Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

co myślicie o aucie z ogłoszenia? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320i-f30-ID6Cr3lj.html#d15c698432 warty tej ceny?


poniżej info od właściciela:


mnie interesowało to, że konstrukcja samochodu jest cała, a uderzenie ominęło pas przedni i podłużnice, do wymiany była blacha do której jest przykręcany błotnik (zamówiona nowa w bmw) blacharz, który mi to robił mierzył go laserowo i powiedział, że wszytko jest w porządku. Wymieniałem całego McPhersona z wahaczami (prawie nowy) i maglownice, wózek był prosty, bo przguby wyskoczyły z gniazd w wahaczach po prawej stronie (dlatego leżał na kole). Poduszki oprócz kurtyny kupiłem od gościa co miał takie auto na części wraz z konsolą. Kurtyna była regenerowana, bo ciężko było taką dostać (w USA są trochę inne te kurtyny). Części blacharskie udało mi się kupić białe do założenia bez malowania, ale niestety nie biała perła, więc te elementy mają drugą warstwę lakieru.


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis uszkodzeń/napraw trochę dyplomatyczny :D . Wszystko moim zdaniem zależy od jakości naprawy. Jeżeli dobrze zrobiona, można rozważać zakup.

Niestety "regenerowana kurtyna" trochę zalatuje naprawą wykonaną po taniości. Plus że człowiek o tym pisze ... zawsze można dokonać kilku poprawek po zakupie z odpowiednio przenegocjowaną ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie interesuje Was zdjęcie pod maską?


Co to za bajkopisarstwo że konstrukcja była cała, przecież strzał poszedł w prawy fartuch i na pewno wymagał on co najmniej prostowania, a być może wymiany.


Bez oględzin nikt Ci nie powie czy to jest coś warte.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiadomie wydać 55k na takie auto :mad2:

Jeżeli ma mało przejechane to nie licz na to,że ktoś pójdzie do salonu wyda 200 i ci sprzeda za pare lat za 50 z małym przelotem,albo dzwon albo przelot cudów nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtyny bym sie nie obawial tak, jak poduszek kierowcy i pasazera.

W US sa poduszki z 3ma nabojami, w EU - 2 naboje. Dostac taka poduszke w Europie - graniczy z cudem, chyba ze w ASO za duzo dukatow.


Jak auto z US to takie, w ktorym pirotechnika nie ruszyla, przynajmniej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.