Skocz do zawartości

BMW F10 WBA5L31040G080551 520D 2015 - DZWONNIK


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzielę się kolejną informacją o nieuczciwym sprzedającym pojazdu BMW F10 WBA5L31040G080551 520D 2015 w cenie wyjściowej 79 900 PLN


Ogłoszenie OTOMOTO: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-led-navi-191-km-ID6B07qM.html


Pan przez telefon udziela informacji, nie mówi nic o wypadkowości pojazdu a na miejscu zaczyna się koloryzowanie: tu był róg maski zagięty, tu była rysa, przednia szyba oryginalna, żadne poduszki nic nie było ... z pomiarów miernikiem zgadza się że wszystko ponownie lakierowane ale amortyzator też odkręcany. Pan proponuje 76 000 PLN bo auto igła.


Historia: żona jeździła ale już nie chce, woli X3 ... ja często zmieniam auta, mam go od roku ... ja nim na kołach przyjechałem do Polski bo to tylko rysy



AutoDNA: https://www.autodna.pl/vin/WBA5L31040G080551/bmw-520d-2015-1995cm3-diesel/399a0c2bfb5dbeac5315db810f67a57a350fd793/autodna_vhr?utm_source=email-po-zakupie&utm_medium=email&utm_campaign=link-do-raportu


Link jak wygaśnie PDF: https://docdro.id/IkwlV95


Co mamy:

koło urwane łącznie z zawieszeniem i amorem, zderzak przedni, maska, poszycie, wzmocnienia pewnie z tabliczką numeryczną, szyba przednia a do tego poduchy: kierowcy, pasażera, kurtyna i pewnie boczna.


1.png

2.png

3.png

4.png





Pan nie podjął tematu oddania 200 PLN za przyjazd.


NIE POLECAM! Mam nadzieję że kogoś przestrzegłem a kiedyś karma wróci

Edytowane przez mattmaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czasem patrzę na pojawiające się tu ogłoszenia to sobie myślę, że chyba przepłaciłem za swoje lub co najmniej mogłem kupić młodsze auto ale zaraz bardzo szybko zmieniam zdanie :P

Ciekawe jak wygląda przebieg tego auta bo po fotelu (ze zdjęć z tego tematu) wyglądają jakby miały 300tkm tak bynajmniej wyglądały moje w E61, a w ogłoszeniu rzeczywiście igiełki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wracał na kołach..chyba lawety :lol: popraw tytuł, to f11.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie auta piękne, bezwypadkowe i jeszcze 30% taniej niż cena rynkowa.


Przegladając ogłoszenia też sie zastanawiałem czy nie chce za dużo za moje 318d, później w mojej okolicy oglądałem "perełki" F10 droższe i doszedłem do wniosku ze ciężko będzie coś kupić :| w dzisiejszych czasach dobre ogłoszenia giną w gąszczu innych pseudo "bezwypadkowych" ogłoszeń.


Chcesz kupić dobre auto ? mega problem. Chcesz sprzedać dobre auto ? też problem i marudzenie że drogo bo przecież nawet wersje LUXURY chodzą 20% taniej :duh:

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Wracał na kołach..chyba lawety :lol: popraw tytuł, to f11.

 

No tak to prawda. Ta F11 stała na swoich kołach na lawecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.