Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cena w kontekście pochodzenie plus przebieg spora. Nie znalazłem raportu wskazujacego na wypadkowość tego https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-2-bmw-f22-m235i-biala-perla-ID6CrwQi.html#c6aac19ac4 egzemplarza. Czy dlatego że Kanada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku i do żyda :D

 

W przypadku zabawek zza oceanu, to nie powinno dziwić. Relatywnie tani zakup, a po pół roku sprzedaż bez podatku z możliwie dużym zyskiem w konteście wartości rynkowej. Tyle teorii, bo tę kwestie może, choć nie musi, rozwiać sprzedający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak ktoś sprowadził na handel to nic dziwnego, ale zakładanie galerii, jakieś planowane mody i za pół roku sprzedaż już może dziwić. Ale wiadomo że to o niczym nie świadczy, plany się zmieniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup w US jest tańszy, ale nie są to szokujące wartości. Zwyczajna premia za ryzyko.

Ogłoszenie może być "fejkowe". "Sie sprzeda to ok, a jak nie to będę jeździł". Nie szukałbym tutaj dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:

Najlepszy tekst końca roku :mrgreen: .

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup w US jest tańszy, ale nie są to szokujące wartości. Zwyczajna premia za ryzyko.

Ogłoszenie może być "fejkowe". "Sie sprzeda to ok, a jak nie to będę jeździł". Nie szukałbym tutaj dziury w całym.

 

Obstawiam, że właśnie tak jest :wink:


Ogólnie egzemplarz wygląda całkiem ciekawie. Jeśli szukałabym takiej, to bym się zainteresował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Całkiem przypadkiem wpadłem na temat o moim aucie :D

Wystarczyło zadzwonić i zapytać jak była historia wypadkowa :wink: nic nie ukrywam bo wiem co kupiłem. Mam wszystkie zdjęcia i film jak auto zjeżdża z lawety o własnych siłach. Poduszki były całe co też świadczy o niewielkiej szkodzie. Ale nie będę tu zachwalal...

Wcale nie jest tak łatwo kupić auto w stanach, którego szuka się dla siebie. Uczestniczylem w kilkunastu licytacjach w których przegrałem czasami o 200usd lub udało się wylicytowac jednak sprzedawca nie zgodził się na cenę bo miał swoje minimum.

Poszukiwania zaczalem w grudniu tamtego roku i głównie chodziło o 640i f06. Po dwóch miesiącach nieudanych licytacji postanowiłem przeglądać też 335i f30, 435i gp no i m235i. Tylko te 4 modele brałem pod uwagę.

Udalo się dopiero w marcu a że przebywam za granicą zarejestrowałem dopiero w lipcu. Pół roku minelo już we wrześniu bo liczy się data zakupu nie rejestracji :D

Spory przebieg? Ok nie jest niski ale wolę mieć swój przebieg i uszkodzenia niz mieć tylko przebieg :wink: z ciekawości przed wystawieniem sprawdziłem 3 sztuki z ogłoszeń bo zostały mi jeszcze wolne raporty. Cena aut podobna ale stan w jakim przyjechały pozostawia wiele do zyczenia. Jedna trafiła się nawet z dwoma szkodami, byla konkretnie rozbita a za 2 miesiace wystawiona ponownie ale już ogarnięta z zewnątrz do zdjęć. I takie auto ktoś przywiózł do Polski i chyba nawet sprzedał bo nie widać już go na ogłoszeniach. Współczuję właścicielowi ale ma przecież auto z niskim przebiegiem i kupił w atrakcyjnej cenie :)


A teraz najważniejsze. Sprzedaje bo kupiłem 540i g30 z 2018r i to auto zostanie ze mną na dłużej. F22 fajne auto, ma charakter, o wiele lepiej brzmi niz 540i natomiast po e90 na gwincie jeżdżąc f22 znow musiałem aktualizować wszystkie dolki na drodze :) w g30 czuć komfort i klasę i nie trzeba tankować auta co 400km, bak ok 50l w m235i to stanowczo za mało. Nie uwierzycie jakie był o moje zdziwienie kiedy tankowlalem do pełna a pistolet odbil w granicach 200zl. Podsumowujac auto nie bylo kupione w celach zarobkowych bo cena jest bardzo zblizona do tego co za nie zaplacilem. Vat clo i akcyza przy malo uszkodoznych autach wcale nie jest niska. Reasumując jeśli chcecie zarobic na autach z USA to jedynym wyjsciem jest sprowadzic auto po konkretnym dzwonie i naprawiac w Polsce. W Polsce liczy się tylko rocznik przebieg i cena :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast po e90 na gwincie jeżdżąc f22 znow musiałem aktualizować wszystkie dolki na drodze

Potwierdzam ,mieszkam w tym samym powiecie i jazda po lokalnych drogach to gehenna. Serie 1/2/3/4 nie są na nasze drogi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przypadkiem wpadłem na temat o moim aucie :D

Wystarczyło zadzwonić i zapytać jak była historia wypadkowa :wink: nic nie ukrywam bo wiem co kupiłem. Mam wszystkie zdjęcia i film jak auto zjeżdża z lawety o własnych siłach. Poduszki były całe co też świadczy o niewielkiej szkodzie. Ale nie będę tu zachwalal...

 

Jeśli możesz przesłać na priv zdjęcia szkody będę rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Super że się odezwałeś i rozwiałeś wątpliwości.

Może Zent w końcu kupi auto :)

 

poczułem się jak stara panna na wydaniu :mrgreen:

 

Bo przebierasz jak dziewica w czipendejsach :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podsumowujac auto nie bylo kupione w celach zarobkowych bo cena jest bardzo zblizona do tego co za nie zaplacilem. Vat clo i akcyza przy malo uszkodoznych autach wcale nie jest niska.

 

Potwierdzam. Mamy czasy drogiego dolara i wszystko teraz wystawiane pochodzi z dolara w przedziale 3.75-3.90

Jak mamy 19 procent niemieckiego vatu i 10 procent cła oraz w przypadku fajnych silników 18,6 procent akcyzy nie da się spełnić oczekiwań by auto miało oryg szyby, lampy, chłodnice, poduchy było z niskim przebiegiem i bogatym wyposażeniem i jednocześnie jedną z najtańszych na otomoto w całej PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.