Skocz do zawartości

BMW F10 528i Lift Jastrzębie Zdrój WBA5A5C54ED505964


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co sądzicie o tym aucie?

VIN:wba5a5c54ed505964

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-lci-xenon-skora-key-less-led-lift-bezwypadkowa-benzyna-ID6CHDF8.html#0de564329f


Rzekomo wymieniona tylko felga i wahacze.

No i zostało przerobienie z USA. Przy okazji spytam czy wystarczy wymienić tylko tylne lampy ? Co z reflektorami bo słyszałem rożne wersje

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rozbite jest z lipca a z raportów z września.. kto wie co tam się działo.Chociaż inne felgi są . W sumie wydaje mi się ,że nikt nie sprzedaje w stanach auta z uszkodzona felgą i dwoma wahaczami. Mam do Jastrzębiej ponad 300 km i chyba odpuszczę temat, tym bardziej, że nie można wrócić na kołach . Orientujecie się jak wygląda sprawa z przednimi reflektorami ? Edytowane przez Galba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rozbite jest z lipca a z raportów z września.. kto wie co tam się działo.Chociaż inne felgi są . W sumie wydaje mi się ,że nikt nie sprzedaje w stanach auta z uszkodzona felgą i dwoma wahaczami. Mam do Jastrzębiej ponad 300 km i chyba odpuszczę temat, tym bardziej, że nie można wrócić na kołach . Orientujecie się jak wygląda sprawa z przednimi reflektorami ?

 

Sprzedają , sprzedają.


A bohaterką tematu jest druga beemka.

https://autoastat.com/en/vehicle/WBA5A5C54ED505964-7016250


I jeśli kupił ją za tyle ile ja widzę to masz ją prawie po kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już zostało powiedziane - to jest opcja nr 2.

Sprawdź sobie carfax dla tego auta. Możliwe, że sprzedane zostało tylko z uszkodzonym zawieszeniem i kołem i jest to jedyna szkoda. Zdarza się również że auto ma szkodę całkowitą przy małym uszkodzeniu dlatego że wcześniej miało też kolizję.

Ogólnie auto straszny golas. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza i jesteś nim zainteresowany to ja bym je sprawdził. Cena jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już zostało powiedziane - to jest opcja nr 2.

Sprawdź sobie carfax dla tego auta. Możliwe, że sprzedane zostało tylko z uszkodzonym zawieszeniem i kołem i jest to jedyna szkoda. Zdarza się również że auto ma szkodę całkowitą przy małym uszkodzeniu dlatego że wcześniej miało też kolizję.

Ogólnie auto straszny golas. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza i jesteś nim zainteresowany to ja bym je sprawdził. Cena jest bardzo dobra.

 

Mówisz , że taki golas? Na przyszłość na jakie rzeczy warto jeszcze zwracać uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówisz , że taki golas? Na przyszłość na jakie rzeczy warto jeszcze zwracać uwagę?

Zależy kto czego potrzebuje. Jak dla mnie brakuje mu:

-asystenta pasa ruchu

-asystenta martwego pola

-head UP

-harman/kardon

-foteli komfortowych

-kamery cofania (ew. kamer 360)


To takie minimum w mojej ocenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aucie są 4 wygodne miejsca. Gdybym zabrał asystenta pasa ruchu i asystenta martwego pola to zostałoby miejsce tylko dla jednej córki lub żony. Trochę mało.


Head up display z USa to chyba minimum bo nie trzeba zegarów przerabiać.


Co do lamp

tylne można przerobić, ale są ledy więc chyba taniej wyjdzie kupić EU

Przednie jeśli xenon to trzeba zmienić z symetrii na asymetrię. Podobno można to zmienić przestawiając przysłonę. Sprawdzę to bo mam w garażu taką lampę.

Trzeba jeszcze dodać światło przeciwmgielne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
300 km to wcale nie tak daleko. Cena moim zdaniem uczciwa jak na USA i ewentualnie taką szkodę. Wyposażenie, cóż, bez niektórych dodatków też da się jeździć i to bardzo dobrze.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wypożyczyć lawetę na jedną dobę, by nie jeździć 2 razy. 300 km to taki przeciętny dystans; czy czekasz aż będzie stała na najbliższym komisie?

Wyposażenie prawie w podstawie, ale to jest 5-ka i już przez to jest wystarczające, mi najbardziej przeszkadza cienki wieniec kierownicy.

Co do ceny. Kupowałem z kuzynem w ubiegłym roku f11 518d 2015r w identycznym wypasie, poszła za 61k, a ta oferta wydaje sie dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta nie wiadomo czy jest dobra...

