Fachowcy nie jednemu dupe i budżet uratowali więc trochę pokory Kolego. Zamiast aso kup raport u bimmer-check i będziesz miał czarno na białym.

:cool2:

Nie ma nikogo niestety kto zna te auto. Szkoda.

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.