Skocz do zawartości

E39 z Niemiec WBADT31070GN79856


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-xenon-skory-exclusive-ID6BU8rh.html


Znalazłem całkiem fajne BMW z ogłoszenia powyżej, właściciel pisze oczywiście same pozytywne rzeczy. Ogólnie mogę wydać nawet 30 tysięcy i zależy mi zadbanym egzemplarzu ale im mniej zapłacę tym lepiej oczywiście. Moglibyście mi ogólnie poradzić jakich aut mam szukać bo większość ma na blachach literkę "D" a jeszcze wczoraj z góry odrzucałem z miejsca takie ogłoszenia tylko, że z zadbanych prywatnych aut jest mało.. Jaki w ogóle mieć stosunek do ludzi którzy sprzedają sprowadzone samochody ?


Type Code DT31

E Series E39 ()

Series 5

Type LIM

Model 525I (EUR)

Steering LL

Doors 4

Engine M54

Displacement 2.50

Power 141

Drive HECK

Transmission MECH

Colour TITANGRAU METALLIC (892)

Upholstery LEDER HIGHLINE/SCHWARZ (V6SW)

Prod Date 2003.02.05


Vehicle options

L801A National version Germany

S167A EU4 exhaust emissions standard

S210A Dynamic stability control

S249A Multifunction f steering wheel

S320A Deleted, model lettering

S360A BMW LA wheel, star spoke 81

S415A Sun-blind, rear

S416A Roller sun vizor, rear lateral

S422A Fine wood trim, mussle maple

S423A Floor mats, velours

S428A Warning triangle and first aid kit

S430A Interior/outside mirror with auto dip

S431A Interior mirror with automatic-dip

S464A Ski bag

S465A Through-loading system

S473A Armrest front

S494A Seat heating driver/passenger

S500A Headlight wipe/wash/Intensive cleaning

S508A Park Distance Control (PDC)

S520A Fog lights

S521A Rain sensor

S522A Xenon Light

S534A Automatic air conditioning

S548A Kilometer-calibrated speedometer

S555A On-board computer V with remote control

S661A Radio BMW Business (C43)

S723A Exclusive Edition

S785A White direction indicator lights

S851A Language version German

S863A Retailer Directory Europe

S879A On-board vehicle literature German

S915A Dummy-SALAPA

S970A Business Package

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pamiętaj, że Radom to baśniowa kraina, w której każdy samochód na ogłoszeniu jest idealny :D Podobnie Ostrów Mazowiecka, Lubin i jeszcze parę innych.


Tu sobie po taniości sprawdzisz przebieg: http://www.auto-records.com/

Szczegóły - do Draya bimmer-check.com


Ogólnie nie ma problemu z samochodami z DE, często mogą być jeszcze w oryginalnym stanie, nie tykane ręką druciarza i robione po taniości :mrgreen:


Ważne jest, żeby, jeśli się zdecydujesz na zakup mieć samochód w pełni opłacony i przygotowany do rejestracji, a umowę na osobę która Ci ten samochód w PL sprzedaje, nie "na niemca", tak, żeby nie mieć problemów z opłatami, rejestracją i mieć jakieś minimum gwarnacji jakby się rozpadł po wyjeździe za bramę komisu. :norty: No i umowa oczywiście na pełną kwotę jaką płacisz za samochód.


A przed zakupem - porządne sprawdzenie, przebie sprawdzisz w domu jeśli fura byłą serwisowana w ASO, a całą resztę na miejscu - dobrze mieć czujnik lakieru i kompa, zamówić sobie przedląd na SKP i wejść pod samochód sprawdzić skąd leje i co w zawiasie do roboty.

JAk się nie znasz - wynajmij kogoś kto zrobi to za Ciebie. Bo jaki sens kupić samochód za 15, czy nawet za 30 tysiaków, żeby później i tak 10 wpakować, a szanse na takie rzeczy są takie same niezależnie od ceny samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Draya to byłem na jego stronie ale jakoś się nie przekonałem, skąd ten Pan te raporty weźmie? To nie jest tak, że jak właściciel nigdy nie był w ASO to żadnych informacji nie będzie? Wiecie ja jestem jeszcze zielony, nie wiem co jest pięć :duh:


Przegląd wystarczy na zwykłej stacji diagnostycznej czy lepiej do ASO? Ważne dla mnie by było żeby jak najlepiej sprawdzić auto, lepiej wydać więcej przed zakupem niż później dokładać, racja @madseason :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Draya to byłem na jego stronie ale jakoś się nie przekonałem, skąd ten Pan te raporty weźmie? To nie jest tak, że jak właściciel nigdy nie był w ASO to żadnych informacji nie będzie? Wiecie ja jestem jeszcze zielony, nie wiem co jest pięć :duh:


Przegląd wystarczy na zwykłej stacji diagnostycznej czy lepiej do ASO? Ważne dla mnie by było żeby jak najlepiej sprawdzić auto, lepiej wydać więcej przed zakupem niż później dokładać, racja @madseason :norty:


w przypadku braku lub znikomych danych w bazie DRAY zwraca kasę.

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.