Jeżeli gość z zimną krwią pisze, że auto bezwypadkowe, a było być może po dość konkretnym dzwonie :evil: , to skąd wiadomo jaki jest stan np. przekładni, silnika, podwozia - wierzymy na słowo?

Oczywiście dot. to wszystkich aut, ale są sprzedawcy, którzy budzą zaufanie i można im względnie zaufać, a są tacy, którym nie można.

Jak dobrze zostały wykonane te naprawy, które widać na pierwszy rzut oka?


Mi auto też się osobiście podoba, ale trzeba je z pewnością bardzo dobrze sprawdzić.

Czy przebieg też może być konkretnie skręcony?

Czy auto mogło mieć jeszcze jakąś szkodę, o której nie wiemy? (np. przed tą szkodą z uszkodzoną felgą)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się zorientowałem(nie od sprzedawcy) to wiem ,ze kiedyś miał wymienianą przekładnię kierowniczą. Boje się trochę o te tylne uszkodzenia(półosie itp) . Ciekawi mnie też trochę dlaczego auto nie jest przerobione i zarejestrowane -na pewno łatwiej byłoby mu sprzedać. Pan twierdzi, ze zajmuje się sprowadzaniem takich aut i przeróbka jest szybka i prosta. No i, że wystarczy wymienić tylko tylne światła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego jak się na tym nie znasz i nie jesteś w stanie chociaż części rzeczy zrobić sam to nie interesuj się takimi samochodami. F10 jest na rynku powódź, a ta się niczym specjalnie nie wyróżnia.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak się na tym nie znasz i nie jesteś w stanie chociaż części rzeczy zrobić sam to nie interesuj się takimi samochodami. F10 jest na rynku powódź, a ta się niczym specjalnie nie wyróżnia.

 

No jeśli chodzi o przeróbki z USA to jestem laikiem. No na razie ją odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto kosztowało na gotowo 55 tys. Zaproponuj 2 tys za fatygę (tyle biorą firmy pośredniczące) i niech się goni jak mu się nie chce i jak wszystko jest takie łatwe.

 

55 tys. na gotowo? Może jeszcze z akcyzą, naprawą i dostosowaniem do warunków europejskich ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto kosztowało na gotowo 55 tys. Zaproponuj 2 tys za fatygę (tyle biorą firmy pośredniczące) i niech się goni jak mu się nie chce i jak wszystko jest takie łatwe.

 

55 tys. na gotowo? Może jeszcze z akcyzą, naprawą i dostosowaniem do warunków europejskich ? :)

 

Kosztowało..czyli czas przeszły, a auto nie jest dostosowane jeszcze czyli bez przeróbki.


Akcyzę ma opłaconą, poza tym to jest tylko 3,6% . Nie mów że płacisz za takie sztuki więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto kosztowało na gotowo 55 tys. Zaproponuj 2 tys za fatygę (tyle biorą firmy pośredniczące) i niech się goni jak mu się nie chce i jak wszystko jest takie łatwe.

 

55 tys. na gotowo? Może jeszcze z akcyzą, naprawą i dostosowaniem do warunków europejskich ? :)

 

Kosztowało..czyli czas przeszły, a auto nie jest dostosowane jeszcze czyli bez przeróbki.


Akcyzę ma opłaconą, poza tym to jest tylko 3,6% . Nie mów że płacisz za takie sztuki więcej.

 

Przelicz sobie to jeszcze raz na spokojnie to się przekonasz że 55 to wyjdzie to auto ale bez akcyzy. Kurs dolara 2-3 miesiące temu wynosił 4 złote! Do tego koleś zamroził te załóżmy 55 tysięcy na 2 miesiące, potem jeszcze dołożył kilka tysi żeby auto naprawić, ogarnął rzeczoznawcę, przygotował do sprzedaży a Ty mówisz koledze żeby zaproponował 57 tysięcy? :mad2: No pewnie, najlepiej żeby sprzedający oddał to auto za 25K bo przecież wczoraj finał WOŚP był :)

A potem się dziwimy, że w Polsce same kombinowane trupy są... Jak tu się każdy czepia odprysków na masce w 10 letnim aucie...

Jak ktoś chce takie auto taniej to niech sam sobie wyłoży kase w ciemno kupując auto ze zdjęć, poczeka 2 miechy na przypłynięcie kontenera, ogarnie warsztat, naprawi, załatwi akcyze itp, zarejestruje to wyjdzie go to auto te 55-58 tys.

W tej aukcji (jeśli jest naprawiony zgodnie ze sztuką) koleś chce uczciwie zarobić z 5 tysięcy za swoją włożoną pracę i fatygę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.