Skocz do zawartości

BMW E36 325i 1994, WBABF31010EF24137


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwania strzały ciąg dalszy.


Cena 18.000, empak dokładany. Historia Pojazdu mówi, że właścicieli było trzech, przy czym obecny nabył auto w październiku.

Dzwoniłem i dowiedziałem się, że zabezpieczane było podwozie, na jednym z błotników oraz na bagażniku znajduje się plamka rdzy, szyberdach coś szwankuje, jeździ toto na Valvoline. Nie pytałem o Nokię, ale zakładam, że w cenie auta.


Patrząc na VIN widzę, że czarny grill gdzieś się zgubił, aczkolwiek powiem szczerze, że wolę srebrny. Tylko mam nadzieję, że został zmieniony z własnej woli, a nie po pocałunku.

 

VIN WBABF31010EF24137

Prod. Date 1994-07-25

Type 325I (EUR)

Series E36 (3 Series)

Body Type COUPE

Steering Left Hand Drive

Engine M50

Displacement 2.50

Power 141kw / 192hp

Drive HECK

Transmission Manual

Colour MADEIRAVIOLETT METALLIC (302)

Upholstery (0506)


Editions and packages

S704A M Sports suspension


Comfort and interior equipment

S401A Liftupandslideback sunroof electric

S428A Warning triangle and first aid kit

S440A nonsmoker package

S473A Armrest front

S481A Sports seat

S494A Seat heating driverpassenger

S498A Headrests rear mechanically adjustable


Multimedia

S658A Radio BMW Business CD RDS


Driver assistance and lightning

S510A Headlight aim control

S530A Air conditioning

S556A Outdoor temperature indicator


Wheels and drive

S255A Sports leather steering wheel


Environment and safety

S314A Door mirror drivers lock heated

S320A Deleted model lettering

S341A Bumpers completely in body colour

S354A Green windscreen green shade band


Other equipment

L801A National version Germany

S900A Electronic immobilizer


Available Upgrades

E36 BLACK GRILL

Edytowane przez Sperr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle interpretujesz wpis w vinie - to auto nie miało żadnego czarnego grila, poza tym, to chyba najmniejszy problem w 25 letniej e36 coupe.... :D zapewne takie "pierdoły", jak szyberdach, czy plamka rdzy, to tylko wierzchołek piramidy...
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód się sprzedał jeszcze w ubiegłym roku tylko obecny właściciel go teraz oddaje.


Silnik i skrzynia całkiem fajnie, zawieszenie też nie wybite i na stacji kontroli nie było żadnych cyrków. Jedynie zapocony na misce. Trochę gorzej z nadwoziem. O ile jest ładnie spolerowany i pomimo ognisk rdzy na pierwszy rzut oka nie można się przyczepić to w okolicy tylnych nadkoli jest lekko polepiony. Dowiedziałem się, że nadkola były poszerzane, ale dosyć sporo tam było nawalone i licznik pokazywał miejscami po milimetrze lakieru, a czasem nawet nie mógł wykryć metalu. W temacie szpachli słabo się znam także będę wdzięczny za obiektywne opinie. Zdaję sobie sprawę, że leciwe auto i jak na ten rocznik jest naprawdę dobrze utrzymane, ale z drugiej strony nie chciałbym żeby po roku zrobił się tam festiwal gnicia albo żeby to się posypało podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie niedawno spadło, ale zdjęcia tam były gorszej jakości, niż na otomoto, a informacji też nie było poza jakimiś drobiazgami pokroju klimatyzacji. Więskzości dowiadywałem się przez telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Odkopuję, bo okazało się, że nie poszła.


https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-bmw-e36-m50b25-94r-CID5-IDAxlTf.html

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-sprzedam-badz-zamienie-bmw-e36-2-5-m50b25-ID6CqX3z.html


Nadkola polepione ze względu na to, że były poszerzane. Z tyłu też było trochę blacharki. Do tego werner mówi, że dostała kopa w prawy kielich. Silnik natomiast pracuje jak cudo, auto prowadziło się pewnie i nie czułem jakby miało się zaraz rozlecieć. Właściciel najwyraźniej kupił ją od tego delikwenta, który wyglądał na zlotowicza, a nie upalacza.


W moich rękach nie będzie siedziała pod kocem tylko służyła do dojazdów i jakieś moje wyprawy. Trochę przeraża mnie brak poduszki pasażera i brak ASR, ale ciężko trafić E36 w dobrym stanie i w dobrej konfiguracji.


Wasze opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.